trawa

Autor Wątek: Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters  (Przeczytany 5199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« dnia: Maj 29, 2004, 01:38:51 pm »
Jako iż sezon na armie orientalne jest w zenicie, dwóch waszych forumowych kolegów kończy opracowywać army list do Arabii. Wszystkich chętnych do otrzymania kopi prosze o zostawienie adresu pocztowego w tym temacie. Skończoną wersję dostaniecie prawdopodobnie najpoźniej w połowie przyszłego tygodnia a na ew.komentarze będzie tydzień. Potem playtesting  :)

p.s. Pragnę podziekować wszystkim, których pomysły z tematu 'Arabia' natchneły mnie w jakiś sposób.

p.s. Pytanie do Jankiela - czy wyrażasz zgodę żeby Twoją historie dołączyć do pliku ?

pozdrawiam
Gracz Szklanych Paciorków
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline sarathor

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2004, 01:55:51 pm »
ja się zgłaszam :>
sarathor@o2.pl
Kill them with swords and spears. Kill their warriors, their women  and their children. Kill their hounds and their livestick.
But above all, kill with the pleasure.

Jankiel

  • Gość
Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2004, 02:57:21 pm »
Jak to dawno bylo... Az sie lezka w oku kreci...
Ja sie zabralem, a reszta to olala :giggle:
Mam nadzieje, ze choc kilka z moich propozycji wykorzystaliscie. Co do historii, to bierzcie, bede zaszczycony :)

Offline Pokpoko

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2004, 03:06:59 pm »
ja poprszę :)  pokpoko@wp.pl

Offline Cyel

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2004, 03:38:54 pm »
Cytat: "Jankiel"
Jak to dawno bylo... Az sie lezka w oku kreci...
Ja sie zabralem, a reszta to olala :giggle:


iii tam, ja nawet jednostki poopisywałem.... tak, że się nikomu nie podobały :D

Offline Boodzik

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2004, 05:51:10 pm »
Ja też poproszę jeśli można. michalbu@poczta.onet.pl
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Raziel

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2004, 06:16:23 pm »
Też bym chciał jeśli można dareth@poczta.onet.pl
attlecry of the Word Bearers:
"How much word could a word bearer bear if a word bearer could bear words?"

Offline sarathor

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2004, 07:09:08 pm »
Nippon, Arabia ..... Co będzie następne ? :D
Może dzikie hordy z Norski, albo wojska fimirów, czy może armie Tilei ? uh sam chyba sprubuje coś stworzyć  :lol: ,
i z niecierpliwością czekam na arabów w piknych turbanach
Kill them with swords and spears. Kill their warriors, their women  and their children. Kill their hounds and their livestick.
But above all, kill with the pleasure.

Offline Ibrahim Ibn Erales

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2004, 07:38:52 pm »
Cytat: "sarathor"
czy może armie Tilei


Tilea już jest... Dogs of War się nazywają...  :lol:


A army slist strasznie niedopracowany... Choć ma potencjał... Mi się podoba...
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"

Offline Cyel

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2004, 07:55:55 pm »
a możesz streścić, same typy jednostek, bez żadnych tam współczynników?

Może jakieś charakterystyczne cechy co najwyżej....

Offline Pokpoko

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2004, 07:57:09 pm »
własnie...ja się nawet przez chwilkę zastanawiałem nad norską*bo aztekowie są już zajęci...teraz mają ogony i łuski:D*
ale byłaby to albo kalka marauderów chaosu,albo pomieszanie imperium z kislevem...ale sam kislev można by dopieścić...niby jednostki są,ale co to jest ,dwa core i jeden special...zawsze zostaje albion ;)

Offline sas

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2004, 08:18:22 pm »
norska by była b. fajna i żadna tam kalka
przecie wikingowie to byli szpanerscy brodacze z dwurolami, a nie jakieś  konne pedały rzucające młotkami czy cepiarze - hołota :]
gdzieś nawet była do nich armylista ... nawet spox trzeba przyznać :D

a tak wracając do tematu

saskingdom@wp.pl
też chcę :D
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Michał K.

