trawa

Autor Wątek: Czerwiec 2004  (Przeczytany 15760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Czerwiec 2004
« dnia: Maj 12, 2004, 11:01:06 pm »
Ponieważ najwięksi wydawcy już opublikowali swoje plany czerwcowe można swobodnie założyć ten temat :-)
Tutaj: http://www.komiks.gildia.com/nowosci/2004/06/ znajdują się niemal wszystkie (niemal bo Egmont zamieściłem na stronie głównej Gildii Komiksu, ale jutro będzie i on).
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Fisk

Czerwiec 2004
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2004, 11:13:57 pm »
NO cóż myślę, że tak naprawdę wszyscy czekają na "Shreka" tylko boją się przyznać  :)

A swoją drogą ciekawe czy Mandra spieprzy okładkę również trzeciego zeszytu Rising Stars :x
hen you see what cannot be,
shadows moves where light should be.
Out of Darkness out of Mind
cast down into the Halls of the Blind.

Offline Sid

Czerwiec 2004
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2004, 11:32:37 pm »
Tylko okładkę? U mnie cały komiks był nasycony do bólu, równie dobrze mógłbym go czytać przy świetle zapalniczki. A w czerwcu Inhumans, Gotham by Gaslight i 'majowe' zapowiedzi mandragory... (bo czerwcowe wyjdą w lipcu:P). I może Barefoot Gen.
History Abhors a Paradox"

Offline Gashu

Czerwiec 2004
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2004, 07:29:03 am »
jak dla mnie z egmontu interesujace wydaja sie byc tylko inhumans, batek i thorgale
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline graves

Re: Czerwiec 2004
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2004, 08:44:49 am »
Cytat: "CD Jack"
Ponieważ najwięksi wydawcy już opublikowali swoje plany czerwcowe można swobodnie założyć ten temat :-)
Tutaj: http://www.komiks.gildia.com/nowosci/2004/06/ znajdują się niemal wszystkie (niemal bo Egmont zamieściłem na stronie głównej Gildii Komiksu, ale jutro będzie i on).

Z zamieszczonych na tej stronie nie interesują mnie tylko 3 pozycje:
Vampire Princess Miyu - 3
Jak powstaje manga - 12
Gigant poleca - 42 - Jak kamień w wodę
Cholerka robię się wybredny ;)  :roll:
A poważnie -to z tych pozostałych i tak kupię tylko to na co mi starczy pieniędzy i co pojawi się w moim pięknym mieście :roll:  :|
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Killah

Czerwiec 2004
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2004, 04:40:18 pm »
Kur... chce nowego Transmeta w końcu, anie jakieś Sranishery i inne 'Ciemnoty'... :wall:
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Macias

Czerwiec 2004
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2004, 04:45:39 pm »
poza punim i RS#3 i moze wolverine:the end nic mnie nie interesuje,wiec kolejny spokojny miesiac

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Czerwiec 2004
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2004, 06:33:47 pm »
Z ta Hiroszima jest smiesznie, bo chcialem ja sobie zza granicy sprowadzic. Dostal we Francji b. dobre recenzje, szczegolnie drugi tom... Moze byc niezly.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline LOGAN

Czerwiec 2004
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2004, 07:26:20 pm »
Cytat: "xionc"
Z ta Hiroszima jest smiesznie, bo chcialem ja sobie zza granicy sprowadzic. Dostal we Francji b. dobre recenzje, szczegolnie drugi tom... Moze byc niezly.

Problem polega na tym że nie figuruje w zapowiedziach na stronie
www.waneko.pl więc sam już nie wiem czy ją wydadzą.

Anonymous

  • Gość
Czerwiec 2004
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2004, 10:38:44 am »
miesiąc będzie łagodniejszy, ale dobrze, że więcej europejskich z Egmontu

Anonymous

  • Gość
Czerwiec 2004
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2004, 10:18:01 am »
wow!
inhumans cz 3 w czerwcu !!!!!!
 szczam ze szczescia juz od dzisiaj i wyczekuje pod empikiem...
ciekawe co nowego egmont wymysli i co tam w planach wydawniczych zamierza moze kolejna opowiesc o zaginionym miescie pelnym superherosow ktorzy cierpia i cierpia i mysla i mysla i cierpia i cierpia  i ..jezuuu
ciekawe kto w cz 3 strzeli plomieniem z dupy a komu na czole wyrosnie widelec...
czy w usa naprawde (zdaniem egmontu) nie ma ciekawszych pozycji?

Gilbaert

  • Gość
Czerwiec 2004
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2004, 10:54:58 am »
Cytuj
ciekawe kto w cz 3 strzeli plomieniem z dupy a komu na czole wyrosnie widelec...

Ja zaczynam żałować że nie kupiłem dwóch poprzednich części tego komiksu bo z tego co piszesz to to niezła komedia musi być!
:twisted: :)
:matrix:
pzdr

Anonymous

  • Gość
Czerwiec 2004
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2004, 11:01:12 am »
Cytat: "Gilbaert"
Cytuj
ciekawe kto w cz 3 strzeli plomieniem z dupy a komu na czole wyrosnie widelec...

Ja zaczynam żałować że nie kupiłem dwóch poprzednich części tego komiksu bo z tego co piszesz to to niezła komedia musi być!
:twisted: :)
:matrix:
pzdr


az tak dobrze to nie jest
neistety nie mozna nawet liczyc na cvzysta amerykanska rozrywke bo to rypniete jak sanki jest...

Anonymous

  • Gość
Czerwiec 2004
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2004, 11:24:03 am »
Cytat: "Gilbaert"
Cytuj
ciekawe kto w cz 3 strzeli plomieniem z dupy a komu na czole wyrosnie widelec...

Ja zaczynam żałować że nie kupiłem dwóch poprzednich części tego komiksu bo z tego co piszesz to to niezła komedia musi być!
:twisted: :)
:matrix:
pzdr


jak okładka nie będzie obłazić to nawet nie warto kupować, bo tak bez żadnych atrakcji :twisted:

Offline diefarbe

Czerwiec 2004
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2004, 03:44:30 pm »
Chłopcy, nie mam teraz zbyt duzo czasu by pisac na forum, ale oburzyły mnie Wasze wypowiedzi. :wall:
Czy naprawdę uważacie ze Inhumans to komiks, który mozna spisac na straty.  :?   :?  :bite:
Wiem że jest tam obecne wszystko co złe w komiksie amerykańskim, ale spisywanie tej pozycji całkowicie na straty jest wielką pomyłką.
Jednak gusta sa gustami. :)
Mnie cieszy że ukazuje się w końcu zakończenie tej sagi, gdyz przy stylu pisania Jenkinsa te interwały pomiędzy poszczególnymi częściami stawały się nie do zniesienia.
P.S. Danielu nie słuchaj Karola. Nie jest tak tak smiesznie jak opisuje. :P
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

 

anything