Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1062723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2940 dnia: Wrzesień 14, 2015, 02:10:28 pm »
Orientuje się ktoś czemu Aros i Bonito nie mają swoich standardowych promocji wrzucanych co miesiąc?
Tak jak wyżej, kolega odpowiedział. Zawsze jest przerwa w promocjach w okresie podręcznikowym. Promocje wracają pod koniec września/w październiku.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline weiter

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2941 dnia: Wrzesień 14, 2015, 03:30:36 pm »
Zamówienie z nieprzeczytane.pl które złożyłem w zeszły poniedziałek,
właśnie odebrałem z kiosku, wracając z pracy do domu.
Komiksy zapakowane w karton i obłożone szarym pakowym papierem.
Zero foli strecz, ale to pewnie dlatego, że wszystkie komiksy były już zafoliowane przez Egmont.
Akurat teraz zamówiłem tylko komiksy od wielkiego E.
Wszystkie całe, żaden nie został uszkodzony.
Drugie zamówienie, drugie udane, będą kolejne.

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2942 dnia: Wrzesień 14, 2015, 04:32:07 pm »
Ja swoje zaamówienie  w nieprzeczytanycj złożyłem w zeszły wtorek i .......jeszcze nie wysłane....

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2943 dnia: Wrzesień 14, 2015, 04:34:15 pm »
Pisząc o streczu miałem na myśli tą zwykłą folię w którą komiksy były opatulone. Myślałem, że to nieprzeczytane.pl foliują a nie Egmont. W każdym razie trzecia moja paczka od nich i jest ok, żadnych uszkodzeń.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2944 dnia: Wrzesień 14, 2015, 04:42:42 pm »
Widzę, że wszyscy tyle czekają na paczki z nieprzeczytane.pl. Ja złożyłem zamówienie w sobotę 5 września i w końcu dziś dostałem. Pakowanie jak inni, żadnych zabezpieczeń, tylko karton, ale też doszły całe.

Zawsze jest przerwa w promocjach w okresie podręcznikowym. Promocje wracają pod koniec września/w październiku.

Oby po MFKiG było jakieś 35%, najlepiej na Bonito, to w końcu nabije sobie te dodatkowe 5% rabatu.


Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2945 dnia: Wrzesień 14, 2015, 05:10:49 pm »
Pisząc o streczu miałem na myśli tą zwykłą folię w którą komiksy były opatulone. Myślałem, że to nieprzeczytane.pl foliują a nie Egmont. W każdym razie trzecia moja paczka od nich i jest ok, żadnych uszkodzeń.
Foliuje drukarnia, jeśli dostanie takie zlecenie.

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2946 dnia: Wrzesień 14, 2015, 05:50:12 pm »
Oby po MFKiG było jakieś 35%, najlepiej na Bonito, to w końcu nabije sobie te dodatkowe 5% rabatu.

I wtedy masz rabat 35%+5%  ??

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2947 dnia: Wrzesień 14, 2015, 05:54:31 pm »
I wtedy masz rabat 35%+5%  ??

dodatkowe 1,25-3,25%. dodatkowy rabat jest obliczany od sumarycznej kwoty w koszyku.

także maksymalny upust w bonito to -38,25% od ceny okładkowej (nie licząc cudów w stylu karty dużej rodziny).

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2948 dnia: Wrzesień 14, 2015, 08:30:49 pm »
dodatkowe 1,25-3,25%. dodatkowy rabat jest obliczany od sumarycznej kwoty w koszyku.

także maksymalny upust w bonito to -38,25% od ceny okładkowej (nie licząc cudów w stylu karty dużej rodziny).

To nie ma dodatkowego 5%? Kojarzyło mi się, że gdzieś czytałem, że jest... 3% mam, dobre i to.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2949 dnia: Wrzesień 14, 2015, 09:09:32 pm »
To nie ma dodatkowego 5%? Kojarzyło mi się, że gdzieś czytałem, że jest... 3% mam, dobre i to.

jest, jest ale od ceny z już uwzględnionym rabatem wynikającym z promocji w danym momencie na bonito (przynajmniej tak było pół roku temu jak jeszcze się łapałem na któryś z progów). czyli minimalna kwota jaką można uzyskać przy 5% rabacie to będzie (chyba): min = 0,65x - 0,05*0,65x = 0,6175x (x - "okładkowa").
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2015, 09:14:21 pm wysłana przez mgnesium »

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2950 dnia: Wrzesień 14, 2015, 09:19:46 pm »
Ach, taki patent, a już śliniłem się, że uda mi się przy większych promocjach ugrać 40% zniżki.  :doubt:

Offline Agravain

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2951 dnia: Wrzesień 15, 2015, 09:21:23 am »
Po Waszych wypowiedziach na temat nieprzeczytane.pl i ich obecnego tempa wysyłania zamówień zacząłem przeglądać inne księgarnie, gdzie mógłbym zaopatrzyć się jeszcze w tym miesiącu. Zamawiał ktoś z Was np. w Proficie24 ? Też na ten moment trzeba tam tak długo czekać na przesyłkę ?


Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2952 dnia: Wrzesień 15, 2015, 09:37:14 am »
Po Waszych wypowiedziach na temat nieprzeczytane.pl i ich obecnego tempa wysyłania zamówień zacząłem przeglądać inne księgarnie, gdzie mógłbym zaopatrzyć się jeszcze w tym miesiącu. Zamawiał ktoś z Was np. w Proficie24 ? Też na ten moment trzeba tam tak długo czekać na przesyłkę ?
Profit i nieprzeczytane to ta sama firma : )
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2953 dnia: Wrzesień 15, 2015, 09:43:04 am »
a ja jako nauczyciel mam prawo przypuszczać, że sprawa opóźnień z powodu podręczników powinna się już kończyć na dniach :wink:

Offline Agravain

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2954 dnia: Wrzesień 15, 2015, 10:00:20 am »
Profit i nieprzeczytane to ta sama firma : )


Aha :P Czyli sytuacja tak sama jak w przypadku Bonito i Arosa. Chyba więc zaufam przypuszczeniom fragsela i zostanę przy nieprzeczytane.pl.