Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #960 dnia: Kwiecień 23, 2014, 03:45:14 pm »
Czy ktoś zna numer kontaktowy do sklepu literacka.pl? Bo numer ze strony nie działa...

Offline Koro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #961 dnia: Kwiecień 24, 2014, 06:55:30 pm »
Hej,
czy ktoś wie jak długo trzeba czekać na pojawienie się nowości komiksowych w sklepie Aros? Czaję się na nowego Sandmana i Kota Rabina, ale komiksów tych nie ma i nie ma...

Offline Fau

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #962 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:56:20 pm »
Czaję się na nowego Sandmana

Wpisz Snadman w wyszukiwarce Arosa i masz  :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2014, 09:01:01 pm wysłana przez Fau »

Offline burberry

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #963 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:55:25 pm »
Kot Rabina pewnie będzie dostępny, jak się fizycznie u nich pojawi, Sandmana mają na stanie. BTW właśnie zrobiłem zamówienie w proficie24. W uwagach dotyczących zamówienia poprosiłem o zwrócenie uwagi na odpowiednie zabezpieczenie przesyłki (w sumie robię tak przy każdym zamówieniu w sklepie internetowym, bo zależy mi na tym, by komiksy przyszły w odpowiednim stanie, ale po waszych zastrzeżeniach sprawa nabrała szczególnej wagi). Dam znać, jak przyjdą,jak wyglądała paczka.
Bóg Cię kocha

Offline marceli

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #964 dnia: Kwiecień 24, 2014, 10:50:52 pm »
Jeżeli dobrze pamiętam to Aros ma od 1 do 2 tygodni opóźnienia w nowościach.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #965 dnia: Kwiecień 25, 2014, 05:38:39 am »
Od kiedy? Kilka razy kupowałem nowości Egmontu w dniu premiery. Więc może od innych wydawnictw komiksy są później,  ale od Egmontu równo z premierą.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #966 dnia: Kwiecień 25, 2014, 08:33:46 am »
BTW właśnie zrobiłem zamówienie w proficie24. W uwagach dotyczących zamówienia poprosiłem o zwrócenie uwagi na odpowiednie zabezpieczenie przesyłki (w sumie robię tak przy każdym zamówieniu w sklepie internetowym, bo zależy mi na tym, by komiksy przyszły w odpowiednim stanie, ale po waszych zastrzeżeniach sprawa nabrała szczególnej wagi). Dam znać, jak przyjdą,jak wyglądała paczka.
No właśnie, daj, ja złożyłem tam ostatnio kilka zamówień i w każdym praktycznie komiksy przychodziły zniszczone, więc uznałem, że już tam kupować nie będę. Przed chwilą przyszła paczka z literackiej, z 5 komiksami i wszystko w idealnym stanie, bez najmniejszej wady, więc to tam od dzisiaj się będę zaopatrywał.

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #967 dnia: Kwiecień 25, 2014, 08:41:35 am »
No właśnie, daj, ja złożyłem tam ostatnio kilka zamówień i w każdym praktycznie komiksy przychodziły zniszczone, więc uznałem, że już tam kupować nie będę. Przed chwilą przyszła paczka z literackiej, z 5 komiksami i wszystko w idealnym stanie, bez najmniejszej wady, więc to tam od dzisiaj się będę zaopatrywał.
Co człowiek - to przypadek. Z profit24.pl jak na razie miałem dwie paczki. Oba stan ideał. Za to sparzyłem się na aros.pl
Dobrze, że mogę czasem kupić w bonito.pl i wybrać odbiór osobisty. Ale i tak Kot rabina miał przetarcia na rogach tyłu grzbietu komiksu... Sposób magazynowania też ma znaczenie.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline burberry

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #968 dnia: Kwiecień 25, 2014, 09:37:29 am »
No właśnie, daj, ja złożyłem tam ostatnio kilka zamówień i w każdym praktycznie komiksy przychodziły zniszczone, więc uznałem, że już tam kupować nie będę. Przed chwilą przyszła paczka z literackiej, z 5 komiksami i wszystko w idealnym stanie, bez najmniejszej wady, więc to tam od dzisiaj się będę zaopatrywał.

z literacka.pl również nigdy nie miałem problemów, zawsze wszystko idealnie zapakowane, niskie ceny, ale nie wszystko, co bym chciał kupić, mają na stanie... mam nadzieję, że z profitem jednak się mnie poszczęści, bo nie chcę mieć zniszczonych komiksów ;-) odbieram przesyłkę w paczkomacie
Bóg Cię kocha

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #969 dnia: Kwiecień 25, 2014, 10:03:34 am »
Co człowiek - to przypadek.
Tak, tylko na forum też było wiele osób które zgłaszały uszkodzone komiksy które otrzymali z profitu, tak więc widocznie w tym sklepie ryzyko otrzymania uszkodzonego towaru jest większe... a szkoda, bo ceny bardzo dobre.

