Autor Wątek: Szukam horroru (tytułu)  (Przeczytany 60990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

• Gość
Re: Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 18, 2005, 10:01:35 pm »
Cytat: "Oneiros"
 fontanna z której wypływa krew, laska uciekająca przed jakąś staruchą zamyka się w łazience i wykłuwa (staruszce) oko przez dziurkę od klucza. I jeszcze jedna scena którą pamiętam - szare, obleśne zwłoki grubego faceta leżące w wannie pełnej wody. Film miał gotycki klimat i fabuła kręciła się wokół jakiegoś domu starców, ale głowy nie dam sobie uciąć.

A może to było "Lśnienie"?. Co prawda tam krew wypływa z windy, a nie z fontamnny, laska ucieka przed mężem, a nie przed staruchą i to nie ona jemu wykłuwa oko, ale on wyrabuje w drzwiach dziurę (ona go potem dziabie nożem), są też obleśne zwłoki w wannie, ale damskie, nie męskie. Film ma jednak gotycki klimat i akcję w starym hotelu.

Offline Oneiros

• Niewolnik
Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 19, 2005, 04:35:11 am »
Nie, to nie Lśnienie. Pamiętam wszystkie inne filmy, ale ten jeden usilnie stara  się umknąć w głąb mojej pamięci...
h Vai God!

Offline Insect

• Terminator
  • **
jaki tytuł?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 05, 2006, 10:43:57 am »
witam już baaardzo dawno oglądałem taki horror, chciałbym go sobie zobaczyć ponownie ale nie znam tytułu

film był zlepkiem opowieści, zawartych chyba w komiksie który walał sie po ulicy a wiatr przewracał kartki, po kazdej opowiastce wiatr przewracał kartki do nastepnej i wtedy się zaczynała

pamietam tylko kilka rzeczy z kilku histori

1) opowieśc o skrzyni; mieszkał w niej jakiś potwór była to zwykła drewniana skrzynia, była chyba w jakimś korytarzu pod schodani(?) kto zbliżył się do niej został zjedzony:) na końcu skrzynia zostaje związana łańcuchami i wrzucona do morza --> ostatnia scena jak łańcuchy puszczaja:P

2)tu pamietam tylko urywki : jest jakaś dziewczynka jest chyba sama w domu (?) . Do domu wkrada się jakiś gość (wyglada jak zabójca BOB z miasteczka Twin Peaks -->długie siwe włosy), chowa sie pod łóżkiem małej, ostatnia scena : ona kładzie się spać i opuszcza ręke  (zwykle leżał tam pies i lizał ją po dłoni teraz jest zbliżenie jak ten koles lezy zamiast psa i robi to samo)

3) ostatnia jaką pamietam: opowiada o jakims panu który panicznei boi sie robali ma sterylne, białe mieszkanko, jest kilka scen jak zabija Raidem robale, koniec jest taki że wchodzi do pokoju zamyka drzwi i podłoga zaczyna się ruszać okazuje się że jest tam jakaś gromadka robali

mam nadzieje ze ktoś zna ten film:) i poda mi tytuł

Offline Adam Waśkiewicz

• Szafarz bracki
jaki tytuł?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 05, 2006, 11:17:04 pm »
Witam.

Po pierwsze - postaraj się formułować temat jakoś bardziej jednoznacznie - z tytułu wątku ciężko zorientować się, czy chodzi Ci o tytuł książki, filmu, czy czego jeszcze innego.

Co do filmu, o który pytasz - pierwszy i trzeci fragment pochodzą z filmu Creepshow - odpowiednio nowelki Skrzynia (The Crate) i Oblezą cię (They're Creeping Up On You), natomiast druga historyjka pochodzi najprawdopodobniej z filmu Urban Legends.

Pozdrawiam,
 Adam

Offline Insect

• Terminator
  • **
jaki tytuł?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2006, 07:56:53 am »
a czy jest film w którym były wszystkie te historie?

Offline Adam Waśkiewicz

• Szafarz bracki
jaki tytuł?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:45:55 pm »
Cytat: "Insect"
a czy jest film w którym były wszystkie te historie?

