trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1084755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1620 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:18:26 pm »
Wiem, że jest w tej ofercie manga Życie - powieść graficzna, ale zastanawia mnie czy jest to jednorazowy wyskok czy stała propozycja dla klientów?

Jest jeszcze chociażby "Ethel i Ernest" z darmową wysyłką http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/194932-ethel-i-ernest-prawdziwa-historia
Wcześniej też bywały inne pozycje.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1621 dnia: Sierpień 31, 2014, 01:12:16 pm »
Dzięki panowie za odpowiedzi, w takim razie zdecydowałem się na skorzystanie z oferty. Wprawdzie miałem w planie zakup Życia trochę później, ale przy darmowej dostawie dołożę pierwszy tom Sagi i będzie idealnie.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1622 dnia: Sierpień 31, 2014, 05:51:14 pm »
Ktoś może robił zakupy w sklepie http://www.komiksy.info.pl/ ? Albo była jakaś dyskusja o tym sklepie, którą przeoczyłem?

Nie miałem pojęcia, że oprócz Atomu i Multiversum istnieje trzeci polski sklep w podobnej formule. Jakby nie kilka komentarzy na forum avalonu, to dalej bym nie wiedział. Hitem sezonu są ceny - w porównaniu do konkurencji fantastyczne. Niższe, niż gdzie indziej po promocjach. Minusem ogólny marketing. Sklep jest tak sprytnie ukryty, że chyba tylko wybrańcy losu się o nim dowiedzieli. :razz: Pierwsze zamówienie poszło i tylko trzymać kciuki, żeby wszystko było okej. Jak przyjdzie paczka zdam pełen raport.  :cool:

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1623 dnia: Sierpień 31, 2014, 06:12:54 pm »
sklep jest ok - dwa razy tam zamawialem i wszystko bylo git :)

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1624 dnia: Sierpień 31, 2014, 06:13:56 pm »
a co tam zamowiles, bo po pierwszym rzucie oka nie ma tam zbyt wielu ciekawych, dostepnych rzeczy
troszke amatorsko to wyglada
Na dodatek pewne komiksy moga kupic tylko konkretni ludzie
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1625 dnia: Sierpień 31, 2014, 06:27:58 pm »
Ja też raz tam zamawiałem, jakoś na początku roku. Złożyłem zamówienie specjalne, nie było tego na stanie. Po około 2 tygodniach miałem komiks u siebie. Wszystko w porządku, nówka bez zastrzeżeń, starannie opakowana. Tylko, że wtedy jeszcze trudniej było na ten sklep natrafić. Strona była o wiele uboższa, a i dostępny asortyment mniejszy. Widzę, że wiele się zmieniło, a ceny rzeczywiście fenomenalne. Mucha może się schować. Pierwszy tom "Sagi" czy "Chew" są dostępne w tym sklepie za 25 złotych.

Adro, jest wszystko. Musisz tylko napisać do właściciela z prośbą o zamówienie. Multiversum czy Atom też nie mają na stanie najlepszych pozycji.

Blaskowitz, jest jeszcze czwarty sklep zajmujący się sprowadzaniem stuffu z USA. Oto on http://www.geekzone.com.pl/pl/index
Ale jego akurat do końca polecić nie mogę, bo ostatnie zamówienie przyszło do mnie w stanie, że tak powiem "mocno dyskusyjnym".
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2014, 06:31:21 pm wysłana przez maximumcarnage »

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1626 dnia: Sierpień 31, 2014, 06:53:36 pm »
sklep jest ok - dwa razy tam zamawialem i wszystko bylo git :smile:
Te słowa to miód na moje serce.  :smile:

a co tam zamowiles, bo po pierwszym rzucie oka nie ma tam zbyt wielu ciekawych, dostepnych rzeczy
troszke amatorsko to wyglada
Na dodatek pewne komiksy moga kupic tylko konkretni ludzie
pzdr
Moje zamówienie jest właśnie jedną z tych rzeczy "dla konkretnych ludzi". Wysłałem maila z zapytaniem i po 5 minutach dostałem odpowiedź czy się da sprowadzić, na kiedy i za ile. Po potwierdzeniu towar pojawił się na stronie jako "imienny". Ciekawa procedura, nie powiem.  :wink:

@maximumcarnage
O ja gapa, zapomniałem o geekzone, a znam ten sklep.  :razz:

Offline Nawimar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1627 dnia: Sierpień 31, 2014, 09:39:04 pm »
W budynku warszawskiego Dworca Wschodniego PKP (ul. Kijowska) znajduje się "Księgarnia" (dosłownie tak się nazywa) w której obok zachęcająco przecenionych książek (bardzo różnorodne tytuły; sporo historii i sensacji) do nabycia jest także trzeci i czwarty tom "Calvina i Hobbsa" (wyd. II) po 14 zeta za tom oraz obie wydane u nas części "Planetary" (po 3 zł). Ponadto książka "Batman: Mściciel z Gotham" (9,90 zł) oraz beletryzacja serialu animowanego "Liga Sprawiedliwych" (też jakoś tanio). 

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1628 dnia: Wrzesień 01, 2014, 08:14:40 am »
Taki mały komentarz na temat pakowania w Literackiej. Moje ostatnie zamówienie zostało zapakowane w naprawdę ogromny karton, 2-3 razy większy, niż było to konieczne (spore zdziwienie przy odbiorze). Pustą przestrzeń wypełniono bardzo dużą ilością tych takich poduszek powietrznych, tak, że w środku  żadnego luzu. To była chyba najbardziej pancerna paczka, jaką dostałem z jakiejkolwiek księgarni. To jest jakiś nowy sposób pakowania u nich? Też tak dostaliście swoje zamówienia?

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1629 dnia: Wrzesień 01, 2014, 08:34:30 am »
To jest jakiś nowy sposób pakowania u nich? Też tak dostaliście swoje zamówienia?
Tak zapakowaną paczkę dostałem od nich jeden raz - przy naprawdę dużym zamówieniu. Naprawdę mocne zaskoczenie, kiedy paczka z komiksami ma rozmiar sporego telewizora. :lol: Standardowe zamówienia przychodziły natomiast zapakowane normalnie (co nie znaczy że źle, wręcz przeciwnie). Tak czy inaczej towary z literackiej zawsze przychodzą nietknięte.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1630 dnia: Wrzesień 01, 2014, 10:16:03 am »
Też dostałem tak zapakowaną przesyłkę. Ostatnio robię zakupy tylko tam i w Gildii (ze względu na Muchę i mangi).

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1631 dnia: Wrzesień 01, 2014, 12:23:39 pm »
a co tam zamowiles, bo po pierwszym rzucie oka nie ma tam zbyt wielu ciekawych, dostepnych rzeczy
troszke amatorsko to wyglada
Na dodatek pewne komiksy moga kupic tylko konkretni ludzie
pzdr
New X-men omnibus, jakies GotG, thor god of thunder - i kilka innych rzeczy. Czesc wydan maja w wersji brytyjskiej - sa wtedy tansze niz amerykanskie. Troszke sie rozni format/papier - ale calkiem ok.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1632 dnia: Wrzesień 02, 2014, 01:34:00 pm »
orientujecie sie czy z amazon.com i amazon.co.uk mozna zamawiac blu-ray do polski?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Peter_of_Lock

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1633 dnia: Wrzesień 02, 2014, 01:38:20 pm »
orientujecie sie czy z amazon.com i amazon.co.uk mozna zamawiac blu-ray do polski?


Można, tyle ze nie jest to już tak  korzystne jak kiedyś, do połowy roku z brytyjskiego amazonu po złożeniu zamówienia za 25 funtów przesyłka do Polski była za darmo...

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1634 dnia: Wrzesień 02, 2014, 04:01:58 pm »
Z amazon.com mogą być problemy - jak przejdziesz do checkoutu i wyskoczy komunikat o niemożności realizacji zamówienia - to nie można. Jak nie wyskoczy - to można.