trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1086797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Peter_of_Lock

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1530 dnia: Lipiec 29, 2014, 08:49:26 am »
Sklep z całkiem ciekawą ofertą cenową: http://www.wersalik.pl/
 
 
Nie maja darmowej przesyłki ani możliwości odbioru osobistego, ale jest to rekompensowane  najniższymi cenami komiksów jakie widziałem  (np. Antares - 43,92, Batman. człowiek, który się śmieje - 43,25). Nie brałem od nich więc nie wiem jak pakują, ale zamierzam spróbować.




Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1531 dnia: Lipiec 29, 2014, 10:01:32 am »
Sklep z całkiem ciekawą ofertą cenową: http://www.wersalik.pl/
Wow. Żyd Fagin za 29,99 złocisza.
Czyli wychodzi 40% rabatu.
i ogólnie inne ceny też dosyć fajne.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Motyl

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1532 dnia: Lipiec 29, 2014, 10:10:19 am »
Ceny fajne, ale te przekreślone, jeżeli to są według nich ceny okładkowe, to trochę takie wydumane.

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1533 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:13:20 am »
kolejny rarytas - Sin City 7- 61,77zł


tylko jak mam doliczyć 15 zł za przesyłkę, już ta cena nie jest taka atrakcyjna...

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1534 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:15:45 am »
Jak coś ma 35-40% zniżki, to trudno żeby jeszcze miało darmową dostawę helikopterem pod dom.  :smile:

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1535 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:18:30 am »
Szkoda, że maja takie ceny dostawy: http://www.wersalik.pl/cms/93
Tak na szybko licząc trzeba wziąć co najmniej 3-4 komiksy żeby zaczęło się opłacać w porównaniu z (obecnie chyba najtańszą) literacką - co dla mnie jest już zakupami raczej z 2 miesięcy ;)

Offline Peter_of_Lock

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1536 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:49:01 am »
Najtańsza jest dostawa do wybranego urzędu pocztowego 9,9 i wtedy już nie jest tak źle.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1537 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:00:39 pm »

Offline Peter_of_Lock

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1538 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:12:02 pm »
Mogę mówić tylko z własnego doświadczenia, ale do tej pory nie miałem żadnego problemu z odbiorem na poczcie i nigdy nie zdarzyły mi się takie historii. Może miałem szczęście...


Ale generalnie obite rogi, grzbiety czy boki mogą zdarzyć się wszędzie.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1539 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:18:46 pm »
Ale generalnie obite rogi, grzbiety czy boki mogą zdarzyć się wszędzie.
Nie. Jak ja coś wysyłam, to musieliby grać paczką w football amerykański, a i tak książka mogłaby być w stanie bdb. ;)

Offline Peter_of_Lock

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1540 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:23:01 pm »
Nie. Jak ja coś wysyłam, to musieliby grać paczką w football amerykański, a i tak książka mogłaby być w stanie bdb. :wink:


Ja miałem na myśli księgarnie w których pracują różni ludzie i czasami im się nie chce porządnie czegoś owinąć, albo ze względów oszczędnościowych dadzą trochę mniej kartonu :smile: Jak ja pakuję to też można tym rzucać  :smile:

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1541 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:23:34 pm »
Jak coś ma 35-40% zniżki, to trudno żeby jeszcze miało darmową dostawę helikopterem pod dom.  :smile:


byłoby miło:)


Chodzi o to, że nie mają darmowej dostawy , nawet jak przekroczysz pewien próg.
Nienawidzę płacić za przesyłkę, dlatego zawsze zamawiam za taką kwotę, aby za takową nie płacić.
Nawet robiąc zakupy w Literacka.pl, a tam zakupy trzeba zrobić za.... aż palce bolą od pisania:)



Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1542 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:40:37 pm »
Najtańsza jest dostawa do wybranego urzędu pocztowego 9,9 i wtedy już nie jest tak źle.
Gdzie jest dostawa za 9,9? Nie widzę takiej opcji w wersalik.pl (http://www.wersalik.pl/cms/93)...?

Offline wasilmw

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1543 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:59:20 pm »
Faktycznie ceny bardzo niskie. A jak wyjaśnić to:
http://www.wersalik.pl/szukaj.php?a=szukaj&i=&depth=1&sz_gr_id=3&sz_keyword=stacja+16&s_sz=%A0
Oczywiście zamówiłem tańszą opcję - jestem ciekaw, jak się to zakończy - na razie zamówienie potwierdzone i opłacone, jest kompletowane. Szkoda tylko, że nawet przy dużym zamówieniu koszty przesyłki nie znikają, ale wybrałem kuriera za 13,99 zł, także przy większej ilości nadal bardziej się opłaca, niż u konkurencji.

Offline TePe

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1544 dnia: Lipiec 29, 2014, 01:13:43 pm »
Historia moich zakupów w Bonito:
Paczka przyszła do domu (miałem odebrać na poczcie) nawet dzień wcześniej niż powinna, zamiast 5ciu pozycji w tekturze była tylko jedna + faktura (oczywiście na wszystkie 5), zapłaciłem wcześniej przelewem.
Po opisaniu problemu na maila księgarni dostaje maila o treści "Uwaga! Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata".
Wysłałem jeszcze dwa razy po każdym razie to samo.
Wszedłem więc na stronę księgarni i tam znalazłem panią, która jest online i odpowiada na pytania, napisałem o swoim problemie.
Po godzinie próżnego czekania dzwonię, niby ok, komiksy o których "zapomnieli" będą mi wysłane do domu.
Dostaje komiksy, 3 z nich (formatu A4) mają zgniecione rogi w tym jeden z nich (Rork tom2) także grzbiet, fatalnie to wygląda.
Kolejnej reklamacji składać już nie zamierzam, to moje ostatnie zakupy w tej księgarni.
Wiem, że niskie ceny zachęcają ale odradzam zakupów tam.

 

anything