O ile się orientuję, to nie - najprawdopodobniej dwa filmy zlały ci się w jeden. Ale Creepshow polecam, warto obejrzeć - choćby dla Kinga w roli chłopka-roztropka.

Pozdrawiam,
 Adam

Offline Insect

• Terminator
  • **
jaki tytuł?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:22:10 pm »
witam
wielkie dzięki za odpowiedz

Offline Mr.Stench

• Nosiciel Wody
  • *
Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 31, 2007, 07:36:30 am »
Evil Dead jest najlepsze. Poltergeist - rez. Tobe Hooper
ome....Hell Awaits

Offline Baldwin

• Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:12:17 am »
..................  :?

Offline Charlie86x

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 31, 2007, 04:18:49 pm »
Jeśli ktoś lubi starsze horrory, to niech wybiera:
Jest z czego ;)

Offline azaris

• Niewolnik
Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2007, 11:33:42 am »
Hej! Szukam jednego tytułu książki, czytałam ją dawno temu i bardzo mi się podobała, lecz niestety tytuł wypadł mi z głowy. Książka opowiada o pewnym chłopcu, który został znaleziony gdzieś w tunelu metra niedaleko miejsca zbrodni, zaopiekowała się nim policjantka(chyba) i wyjechała z nim na wieś. Chłopiec był bardzo dziwny, nie odzywał się, był łysy i chudy. Wynajęli razem dom niedaleko jeziora, chodzili na zajęcia artystyczne. W tym czasie kiedy przybyli do wioski zaczęły dziać się tam dziwne rzeczy, zwierzęta były okaleczane w okrutny sposób. Chłopiec znikał na całe dnie i wtedy właśnie działy się te dziwne rzeczy. Reszty nie pamiętam. Kojarzy mi się coś, że w tytule było "dziecko" ale nie jestem do końca tego pewna. Jeśli wiecie o jaką książkę może chodzić napiszcie. Z góry dziękuję.
Pozdrowionka!

Offline Grish

• Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 31, 2007, 06:53:33 am »
Witam!
Czy ktoś kojarzy tytuł horroru, który ma chyba niedługo wejść na ekrany kin. Obecnie jest reklamowany w sieciach Helios przed "300" (przynajmniej tam go widziano). Opowiada historie kobiety, która stara sie rozwikłać zagadkę domniemanych plag egipskich. Tytuł zaczyna sie bodajże na literkę R.
pozdrawiam

Offline darksphere

• Pisarz bracki
Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 31, 2007, 08:19:37 am »
cze
film o którym mówisz to prawdopodobnie The Reaping

strona oficjalna tego filmu promowanego i wyprodukowanego przez Warner Bros to http://thereapingmovie.warnerbros.com/

pozdrawiam

Offline Jolly_Roger

• Niewolnik
Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 12, 2007, 06:02:18 pm »
Gdzieś koło 1999 roku oglądałem na TVP1 horror. Niestety nie pamiętam jego tytułu. Szukam go już od dłuższego czasu. Tytuł nie był polski (typu "Nawiedzony" itp.). Fabuła filmu w skrócie: jakiś gościu kupuje kawałek ziemi położony ugorem. Może sobie orać wszystko, tylko nie to. Ale oczywiście facet narusza ziemie i budzi (bodajże) indiańskiego demona. Pamiętam scenę z tego filmu. Rodzinka rusza radośnie na łąkę w pogoni za króliczkiem zostawiając synka samego w samochodzie. Młody rogląda się wokół (w samochodzie) i widzi demona - wyjątkowo paskudna morda). Horror ten o ile dobrze pamiętam, dość stary (lata 70-80) - choć mogę się mylić. Macie pojęcie co to może być ?

Offline Dr.Crane

• Pisarz bracki
Szukam horroru (tytułu)
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 12, 2007, 07:02:45 pm »
pamietasz choc nazwisko aktora jakiegos? albo tytul? latwo mozna wtedy znalezc na IMD
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...