trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 702361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2940 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:05:57 am »
A ja w nieprzeczytane zamówiłem w niedzielę i paczka do kiosku przyjechała mi w środę;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline misiokles

« Odpowiedź #2941 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:09:03 am »
Czyli potwierdziłeś to, o czym się mówi na kilku ostatnich stronach tego wątku.

Offline VooDoo79

« Odpowiedź #2942 dnia: Wrzesień 13, 2015, 09:24:57 am »
A ja w nieprzeczytane zamówiłem w niedzielę i paczka do kiosku przyjechała mi w środę;)

Ja też w nieprzeczytane zamówiłem w niedzielę, paczka przyszła w piątek czyli dzień dłużej niż poprzednim razem (Zachodnio-Pomorskie)

Offline 8azyliszek

« Odpowiedź #2943 dnia: Wrzesień 13, 2015, 09:50:55 am »
A ja cholera zamówiłem już w sobotę i liczyłem ponownie na czwartkową dostawę (jak z New Avengers vol.3 i resztą). Ale widocznie sobotnie zamówienia zostały zasypane przez niedzielne i poniedziałkowe i jakimś cudem przez te podręczniki wyleciałem z kolejki. :(

Offline 8azyliszek

« Odpowiedź #2944 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:33:40 am »
Po wieku oczekiwania, paczka wreszcie dziś przyszła. Zapakowana podwójnie w karton i strecze na każdym z komiksów. Bąbelków nie było, ale komiksy są w stanie nienaruszonym.

Offline radef

« Odpowiedź #2945 dnia: Wrzesień 14, 2015, 12:46:18 pm »
Bąbelków nie było, ale komiksy są w stanie nienaruszonym.
U mnie tak samo, lecz... Usagi Senso ma dwa wgniecenia, drugie na tyle poważne, że lekko przedarte jest kilka stron i okładka.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline laf

« Odpowiedź #2946 dnia: Wrzesień 14, 2015, 01:13:44 pm »
Po wieku oczekiwania, paczka wreszcie dziś przyszła. Zapakowana podwójnie w karton i strecze na każdym z komiksów. Bąbelków nie było, ale komiksy są w stanie nienaruszonym.

A z jakiego sklepu to zamawiałeś? Bo chyba nie z nieprzeczytane.pl?

Offline 8azyliszek

« Odpowiedź #2947 dnia: Wrzesień 14, 2015, 01:28:33 pm »
@UP
Jeju. Domyśl się, że to WKKM dołożyłem tylko jako dodatek do moich wszystkich zeszłotygodniowych zakupów. Zamówiłem w nieprzeczytane.pl AMS i Marvel Now sztuk dwie. A WKKM w kiosku.

Offline Szekak

« Odpowiedź #2948 dnia: Wrzesień 14, 2015, 01:41:00 pm »
Orientuje się ktoś czemu Aros i Bonito nie mają swoich standardowych promocji wrzucanych co miesiąc?

Offline starcek

« Odpowiedź #2949 dnia: Wrzesień 14, 2015, 01:49:20 pm »
Mają żniwa na podręczniki - nie chcą wkurzać ludzi, że potrafią sprzedawać  taniej...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline radef

« Odpowiedź #2950 dnia: Wrzesień 14, 2015, 02:10:28 pm »
Orientuje się ktoś czemu Aros i Bonito nie mają swoich standardowych promocji wrzucanych co miesiąc?
Tak jak wyżej, kolega odpowiedział. Zawsze jest przerwa w promocjach w okresie podręcznikowym. Promocje wracają pod koniec września/w październiku.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline weiter

« Odpowiedź #2951 dnia: Wrzesień 14, 2015, 03:30:36 pm »
Zamówienie z nieprzeczytane.pl które złożyłem w zeszły poniedziałek,
właśnie odebrałem z kiosku, wracając z pracy do domu.
Komiksy zapakowane w karton i obłożone szarym pakowym papierem.
Zero foli strecz, ale to pewnie dlatego, że wszystkie komiksy były już zafoliowane przez Egmont.
Akurat teraz zamówiłem tylko komiksy od wielkiego E.
Wszystkie całe, żaden nie został uszkodzony.
Drugie zamówienie, drugie udane, będą kolejne.

Offline Gre

« Odpowiedź #2952 dnia: Wrzesień 14, 2015, 04:32:07 pm »
Ja swoje zaamówienie  w nieprzeczytanycj złożyłem w zeszły wtorek i .......jeszcze nie wysłane....

Offline 8azyliszek

« Odpowiedź #2953 dnia: Wrzesień 14, 2015, 04:34:15 pm »
Pisząc o streczu miałem na myśli tą zwykłą folię w którą komiksy były opatulone. Myślałem, że to nieprzeczytane.pl foliują a nie Egmont. W każdym razie trzecia moja paczka od nich i jest ok, żadnych uszkodzeń.

ramirez82

• Gość
« Odpowiedź #2954 dnia: Wrzesień 14, 2015, 04:42:42 pm »
Widzę, że wszyscy tyle czekają na paczki z nieprzeczytane.pl. Ja złożyłem zamówienie w sobotę 5 września i w końcu dziś dostałem. Pakowanie jak inni, żadnych zabezpieczeń, tylko karton, ale też doszły całe.

Zawsze jest przerwa w promocjach w okresie podręcznikowym. Promocje wracają pod koniec września/w październiku.

Oby po MFKiG było jakieś 35%, najlepiej na Bonito, to w końcu nabije sobie te dodatkowe 5% rabatu.