Autor Wątek: Rome: Total War  (Przeczytany 57452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thrawn

Rome: Total War
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 26, 2004, 01:48:10 pm »
RTW mnie wciagnelo jak malo co, chociaz z poczatku mialem oporty, to jednak gdy 3000 Galow zamknalem w okrazeniu i wyrznalem co do jednego, to mi przeszlo, oczywiscie najwieksza zabawa sie zaczyna kiedy postanawiasz podbic Rzym i ziemie pozostalch rodzin, pamietam najwieksza bitwe w Macedonii, mieli przewage liczebna, ale nie ma to jak Urban Cohorts z trzema zlotymi belkami, coz to byl za bal :). Co do sprzetu, to mam raczej slaby, a gra tnie mi sie tylko jak wlaczam jednostki na "huge". Jak gracie Rzymianami to wystawiacie armie z tego co najlepsze, bo ja osobiscie bawie sie w tworzenie legionow na wzor tych, ktore istnialy naprawde, choc czasem mam przez to problem bo w walce z przecienikiem, ktory ma sporo ciezkiej kawalerii to straty rosna. Ogolem gierka jest BARDZO udana, zadna nie wciagnela mnie tak bardzo, od dawna.
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 26, 2004, 07:54:12 pm »
Qrde a ja dalej nie wiem gdzie włączyć większe jednostki...
I gram po 20 hipków... :roll:

Offline Kronos[CS]

Rome: Total War
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 27, 2004, 08:38:33 pm »
Cytat: "Wosho"
Qrde a ja dalej nie wiem gdzie włączyć większe jednostki...
I gram po 20 hipków... :roll:


Pogrzeb w opcjach  ;)
z tego co wiem będzie tam taki pasek jak sobie go przeciągniesz więcej w prawo liczebność armi wzrasta...

Offline Thrawn

Rome: Total War
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 30, 2004, 09:49:33 am »
W RTW w Video opcjach w Avdenced jest o ile mnie pamięć nie myli "Unit Scale"
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline FeGy1

Rome: Total War
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 30, 2004, 10:22:25 am »
No tylko wlasnie... jak wchodzisz do opcji graficznych to musisz zaznaczyc swiastaka na opcjach zaawansowanych - wtedy sie otworza... i to jest chyba po prawej stronie pierwsza opcja od gory.

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 30, 2004, 10:27:49 am »

Offline FeGy1

Rome: Total War
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 30, 2004, 11:18:37 am »
Eee MOD czy latka do MODa ?

Offline High Elf

Rome: Total War
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 30, 2004, 02:46:13 pm »
Ech... inne rodziny fajnie spróbować podbić na początku, mi się udało i miałem Rzym na własność. TO była zabawa. Wg mnie przesadny jest wpływ taktyki na wynik starcia. Aż tak nie było dawniej żeby trzykrotnie mniejsza amria wygrywała bitwę bez strat własnych prawie. Nawet nadzy Galowie zaciukają w końcu takiego legionistę z trzema belkami
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 30, 2004, 07:50:16 pm »
No wyszedł Mod a później patch do niego...
Zalecam ostrożność..Moje savy poszły sie kochać...
 :( No i nie ma Indii...

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 30, 2004, 07:52:19 pm »
Cytat: "High Elf"
Ech... inne rodziny fajnie spróbować podbić na początku, mi się udało i miałem Rzym na własność. TO była zabawa. Wg mnie przesadny jest wpływ taktyki na wynik starcia. Aż tak nie było dawniej żeby trzykrotnie mniejsza amria wygrywała bitwę bez strat własnych prawie. Nawet nadzy Galowie zaciukają w końcu takiego legionistę z trzema belkami


A jednak... Polecam historię wielkich zwycięstw...
I stosunki sił armii - pod Kannami chociażby...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Josef Knecht

Rome: Total War
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 30, 2004, 09:26:23 pm »
Przyznam, że największą frajdę jak na razie sprawiła mi gra Armenią, piekielnie trudno na poczatku, duże kłopoty finansowe na poczatku, dostep jedynie do zwykłych dróg. Gdyby nie to, że zapomniano mnie uprzedzić ze zainstalowanie moda 4.0 wyeliminuje moje saves to bym sobie wjechał do Rzymu.

I musze przyznać, że Armenia ma najlepszą jednostkę w tej grze: Cataphrats Archers, w połaczeniu ze swymi braćmi bez łuków i konnymi łucznikami eksterminują wszystko. Spójrzcie tylko: przy maksymalnym doświadceniu i pojedyńczym poprawieniu jakości broni taka jednostka ma 33 punkty obrony, 19 punktow ataku mieczem i 20 łukiem. Właściwie to można już wtedy grać bez użycia zwykłych Cataphrathów.

I szczeźnij Iberze, nim powiesz coś złego na Partów. Zamierzam właśnie nimi pograć. Wiem jedno, jeżeli oddział pustynnych koczowników na wielbłądach w pojedynke rozprawia się z jednostką konserw, to aż boje się pomyśleć co do powiedzenia mają jednostki Heavy Camels. Przeciez ta armia jest niepokonana (co naszczescie balansuje trudna pozycja startowa i brak tych cholernych paved roads).

Pozdrawiam wszystkich kawalerzystów (piechota to plewy).
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 01, 2004, 10:56:53 pm »
Na Partię nic złego nie powiem.
Partia rządzi. Przy okazji również radzi i nie zdradza.

A mimo to Sarmatia jest lepsza bo ma lepszy klimat niż jakieś perskie mendy. O.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 03, 2004, 01:11:53 pm »
Eee tam :)
Macedonia rządzi :)
Od razu mamy Light Lancers...11 Bonusu do szarży robi swoje... :lol:
Tylko tak jakos szybko giną... :roll:

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 03, 2004, 04:20:42 pm »
Bo opancerzeni są w hełm... :D

Ale zgazam się - to świetna kawaleria, taniutka i dostępna błyskawicznie (a co ważniejsze uzupełnienia mozna zrobić w każdej dziurze)...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Josef Knecht

Rome: Total War
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 06, 2004, 07:38:17 pm »
Nudziarze !
Macedonia przegięta jest, tak jak zreszta i Seleucydzi, gra nimi to prawdziwa nuda.
Spróbojcie Grecją cfaniacy.
Świeżo upieczony fan wilków :)