trawa

Autor Wątek: Rome: Total War  (Przeczytany 57486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rav-SD

Rome: Total War
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 13, 2004, 08:22:55 pm »
A ja mam propozycje a raczej pytanie :)  Kto chce zmierzyć się zemna na polu bitwy? Dajcie znać na priva czy maila :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 13, 2004, 11:01:51 pm »
Cytuj
Teraz czy ktoś wie jakie różnice są miedzy żółtodziobami a jednostkami z doświadczeniem??


Każda beleczka to dodatkowy punkt w ataku i obronie...
Konni łucznicy z trzema złotymi belkami niosą śmierć każdemu naprzeciw...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline raf

Rome: Total War
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 14, 2004, 11:25:16 am »
Pomocy- problem techniczny: mam 256 pamięci, procesor 2 gh a wywala mnie do łyndołsa zaraz po obejrzeniu demka. Czasem udaje się wejść na główna planszę, ale po włączeniu tutoriala znowu wywala. Jakieś propozycje?

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 14, 2004, 06:11:36 pm »
Oooo.
Ja mam podobnie - wyrzuca nie w trakcie filmów i z menu głównego. Jak odpalam właściwą grę i przewijam filmy to już wszystko cacy...

Tyle, że ustawianie custom battles wymaga nei lada zręcznosci...


Jak znajdziesz coś co łata ów problem to daj znać...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 14, 2004, 07:12:30 pm »
Mi skakało strasznie..Zainstalowałem najnowsze sterowniki i działa..

Offline raf

Rome: Total War
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 16, 2004, 07:49:47 pm »
Zainstalowałem najnowsze sterowniki i jedyny efekt to to że wywala mnie wyłącznie przed załadowaniem pierwszej bitwy tutoriala. Ręce opadają. A tak poza tym, wie ktoś jak sformatowac dyska z zainstalowanym Win XP?

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 16, 2004, 08:10:30 pm »
NOrmalnie..
Jesli chodzi Ci o zmiane systemu..To wkładasz płytke, restartujesz i jazda..A jesli nie systemowa..To bierzesz partition magica np :)

p.s. Która nacja ma najmocniejszą kawalerie?Chcę zagrać dla odmiany kawalerią...:)

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 17, 2004, 10:38:35 pm »
S A R M A T I A.
 :)
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 18, 2004, 05:32:53 am »
Ale nimi nie da się grać...
Maja tak rozrzucone wojsko ze zebranie ich do kupy zajmuje duzo czasu...
No i samymi konnymi łucznikami to za dużo nie zwojuje...
Czy tylko ja gram na poziomie emperor?? :roll:

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 18, 2004, 09:14:22 pm »
Nie znasz się... :)
Sa cudowni, klimatyczni i mocni. Początkowe ziemie to faktycznie bieda ale jak tylko opadnie się grecję i stały dopływ pieniądza to jest już z górki...
A do 'samych konnych łuczników' (notabene zdobywają doswiadczenie błyskawicznie bo nieczęsto giną w normalnych bitwach) dodaj jeszcze cholernie mocna kawalerię - czegozresztą sobie życzyłeś...

Nie mów mi, zę wolisz jakiś plewnych partów...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Kronos[CS]

Rome: Total War
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 19, 2004, 08:04:30 am »
Cytat: "raf"
Zainstalowałem najnowsze sterowniki i jedyny efekt to to że wywala mnie wyłącznie przed załadowaniem pierwszej bitwy tutoriala. Ręce opadają. A tak poza tym, wie ktoś jak sformatowac dyska z zainstalowanym Win XP?


pozostaje medieval :)  :)

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 19, 2004, 12:32:25 pm »
Chyba gramy w inna grę :P
U mnie wygladało to tak...
Próba ściągniecia sił w jedno miejsce żeby zaatakować bodajże trację...
Zajmuje to ładnych parę tur...Póżniej atak no i juz lipa..NIe bardzo jest jak zdobyc zamek...Falangi tez nie bardzo ruszysz..A nawet jak coś zdziałasz to po niedługim czasie atakuja Cię ze wschodu jakieś chamuny...
Beznadzieja...
Dziś zagrałem Macedonią...Jest w miarę luz...Maja nawet niezłą kawalerię...
W oblężeniach podstawa to łucznicy...CZy komputer uzywa onagerów??
Jeszcze jeden kweszczyn...Czy liczba gwiazdek ma wpływ na to jak walcza oddziały jak gramy bitwe czy tylko na symulację??
Do tej pory grałem Julianami i był luz..Kartagina w sumie też..Galami...BYło ciężko ale dałem radę...NO ale teraz po urealnieniu jest nieźłe...Jakby się naczył grać:D Choć i tak podstawa to falangi i onagery i rzezasz wszystko...
Kartagina rządzi...

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 19, 2004, 02:30:28 pm »
Cytuj
Chyba gramy w inna grę


Też mi coś tak mówi...

Cytuj
Póżniej atak no i juz lipa..NIe bardzo jest jak zdobyc zamek...


Czemu? Axemani wywalają dziurę taranem w murze a potem to już z górki...

Cytuj
Falangi tez nie bardzo ruszysz..


Znowu nie łapię... To akurat falanga za wuja wafla mnie nie dogoni...
O zaangazowaniu jełopów z dwóch stron w ogóle nie wspominam - falanga ma zdebilony skrypt walki, buce głupieją błyskawicznie jak tylko dzieje się coś barzdiej nadzwyczajnego jak szarża od przodu...

Cytuj
Dziś zagrałem Macedonią...Jest w miarę luz...Maja nawet niezłą kawalerię...


W sumie fajni są... Moja druga gra była macedonią... :)
Broń biologiczna i okolica w postaci grecja+rodos to wspaniałe okazje do wzbogacenia się niepomiernego.

Cytuj
Jeszcze jeden kweszczyn...Czy liczba gwiazdek ma wpływ na to jak walcza oddziały jak gramy bitwe czy tylko na symulację??


Na morale jak sądzę.

Cytuj
CZy komputer uzywa onagerów??


Nie spotkałem się.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline raf

Rome: Total War
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 19, 2004, 11:42:00 pm »
Chyba znalazłem powód niepowodzenia w uruchamianiu yej gry- karta graficzna 32 MB...

Offline Kronos[CS]

Rome: Total War
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 25, 2004, 09:31:56 pm »
Mimo nienawiści do RTW będe się jeszcze udzielał :)  :)


Cytuj
Jeszcze jeden kweszczyn...Czy liczba gwiazdek ma wpływ na to jak walcza oddziały jak gramy bitwe czy tylko na symulację??


Tak jest to przełożenie na morale żołnieży tzn. im więcej gwiazdek tym mniejsze prawdopodobieństwo że na polu bitwy twoja armie zacznie ulegać panice i uciekać (cholera a jak to potrafi wkurzyć - chyba każdy wie ;) ) .

Cytuj
CZy komputer uzywa onagerów??


Pare razy się zdarzyło ale najlepiej pogrzebać w plikach AI kompa lub chciaż w campmapie by pozmieniać pare rzeczy (te psy to chyba najgorsza rzecz u mnie komp robi je tysiącami).

 

anything