trawa

Autor Wątek: Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?  (Przeczytany 27142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2003, 11:17:02 am »
Kafar...Zaczoles juz pisac ten scenariusz....? Jak nie to pisz na co jeszcze czekasz ?  :wink:
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline SzAjBuS

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2003, 11:44:22 am »
Mysle ze przydalby sie wreszcie jakis  koordynator (rezyser : ) ) ktory by jakos pomogl wystartowac.
Czekaniem nic nie zdzialamy a pomysl naprawde ciekawy.
Pol roko niby cos sie dzieje a mimo  wszystko stoi w miejscu.
Ja glosune by taka osoba zostal Wajrak
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline antibody

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 06, 2003, 02:08:55 am »
to nie do konca na temat, ale w pewnym stopniu moze byc pomocne.
Na stronce www.plan9.art.pl
a dokladniej http://www.plan9.art.pl/opis_ss21.html
mozna sciagnac amatorski film w kliamtach postapokaliptycznych, takich nawet zblizonych do tych falloutowych

Offline Kafar

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 06, 2003, 12:16:28 pm »
Ze ten projekt ma być wrzystkich to troche podpowiedzi. np. Akcja w polsce ma być jako polski swiat czy jakis wymyslec. Lepiej bedzie chyba polska po bombie :D i jak z bohaterami.. zeby to nie bło az tak podobne do mad max-a. Albo piszcie tu albo na GG: 800957

P.S cos mi forum zjada literki.. :>
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Aves

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 08, 2003, 08:08:38 pm »
Myślę że akcja powina rozgrywać się na terenach byłej Polski. Właściwie to obojętne niemniej jednak lepiej by było żeby bohaterowie nie mówili do siebie per "Dżek" albo "Dżordż". To zawsze powduje komiczne sytuacje.
Wydaje mi się że to powinno być coś zbliżone do 'Xavrasa Wyżryna' (jeśli idzie o klimat).
Oczywiście, jeżeli masz inną wizję, to pisz jak chcesz. :)
Możesz mieć przecież zupełnie odmienną wizję świata po wojnie nuklearnej (np. jako świata w którym nie zaszły żadne zmiany, a co :) )...

Przepraszam za brak aktywności na forum, ale chwilowo jestem na dwóch latach studiów jednocześnie i zbliża się sesja :(

Pozdrawiam

Aves

Offline Kret

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2003, 11:43:50 pm »
Polecam ostatnią politykę jako interesujący przykład na wizję.

W Czernobylu, strefie śmierci, następuje ekspansja przyrody na niespotykaną dotąd skalę. Nie tylko rośliny ale i zwierzęta okupują całe terytotrium, nawet to najbliżej Grobowca. W dawnej elektrowni ma ostoję ponad 30 gatunków ptaków. I choć wszystkie są napromieniowane, nie wydaje im się to przeszkadzać. Wpuszczone "zdrowe" myszy łyknęły co prawda dawki promieniowania, ale jakoś się zaadaptowały. Oznacza to, że wpływ promieniowania nie musi byćwcale taki niszczący dla przyrody, a nawet dla ludzi których także sporo tam mieszka.

Oznacza to, że pustynia wcale nie musi być jedyną formą wizji.

Pozdrawiam

Kret

Offline KrieG

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2003, 07:48:43 am »
czyli postatomowa dzungla???? jesssu! juz sie boje tych zmutowanych goryli, a przy postnuklearnym tarzanie to juz zupelnie wysiadam ;)
Teza plus antyteza rowna sie histereza'

Offline Marchewa

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2003, 06:33:48 pm »
Tak sobie myślałem nad scenariuszem i wymyśliłem mniej więcej coś takiego:
Nasz tytułowy bohater budzi się z hibernacji w jakiejś zrujnowanej fabryce z której jedyna droga wyjścia to przez kanały. Postanawia się wydostać na powierzchnię rusza do kanałów. Podczas przedzierania się na powierzchnię znajduje uzbrojenie lepszą odzież żarcie i starąmape z przed zagłady, pokonuje pig raty kilku zombiech itd. Wkońcu dociera do wyjścia z kanałów gdy wychodzi na powierzchnię w dość ciężkim stanie. Stoi w opuszczonym mieście (ani jednej żywej duszy ani nawet jakiś zwłok tylko ta wszech ogarniająca cisza.) i widzi wschód słońca.
the end.