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2004, 09:06:06 pm »
ja tez poproszę      kluczoo7@wp.pl
rki i gobliny rządzą.

Offline Vallarr

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2004, 09:59:17 pm »
minaxir@wp.pl - thx wielkie
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Ibrahim Ibn Erales

Knecht & Ibrahim s.z.o.o. wants playtesters
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2004, 10:24:18 pm »
Cytat: "Cyel"
a możesz streścić, same typy jednostek, bez żadnych tam współczynników?

Może jakieś charakterystyczne cechy co najwyżej....


Plusy w walce z undeadami - i to obłędne...
Krótki łuk z armour piercingiem.
Dużo tanich i bardzo słabo opancerzonych jednostek...

jednostki:
*Zwykły ludzki rezacz pokroju lorda
*Duzy mag (któergo co prawda w army liście zabrakło ale ja tam wierze, ze się pojawi - rzcuać będzie ot taką wydujaną piaskowa magią)
*Duży fanatyk religijny (jakby warrior priest tylko robi cuda - czyli rzuca magią pustyni i ma znacznie wieksze oddziaływanie na okoliczne jednostki (kraj jyhadu - a jak!))
*Dżin. nie taki z butelki ale taki z wielkim tasakiem i ponurym humorem.
pustynna wersja daemon princa. dwa kształty karoserii do wyboru (rzucająca czary i tłukąca po ryjach).
*Naćpany zabójca. Coś co zawsze chci8eliście mieć w waszych poprawnych politycznie armiach. jest co prawda, jak wiekszośc assassinów w dobie chaos lordów, zupełnie nieprzydatny ale jest za to naćpany. I jest naćpany. Wsponinałem już że jest nacpany?

*Dobrze strzelająca lekka kawaleria
*Pistoletowi książeta pustyni na wspaniałych rumakach co to się im żadna kobieta nie oprze a niewiele drożsi od nromalnych koniarzy. Widać dobry wygląd można iosiągnąc niedużym wysiłkiem...
*Wielkie smierdzace wielbłądy, prawie jak coldone'y tylko lepsi. I mniej głupi. Mordercy kawalerii. Ponoć. Ja tam tego nie kupuję.
Ale za to śmierdzą. Niestety nie są naćpane.
*Janczarzy. Aktualnie wygladają koszmarnie - jakby byli jakimiś małymi wesołymi terminatorami - i trzeba będzie ich zmienić więc szkoda czasu by o nich mówić.
*Jednostka fanatyków. Działają jak zupełnei normalni fanatyczni wyznawcy jakiegos zupełnie odrealnionego bóstwa. niestety nie wysadzają się w powietrze. Choć za samą nazwę powinni płacić punkty...
*Jednostka haszaszimich. Właściwie można powiedzieć o nich tylko tyle, ze są nać... a zresztą...
*Jacyś panowie co to si Ghulami nazywają a wcale nie mają T4 i nie żywią się ludzkim mięsem tylko chronią kalifa. Dziwaczne. I chyba nie mogą brać narkotyków. Szkoda czasu zatem. Elita.
*Duuuży (i dłuuugi) pustynny wąż/wyrm. Całkiem miły i kopie pod ziemią (znaczy porzusza się pod ziemia tj wychodzi spod niej bo kopać średnio ma czym). Nie bierze narkotyków ale można mu to wybaczyć bo jest zabawny. Taka fajna arabska wersja martwego skorpiona. Nadal nie zdejmuje ranków. Przewidywane koło dwadziestu uściśleń co do rozmiarów podstawy na której będzie miał występować.

I wiele wiele więcej tylko trzeba jeszcze nad tym jeszcze chwilkę posiedziec więc wybaczcie!
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"