Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1605 dnia: Sierpień 26, 2014, 07:18:15 pm »
Dzień dobry,
to moja pierwsza wizyta na forum, więc zacznę od paru słów o sobie. Jestem z pokolenia TM-Semic. Czytałem wtedy głównie spidera plus x-men, mega marvel, sporadycznie DC. Skończyłem przygodę z komiksami po historii Maximum Carnage. Dawna miłość obudziła się przy pierwszym tomie WKKM. Od tamtej pory odkryłem komiksy inne niż superhero (te już właściwie sobie odpuściłem).


Czytam forum od jakiegoś czasu, m.in. ten wątek i się zastanawiam, czy ja jestem mega szczęśliwcem, czy reszta z Was ma strasznego pecha? Od prawie 2 lat zamawiam komiksy (średnio 2 razy w miesiącu) i nigdy nie otrzymałem uszkodzonego egzemplarza. Najwięcej komiksów dostałem z Hachette, Literackiej i Multiversum i nigdy nie miałem uwag dot. pakowania. Żadne opakowanie nie było uszkodzone. Żaden cyrklowiec czy inny maniak nie znęcał się nad moimi przesyłkami. Dodam, że tam gdzie mogę wybieram paczkomat, w przeciwnym razie zwykłą pocztę. Mam uczulenie na kurierów.
Mam nadzieję, że właśnie nie zapeszyłem.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

N.N.

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1606 dnia: Sierpień 26, 2014, 07:37:47 pm »
Dzień dobry,
to moja pierwsza wizyta na forum, więc zacznę od paru słów o sobie.

Witamy na forum

Offline koziorozec1979

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1607 dnia: Sierpień 26, 2014, 11:14:00 pm »
Tylko raz dotarły do mnie komiksy z uszkodzeniami. Było to zamówienie w sklepie Elemental. Co ciekawe paczka z zewnątrz była w nienaruszonym stanie, komiksy dobrze zapakowane, tyle że czymś pozalewane :sad: Czyli wygląd na to że prawdopodobnie już spakowali uszkodzone egzemplarze. Na tyle mnie to zniesmaczyło, że skończyłem z zamawianiem u Nich. I dałem sobie też spokój z Durango (olałem ich serię skoro Oni sami ją olali przed spakowaniem)

Offline bowman007

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1608 dnia: Sierpień 28, 2014, 10:20:59 am »
Z literackiej zniknęły batmany, liga sprawiedliwości, ogólnie całe NEW 52. Ma ktoś jakiś cynk, dlatego?

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1609 dnia: Sierpień 28, 2014, 10:31:21 am »
Z literackiej zniknęły batmany, liga sprawiedliwości, ogólnie całe NEW 52. Ma ktoś jakiś cynk, dlatego?
Często mają takie błędy na kilka godzin. Kiedyś 90% mojego schowka stało się niedostępne w jakieś 15 min i wróciło do normy parę godzin później.
Już chyba wróciło do normy:
http://www.literacka.pl/advanced_search_result.php?keywords=batman&where_search=all&manufacturers_id=21795

Offline bowman007

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1610 dnia: Sierpień 28, 2014, 10:35:42 am »
Dzięki, właśnie wpadłem w panikę, bo miałem taką samą sytuację. Większość pozycji ze schowka stała się niedostępna. Faktycznie powoli wraca do normy.  :wink:

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1611 dnia: Sierpień 28, 2014, 07:20:18 pm »
Ostatnio zamowilem jeden komiks od sprzedawcy stowarzyszonego z amazonem i towar przyszedl w stanie IDEALNYM.
To co przysyła ludziom amazon to jest jakis kabaret. Jakim cudem tak sie dzieje?. Moja paczka szla z texasu
Moim zdaniem amazon przysyla ludziom zniszczony towar.....
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1612 dnia: Sierpień 30, 2014, 05:10:32 pm »
paczka z literackiej i wszystkie komiksy sa w stanie IDEALNYM. Paczka wyslana jeszcze przed wplata :shock: wow
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1613 dnia: Sierpień 30, 2014, 08:32:00 pm »
paczka z literackiej i wszystkie komiksy sa w stanie IDEALNYM. Paczka wyslana jeszcze przed wplata :shock: wow
pzdr
a czy również przed złożeniem zamówienia?

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1614 dnia: Sierpień 30, 2014, 09:24:54 pm »
Też mi się zdarzy kredyt zaufania, że wysyłka była przed zaksięgowaniem wpłaty. Choć nie pamiętam w którym sklepie.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1615 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:26:26 am »
Kuki nie ma tak dobrze :lol: :razz:
Mimo wszystko zaliczylem lekkie zdziwko :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1616 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:40:45 am »
Kuki nie ma tak dobrze :lol: :razz:
Mimo wszystko zaliczylem lekkie zdziwko :biggrin:
pzdr
Sklep jak sklep. Ale mnie się kilka razy zdarzyło, że prywatne osoby z Allegro wysyłały mi rzeczy zanim jeszcze zapłaciłem. I to nie były małe pieniądze, bo aukcje dotyczyły rzadko spotykanych, starych konsol do gier. Cóż, jak widać niektórzy ludzi wyczuwają na odległość, że dobry człowiek jestem.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1617 dnia: Sierpień 31, 2014, 11:59:51 am »
Czy istnieje możliwość wyszukania w sklepie gildii towarów z wliczoną, darmową wysyłką? Wiem, że jest w tej ofercie manga Życie - powieść graficzna, ale zastanawia mnie czy jest to jednorazowy wyskok czy stała propozycja dla klientów?

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1618 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:14:41 pm »
Czy istnieje możliwość wyszukania w sklepie gildii towarów z wliczoną, darmową wysyłką? Wiem, że jest w tej ofercie manga Życie - powieść graficzna, ale zastanawia mnie czy jest to jednorazowy wyskok czy stała propozycja dla klientów?
To raczej oferta dla wybranych nowosci z Wydawnictwa Komiksowego od czasu do czasu. Byc moze czasem tez innych, ale raczej to bardzo rzadko.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1619 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:17:55 pm »
Czy istnieje możliwość wyszukania w sklepie gildii towarów z wliczoną, darmową wysyłką?

Chyba nie bardzo. To są raczej głównie pozycje Wydawnictwa Komiksowego, a te da się wyszukać. Można też przez Google, ale pojawiają się też komiksy już niedostępne:
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=site:sklep.gildia.pl/komiksy/+%22bezp%C5%82atna+wysy%C5%82ka+na+terenie+Polski!%22

Nie wiem, czy darmowa wysyłka jest na stałe, raczej może zniknąć po jakimś czasie.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)