Autor Wątek: Szukam horroru (tytułu)  (Przeczytany 74466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jolly_Roger

Recz w tym...
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 13, 2007, 10:21:21 am »
No właśnie rzecz w tym, że szukam tytułu.

Offline Norbs93

Jaki to horror???
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 01, 2009, 10:51:41 am »
Jakies trzy lata temu ogladalem w tvp1 horror o morcercy dziewic w liceum okazalo sie ze morcerca byl syn kobiety zgwalconej przez 4 uczniow jaki tytul tego horroru

Offline dragon_ka

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 12, 2009, 09:06:22 pm »
hej chyba mi swita ten film ale nie jestem pewna jak tylko na cos wpadne dam znac hehe

Offline kluska.28

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 14, 2009, 11:36:39 am »
Mam problem i byłoby fajnie jakby ktoś pomógł.Pamiętam film z dzieciństwa(odwieczny problem)do tej pory myślałam że jest to jakaś część :żywych trupów: ale teraz po latach szukania w tej kategorii zaczynam wątpić,więc to co pamiętam - nastolatek dostaje fuchę w domu pogrzebowym,oczywiście na nocki,w między czasie grupa jego ziomów z klasy,którzy na marginesie niezbyt za nim przepadają,mają wypadek samochodowy i oczywiście ich zwłoki trafiają do wyżej wymienionego przybytku rozkoszy,oczywiście w tym samym czasie(chyba)jest burza i jakiś zbłąkany piorun trafia w budynek tegoż domu,piorun jakimś sposobem dostaje się do zamrażarek i w cudny sposób ożywia co niektórych,dalej nic nie pamiętam....ale szukam tego filmu już od lat,błagam niech ktoś się zainteresuje.
Z góry dzięki.

A np. pająki?
Ktoś kojarzy jakieś horrory(niekoniecznie mądre)z tymi stworzonkami?
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2009, 02:46:45 pm wysłana przez madulka »
Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie. F. Nietzsche

Offline taxido

Poszukuje ksiazek i muzyki z dawnej audycji Rmf kobranocka
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 15, 2009, 12:02:37 pm »
Witam,
Dobre pare lat temu na Rmf leciala w nocy audycja bodajze zwala sie kobranocka. I w niej gosciu czytal ksiazki horrory.
I leciala sobie taka super klimatyczna muzyczka.
Wie ktos gdzie moge znalezc te kawalki. Oraz nazwy ksiazek jakie tam czytal.
Bylbym niesamowicie wdzieczny szczegolnie za ta muzyke.
W koncu gdzies to na necie napewno jest.
pozdrawiam:)

Offline taxido

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 16, 2009, 05:05:16 pm »
witam,
A ja poszukuje tytulu ksiazki w ktorej chodzilo o jakas miejscowosc? Napisze tak jak sie to wymawialo (chyba) belutahaczi czy jakos tak. Bylo tam cos chyba o gosciu co jechal pociagiem do tej miejscowosci czy jakos tak.
I druga ksiazke z ktorej tylko pamietam jak sie wysypywal pisek z jakies maszyny i nie mogl przestac sie sypac? Bylo takie cos?
Z gory wielkie dzieki.

Offline Azazell

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 16, 2009, 06:03:51 pm »

A np. pająki?
Ktoś kojarzy jakieś horrory(niekoniecznie mądre)z tymi stworzonkami?

Arachnofobia :) - reszta filmów o pająkach to porażka.

Offline kluska.28

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 16, 2009, 06:08:43 pm »
 :D :D :D
Tak też myślę,ale miałam nadzieję że się mogę mylić.
Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie. F. Nietzsche

Offline Azazell

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 16, 2009, 08:32:10 pm »
A ten film z Piorunem znalazłaś? Bo mnie też to zaciekawiło :)

Offline Neruda

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 03, 2009, 12:47:02 pm »
Witam wiec tak koleś chce być slawnym rockowcem brzdąka na gitarze w swojej przyczepie gdzie mieszka ,nie pamiętam jak ale oddaje dusze diablu za bycie slawnym,ten dajac mu ten talent gral na takiej podwojnej gitarze na dwie rece ,dostaje się do zespołu i robi kariere wykańcza przy tym po kolei  jego członków którzy się domyślają .

Drugi to pewni ludzie przyjeżdżają do wioski pociągiem o ile pamiętam, wioska dziwna i co się okazuje zamieszkana przez wylkolaki w trakcie filmu sa specyficzne przerywniki gdzie jest pokazywany koncert jakiegos zespołu który chyba spiewa  cos o wilkołakach wyja i takie tam. Wiem tylko ze jedna kobieta bedaca wilkołakiem miala na imie Sylvia, a cale ich siedzisko było w jakim wielkim domu .
Oba filmy to lata 80-90te
Pozdrawiam

Offline Norbs93

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 27, 2009, 06:39:44 pm »
Jakies trzy lata temu ogladalem w tvp1 horror o morcercy dziewic w liceum okazalo sie ze morcerca byl syn kobiety zgwalconej przez 4 uczniow jaki tytul tego horroru

Offline Myers

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 28, 2009, 10:40:26 am »
Może chodzi o "Cherry Falls", przetłumaczony u nas jako "Krew Niewinnych".

Offline soli

Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 20, 2009, 06:09:04 pm »
Dawno temu jakieś 5-6-7 lat temu na tvp 2 leciał taki horror: najpierw była geneza powstania monstra tzn czasy chyba II wojny światowej, nazistowskie laboratorium i próba połączenia delfina rekina i człowieka akcja kończy się zamknięciem potwora w klatce i wypuszczeniem na ocean, przenosimy się we współczesne czasy, jakaś wycieczka na jachcie kotwica spuszczona ciągnie się po dnie i otwiera klatkę dalej nie pamiętam jedynie ujęcie jak jakiś tubylec chował się przerażony do tej klatki gadając coś o potworze wiem na pewno że ten film miał 2 części. Proszę o pomoc bo to był horror mojego dzieciństwa teraz chciałbym go obejrzeć jeszcze raz

Offline surmik

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 21, 2009, 01:16:37 pm »
Pozdrowienia,
Marek

Offline soli

Odp: Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 21, 2009, 03:10:16 pm »
Może Creature?

http://www.imdb.com/title/tt0156205/

tak to to :) Dzięki bardzo, szkoda tylko że nigdzie tego niema
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 03:13:43 pm wysłana przez soli »