Autor Wątek: Szukam horroru (tytułu)  (Przeczytany 74476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

  • Gość
Re: Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 18, 2005, 10:01:35 pm »
Cytat: "Oneiros"
 fontanna z której wypływa krew, laska uciekająca przed jakąś staruchą zamyka się w łazience i wykłuwa (staruszce) oko przez dziurkę od klucza. I jeszcze jedna scena którą pamiętam - szare, obleśne zwłoki grubego faceta leżące w wannie pełnej wody. Film miał gotycki klimat i fabuła kręciła się wokół jakiegoś domu starców, ale głowy nie dam sobie uciąć.


A może to było "Lśnienie"?. Co prawda tam krew wypływa z windy, a nie z fontamnny, laska ucieka przed mężem, a nie przed staruchą i to nie ona jemu wykłuwa oko, ale on wyrabuje w drzwiach dziurę (ona go potem dziabie nożem), są też obleśne zwłoki w wannie, ale damskie, nie męskie. Film ma jednak gotycki klimat i akcję w starym hotelu.

Offline Oneiros

Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 19, 2005, 04:35:11 am »
Nie, to nie Lśnienie. Pamiętam wszystkie inne filmy, ale ten jeden usilnie stara  się umknąć w głąb mojej pamięci...
h Vai God!

Offline Insect

jaki tytuł?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 05, 2006, 10:43:57 am »
witam już baaardzo dawno oglądałem taki horror, chciałbym go sobie zobaczyć ponownie ale nie znam tytułu

film był zlepkiem opowieści, zawartych chyba w komiksie który walał sie po ulicy a wiatr przewracał kartki, po kazdej opowiastce wiatr przewracał kartki do nastepnej i wtedy się zaczynała

pamietam tylko kilka rzeczy z kilku histori

1) opowieśc o skrzyni; mieszkał w niej jakiś potwór była to zwykła drewniana skrzynia, była chyba w jakimś korytarzu pod schodani(?) kto zbliżył się do niej został zjedzony:) na końcu skrzynia zostaje związana łańcuchami i wrzucona do morza --> ostatnia scena jak łańcuchy puszczaja:P

2)tu pamietam tylko urywki : jest jakaś dziewczynka jest chyba sama w domu (?) . Do domu wkrada się jakiś gość (wyglada jak zabójca BOB z miasteczka Twin Peaks -->długie siwe włosy), chowa sie pod łóżkiem małej, ostatnia scena : ona kładzie się spać i opuszcza ręke  (zwykle leżał tam pies i lizał ją po dłoni teraz jest zbliżenie jak ten koles lezy zamiast psa i robi to samo)

3) ostatnia jaką pamietam: opowiada o jakims panu który panicznei boi sie robali ma sterylne, białe mieszkanko, jest kilka scen jak zabija Raidem robale, koniec jest taki że wchodzi do pokoju zamyka drzwi i podłoga zaczyna się ruszać okazuje się że jest tam jakaś gromadka robali

mam nadzieje ze ktoś zna ten film:) i poda mi tytuł

Offline Adam Waśkiewicz

jaki tytuł?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 05, 2006, 11:17:04 pm »
Witam.

 Po pierwsze - postaraj się formułować temat jakoś bardziej jednoznacznie - z tytułu wątku ciężko zorientować się, czy chodzi Ci o tytuł książki, filmu, czy czego jeszcze innego.

 Co do filmu, o który pytasz - pierwszy i trzeci fragment pochodzą z filmu Creepshow - odpowiednio nowelki Skrzynia (The Crate) i Oblezą cię (They're Creeping Up On You), natomiast druga historyjka pochodzi najprawdopodobniej z filmu Urban Legends.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Insect

jaki tytuł?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2006, 07:56:53 am »
a czy jest film w którym były wszystkie te historie?

Offline Adam Waśkiewicz

jaki tytuł?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:45:55 pm »
Cytat: "Insect"
a czy jest film w którym były wszystkie te historie?


 O ile się orientuję, to nie - najprawdopodobniej dwa filmy zlały ci się w jeden. Ale Creepshow polecam, warto obejrzeć - choćby dla Kinga w roli chłopka-roztropka.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Insect

jaki tytuł?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:22:10 pm »
witam
wielkie dzięki za odpowiedz

Offline Mr.Stench

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 31, 2007, 07:36:30 am »
Evil Dead jest najlepsze. Poltergeist - rez. Tobe Hooper
ome....Hell Awaits

Offline Baldwin

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:12:17 am »
..................  :?

Offline Charlie86x

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 31, 2007, 04:18:49 pm »
Jeśli ktoś lubi starsze horrory, to niech wybiera:
Jest z czego ;)

Offline azaris

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2007, 11:33:42 am »
Hej! Szukam jednego tytułu książki, czytałam ją dawno temu i bardzo mi się podobała, lecz niestety tytuł wypadł mi z głowy. Książka opowiada o pewnym chłopcu, który został znaleziony gdzieś w tunelu metra niedaleko miejsca zbrodni, zaopiekowała się nim policjantka(chyba) i wyjechała z nim na wieś. Chłopiec był bardzo dziwny, nie odzywał się, był łysy i chudy. Wynajęli razem dom niedaleko jeziora, chodzili na zajęcia artystyczne. W tym czasie kiedy przybyli do wioski zaczęły dziać się tam dziwne rzeczy, zwierzęta były okaleczane w okrutny sposób. Chłopiec znikał na całe dnie i wtedy właśnie działy się te dziwne rzeczy. Reszty nie pamiętam. Kojarzy mi się coś, że w tytule było "dziecko" ale nie jestem do końca tego pewna. Jeśli wiecie o jaką książkę może chodzić napiszcie. Z góry dziękuję.
Pozdrowionka!

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 31, 2007, 06:53:33 am »
Witam!
Czy ktoś kojarzy tytuł horroru, który ma chyba niedługo wejść na ekrany kin. Obecnie jest reklamowany w sieciach Helios przed "300" (przynajmniej tam go widziano). Opowiada historie kobiety, która stara sie rozwikłać zagadkę domniemanych plag egipskich. Tytuł zaczyna sie bodajże na literkę R.
pozdrawiam

    

Offline darksphere

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 31, 2007, 08:19:37 am »
cze
film o którym mówisz to prawdopodobnie The Reaping

strona oficjalna tego filmu promowanego i wyprodukowanego przez Warner Bros to http://thereapingmovie.warnerbros.com/

pozdrawiam

Offline Jolly_Roger

Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 12, 2007, 06:02:18 pm »
Gdzieś koło 1999 roku oglądałem na TVP1 horror. Niestety nie pamiętam jego tytułu. Szukam go już od dłuższego czasu. Tytuł nie był polski (typu "Nawiedzony" itp.). Fabuła filmu w skrócie: jakiś gościu kupuje kawałek ziemi położony ugorem. Może sobie orać wszystko, tylko nie to. Ale oczywiście facet narusza ziemie i budzi (bodajże) indiańskiego demona. Pamiętam scenę z tego filmu. Rodzinka rusza radośnie na łąkę w pogoni za króliczkiem zostawiając synka samego w samochodzie. Młody rogląda się wokół (w samochodzie) i widzi demona - wyjątkowo paskudna morda). Horror ten o ile dobrze pamiętam, dość stary (lata 70-80) - choć mogę się mylić. Macie pojęcie co to może być ?

Offline Dr.Crane

Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 12, 2007, 07:02:45 pm »
pamietasz choc nazwisko aktora jakiegos? albo tytul? latwo mozna wtedy znalezc na IMD
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...