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #970 dnia: Kwiecień 25, 2014, 10:44:01 am »
Odbierał ktoś ostatnio jakąś paczkę w empiku? Bo do domu mi przysłali taką sześcienną klasyczną paczkę z jakimiś bąbelkami w środku, a kiedyś dawali to do takich składanych paczek. A mam parę paczek do odbioru w empiku i jeśli to nie będą takie składane paczki, to będę miał problem z zabraniem się z tym (pewnie będę musiał to na miejscu przepakować).

profit24 ma u mnie krechę za badziewne pakowanie (najgorsze z tanich sklepów, w których kupowałem), mają fajne ceny, ale kupiłem tam 2 razy i 2 razy coś było trochę uszkodzone na skutek kiepskiego zabezpieczenia, więc na razie podziękowałem.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline badday

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #971 dnia: Kwiecień 25, 2014, 11:21:07 am »
Odbierał ktoś ostatnio jakąś paczkę w empiku? Bo do domu mi przysłali taką sześcienną klasyczną paczkę z jakimiś bąbelkami w środku, a kiedyś dawali to do takich składanych paczek. A mam parę paczek do odbioru w empiku i jeśli to nie będą takie składane paczki, to będę miał problem z zabraniem się z tym (pewnie będę musiał to na miejscu przepakować)

U mnie to zalezalo od gabarytow zamowienia. Mniejsze to skladana "paczka", wieksze - 4-5 ksiazek + jakies dvd - to normalna paczka z babelkami.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #972 dnia: Kwiecień 25, 2014, 04:29:38 pm »
Napisałem dzisiaj maila do Profitu24 z zapytaniem o rabaty na komiksy, tz. ich falowaniem cenowym. Otrzymałem w ekspresowym tempie odpowiedź, oto ona:

Rabaty udzielane na naszej stronie od cen katalogowych są ruchome, i to system automatycznie ustala ceny. Zwykle cena minimalnie powinna obowiązywać przez cały dzień, czyli przez 24h, lecz może się zdarzyć, iż będzie obowiązywała przez dłuższy okres czasu, np. tydzień, miesiąc.

Liczba zamówień na dany tytuł nie wpływa na wysokość rabatu.

W sumie to szkoda, bo rzadko kiedy komiksy wychodzą tego samego dnia, więc zwykli czytelnicy mogą mieć problem z zapełnieniem koszyka za ponad 149zł, aby wybrać darmowy paczkomat.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #973 dnia: Kwiecień 26, 2014, 07:47:02 am »
Wpieniajacej ciekawostki z thebookdepository.com ciag dalszy:

 Swamp Thing: Raise Them Bones Volume 1 (Paperback)
 
polskie IP - cena: 51.62
 szwedzkie IP - cena: 43.53
 amerykanskie IP cena: 37.49!!!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline kaczogród

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #974 dnia: Kwiecień 26, 2014, 02:36:01 pm »
Dziękuje za rady. Orientuje się ktoś może czy w Tarnowie można gdzieś kupić jakieś komiksy ? W jakiś księgarniach (współczesnej, matrasie czy akrybii) są dostępne komiksy ? W Empiku jak ostatnio patrzyłem to nic nie było, wbrew tego co próbuje nam wmówić ich strona internetowa.
Jak ktoś się tym zasugerował to odwołuję co napisałem. Choć przeglądałem półki tylko tak z grubsza to w Empiku tarnowskim widziałem niemal wszystkie tomy Asteriksa, dużo Tytusów, parę Thorgali (w tym ten najnowszy), nowy Calvin i Hobbes, ze 2 Kajko i Kokoszy i pewnie coś jeszcze jest.
Sam się zdziwiłem , że aż tyle tego jest i zamierzam w poniedziałek się wybrać po coś (miałem po Lucky Luka , który jeszcze wg. strony www egmontu był dostępny parę dni temu,a teraz już nie. Sprawdzę czy to prawda).
Dla kogoś te komiksy mogą wydawać się nie dla niego, ale akurat ja tego szukałem i nie łudźmy się raczej w Empikach na jakieś mangi czy komiks superbohaterski (no chyba, że w Warszawie czy Krakowie). Oni stawiają bardziej dla komiksy dla dzieci i młodzieży i kolekcje , które się najbardziej sprzedają
Dostępność na stronie empiku raczej jest poprawna, ale zawsze warto samemu pójść i poszukać.
tertium non datur