Co wy na to?
ar, War never changes...

Offline Kafar

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 13, 2003, 12:08:47 pm »
To oki teraz moja propozycja.:)
Jest miasto w ktorym zyja ludzie i jest to siwad przed wybuchem atoma :P po chwili miasto robi boom :) i wogule taki duzy boom :) no i nasz boahter (np. 30lat puzniej:) sie budzi nagle cały spocony. Sa oni w podziemiach w bunkrach przeciw atomowych i zyja sobie tam spokojnie ale okazuje sie ze nie moga nawiazac kontaktu z innymi schronami.. wiec postanawiaja wysłać dwoch ludzi aby doszli do najblizszego i dowiedzieli sie czy unich jest wszyskto w pozadku. (i tu nasz bohater z kims:) dotarwszy na miejsce okazuje sie ze schron tne jest spalony.. a reszty nie opowiem.. top secret :). Aha schorny wcale nie muszą być na pustyni :)
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Chmielu

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 13, 2003, 03:53:18 pm »
Zgłoszenie :). Do czego moze się przydać młody człek w wieku około 17 wiosen? ;)
ozdrawiam,
Michał Chmieliński
gg. 734154

Offline Kafar

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 13, 2003, 09:25:58 pm »
np. jako mieszkaniec schronu lub jako... fiu bym sie wygadal jako ci ktorych mozna spotkac puzniej :) dla kazdego sie cos znajdzie :D..
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Kafar

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 14, 2003, 07:55:19 am »
hym został ogloszony konkurs.. to sio od mojej propozycji :) eh ale ja nie tlyko napisze ale tez jeden z rezyserów inaczje sie do roboty nie zabieram :D :) oki a ze jestem cholernie chory to zaczne pisac bo siedze w domu :) aha przyśnił mi się inny początek hyhy :D

A propo będą lub są jakieś osoby które umią efekty znaczy sie najwazniejsze to jak zrobimy flm np. widok miasta go trzeba jakos albo przerobic na zrujnowany albo jakieś tło.. :) ide dalej pisac..
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 17, 2003, 10:06:32 am »
Chmielu nie wiem do czego bo ja mam 17 wiosen na karku. 18 dopiero za jakies 8 miechow mnie czeka, wiec....
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Wielki Druid Szyszka

gra
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 17, 2003, 04:18:04 pm »
Hehe
swietny pomysl z filmem :D . Ja z chlopakami z klasy zaczynam pisac scenariusz do BG2. Niestety film ten bedzie krecony w moim domu. Wszystkie potrzebne lokacje sie tu zmieszcza
w mojej "posesji". chetnie pomoge w pomysle i realizacji.
z ta realizacja to raczej tylko w wakacje jakby co
...] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo.

-Adolf Hitler na odprawie z wyższymi dowódcami

Offline Wajrak

Chcielibyście nakręcić film amatorski w klimatach Fallout`a?
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 18, 2003, 11:07:30 am »
WAZNE!!!!!!! :arrow:

Dobrze widze ze pierwsza rzecz mamy juz za soba. Chodzi mi tutaj o zainteresowanie! Widze ze nareszczie sa chetni do pisania scenariuszy! Mowa tutaj przedewszystkim o Kafarze :) Od niego tylko dostalem jakies wyrazne propozycje. Wiec napisze dzisiaj newsa ze mamy pierwszego scenarzyste schornu nowej gildi. Komus to przeszkadza ?
Po drugie pasowalo by zaczac koordynowac co nieco. Aves jezeli nie masz nic przeciwko to proponuje abysmy razem wzieli sie za koordynacje prac i ewentualne rezyserowanie. Co ty na to ?
Po trzecie ludzie prosilem o zgloszenia na mial! ja nie jestem w stanie wychwycic wszystkich z forum! Dopisuje tlko tych co podsylaja mi zgloszenia. A teraz do wszystkich jak mozecie to podsylajcie mi takze nr telefonow!
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche