Autor Wątek: Warhammer Reloaded  (Przeczytany 34129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raziel

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 15, 2004, 07:16:55 pm »
Powiem tak wtedy był inny rodzaj bitewniaka teraz jaki warhammer bitewny jest kazdy widzi w bretoni pelno zwariowanych rycerzy ktorzy co chwila po grala lataja na swoich pegazach, Archaon ze swoja nie pokonana horda chaosu nawet nie pocałował klamki przy bramach midenheim HE ciagle sie tluka z Druchii a WE robia sobie niedzielne polowanie na Beastmenow zas O&G tłuką sie z khremri a ci co poszli za Grigmorem to tłuką sie z chaosem pomagając przy tym imperium, które zebrawszy armie pod przewodnictwem Francy i wybranca sigmara idzie stłuc biednego Archaona ktory znalazl sie miedzy nimi a armia zabojcow ktora hula po kislevie no i nie zapominajmy o Volkmarze ktory wskrzeszony przez Chaos tłucze demony bez opamietania  :bored:
attlecry of the Word Bearers:
"How much word could a word bearer bear if a word bearer could bear words?"

Offline Kensiorek

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 15, 2004, 07:44:39 pm »
no panowie nie jest tak zle :) pamietajcie ze wfrgp nawet istnienie skawenow ,welfow i delfow bylo niepotwierdzone. Przecietna druzyna polowe czasu posiwiecala na ukrywanie wiedzy jaka wyniosla w man'o'wara czy battla ( np skaveny byly legenda ktora straszy sie male dzieci ) teraz zapewne beda lepiej znali swiat ktory ich otacza.
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline pafnucy

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 15, 2004, 08:15:19 pm »
Witam serdecznie...

Jak pisałem nie raz, pozostaje nam czekanie na WFRP 2. Faktem jest, że narobiło się sporo sprzeczności (nie tylko w tym temacie), a jakoś nikt z GW nie raczy czegoś więcej powiedzieć. Jak będzie pokazywany świat WFRP 2? Zobaczymy. Historia jednak pokazała, że w tym pięknym kraju nad Wisłą wszystko wychodzi inaczej niż powinno. Może u nas Warhammer pójdzie innym torami. Może zabrzmi to banalnie, ale jednak ostateczną wersje świata tworzymy w swoim gronie - Gracze i MG...

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline pafnucy

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 29, 2004, 12:59:06 pm »
Ave

Są kolejne, dość szczegółowe wiadomości cenowo tecjniczne, co do wydania nowego Warhammera. Zapraszam na Gildie Warhammera w celu zasięgnięcia wieści.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline dra

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 10, 2004, 04:25:20 pm »

Offline Archi

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 10, 2004, 04:55:23 pm »
Kurcze wychodzi druga edycja. Gdybym wczesniej wiedzial jakie ceny osiagaly podreczniki do pierwszej edycji tobym chyba sprzedal moj, bo i tak go nie uzywam. Podejrzewam, ze osiagnalby calkiem przyzwoita cene, szczegolnie ze dalem go kiedys do introligatora, bo sie rozpadac zaczal, bo to byla jeszcze wersja w miekkiej oprawie:). Teraz sie juz chyba na nim nie dorobie:(. Coz bedzie dalej lezal na dnie szafy, moze kiedys go odkurze? Bo nie ruszalem go od kilku lat, bo nie bylo po co. No coz zawsze to jednak jakas pamiatka lat minionych:).
by byc prawdziwym kozakiem trzeba miec atestowany oseledec.

yum, yum master cthulu would say

Offline pafnucy

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 20, 2004, 05:23:44 pm »
Witajcie

No i testowanie nowej edycji naszego ukochanego Warhammera się zakończyły :) Także teraz tylko czekać, jak WFRP 2 trafi do księgarń na zachodzie, a potem u nas.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline Rincewind1

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 20, 2004, 07:09:59 pm »
Wiecie, jak się chce, to można sttrasznie taniego znaleźć. Z Allegro, uzywany- cos koło 100. Ja w antykwariacie podręcznik, od razu z uzupełnioną(przez poprzedniego użytkownika)erratą, kupiłem za 50 zł. COś w tym jest...
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Aver

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 22, 2004, 10:37:32 pm »
Cytuj
Wiecie, jak się chce, to można sttrasznie taniego znaleźć. Z Allegro, uzywany- cos koło 100. Ja w antykwariacie podręcznik, od razu z uzupełnioną(przez poprzedniego użytkownika)erratą, kupiłem za 50 zł. COś w tym jest...


Taak ale większość z nas posiada już starego Warhammera - tutaj chodzi o 2 edycje. Mam nadzieje że wyjdzie wersja angielska albo że jakiś porządny zespół się weźmie za tłumaczenie - ale mimo wszystko wolałbym wersję angielską bo po naszych tłumaczach można się spodziewać fajnych kwiatków ;).

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Adam Waśkiewicz

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 23, 2004, 07:36:24 am »
Cytat: "Aver"
Mam nadzieje że wyjdzie wersja angielska albo że jakiś porządny zespół się weźmie za tłumaczenie - ale mimo wszystko wolałbym wersję angielską bo po naszych tłumaczach można się spodziewać fajnych kwiatków ;).


 Wersja anglojęzyczna wyjdzie na pewno - o tym przecież jest cały ten temat. Wersję polską ma wydać Copernicus - firma publikująca książki osadzone w Starym Świecie, więc przypuszczam, że ich tłumacze znają to uniwersum, zarówno od strony literackiej, jak i erpegowej i bitewnej, więc jakichś strasznych kwiatków chyba nie ma się co obawiać. Czy ktoś czytuje książki wydawane przez Copernicusa? Jak są tłumaczone, jak to się czyta?

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline pafnucy

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 23, 2004, 10:35:36 am »
Witam

Czytuję serie osadzone w Starym Świecie, wydawane przez Copernicusa i nie narzekam. Tłumaczenie jest dobre i nie ma prawie wcale żadnych literówek. Moim zdaniem dobra edytorska robota. Czyta się dobrze.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline Dabi

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 26, 2004, 11:10:12 am »
Mnie osobiście nieco niepokoi okładka 2 edycji WH -> jakos zbyt mi to .. hack and slash heroic battle przypomina  :?  
Obym się mylił...
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline pafnucy

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 26, 2004, 02:37:49 pm »
Witam

Okładka może być po to, aby przyciągnąć. Mam właśnie taką cichą nadzieję i myślę, że cukierek będzie inny niż jego opakowanie.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline Tadeus

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 28, 2004, 05:41:03 pm »
Pamietacie okladke z dodatku "Mroczny cien smierci" ?
Mam nadzieje ze w tym przypadku okladka tez bedzie przesadzona..

Offline Adam Waśkiewicz

Warhammer Reloaded
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 29, 2004, 09:06:16 am »
Analogicznie przecież było z pierwszą edycją systemu - na okładce dzikie jatki, H&S pełną gębą, a w środku brud, deszcz i z heroizmem tak sobie.

 Pozdrawiam,
 Adam

 P.S. Przypominam, że oryginalna okładka pierwszej edycji Warhammera została w polskiej wersji zamieszczona na okładce Galerii Bohaterów i dodatku Miasto do planszowej Magii i Miecza.
 A.

 

anything