Autor Wątek: WH 40K: Dawn of War  (Przeczytany 60884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jolo

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 15, 2004, 02:28:52 pm »
Spoko, nic się przecież nie stało. Przekleiłem, skasowałem co niepotrzebne i już :)
Na przyszłość polecam po prostu przewinąć pierwszą stronę wątków :)
i]Blue Moose find a new world...[/i]

Offline High Elf

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 15, 2004, 07:11:22 pm »
Ech... bardzo dobra gra. Jednak jedno zastrzeżenie - czy ktoś zrobi wreszcie RTSa w świecie W40k 40000lat wczesniej?? (chodzi mi o wfb). Przecież to jest to czego pragną masy. Trzeba wykorzystać rozpęd fantasy jaki dał mu LOTR.  :bored:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline SquizzZ

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 15, 2004, 11:20:05 pm »
High Elf ---> ja tam się na tym nie znam, ale już przynajmniej dwa takie tytuły chyba były... (jeden się zwał Warhammer : Shadow Of The Horned Rat i raczej był fantasy... tytułu drugiego nie pamiętam...)
Jeśli coś przekręciłem (lub pomyliłem światy WH) to sorki... :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Gnostic

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 16, 2004, 04:43:17 am »
Drugi był Dark Omen. Swojego czasu wciągnął mnie niemożebnie
 dnia siódmego, czyż nie powiemy: Obyśmy byli płodni i rozmnażali się i zapełniali martwe, nieskończone obszary próżni statkami, życiem i znaczeniem? (...)
I czyż nie będzie to dzień wieczny?

Offline Draugdin

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 10, 2004, 05:59:03 am »
Dawn of War IMO jest grą rewelacyjną. Tylko wydaje mi się że jej twórcy ni do końca wykorzystali zawarty w niej potencjał.
here is no better Magic than Steel...

Offline Aver

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 12, 2004, 07:41:59 am »
Dawn of War jest w.g. mnie rewelacyjny ale jedynie w trybie multi - gram z kumplami jedną bitewkę dziennie przez lana i wszystkim nam się podoba - pod tym wzgledem gra jest rewlka.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Deytonus

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 23, 2004, 04:39:33 pm »
Ja dzisiaj złapałem, gra jest przednia, śmiga nawet na moim trupie, a animacja postaci - boska !
  A macie jakieś własne taktyki ?

Offline Aver

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 23, 2004, 04:50:39 pm »
Na singla taktyki nie trzeba kompa by rozwalił przedszkolak a na multi zdradzać nie mogę - kodeks Imperatora ;-)

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Draugdin

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 23, 2004, 10:38:02 pm »
Rzeczywiście w singlu w kampanii poziom jest infantylny a w multi niestety nie miałem okazji zagrać. Żałuję.
here is no better Magic than Steel...

Offline Aver

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 23, 2004, 10:51:37 pm »
Masz czego żałować - ta gra jest tylko i wyłącznie do multi (Przynajmniej w.g. mnie) odpalaj i wałaź na neta.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Draugdin

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 26, 2004, 06:15:59 am »
OK będze musial kiedyś spróbować. Może się kiedyś spotkamy na polu bitwy.
here is no better Magic than Steel...

Offline Deytonus

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 26, 2004, 07:26:28 am »
Bo wiecie, co, zamierzam zrobić cykl Warhammerowy na GGK - to będzie : recenzja, poradnik i OBSZERNA galeria screenshotów . Mam też w zamyśle jakiś skromny wywiadzik z gildią warhammera 40k, ich opinię na temat gry . Nie wiem, jak gra się na multiplayerze, więc jeśli będziecie tacy dobrzy, podeślijcie mi własne odczucia, taktyki i co tam jeszcze chcecie - zostaniecie nagrodzeni ( wpisem pod poradnikiem)

Offline Aver

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 26, 2004, 02:49:41 pm »
Według graczy figurkowej 40k (Sam gram w nią) gra jest świetna na multi , jednostki i zasady fajnie przełożone z bitewnego.

A co do taktyk to dzisiaj w nocy opiszę parę i ci podeślę :)

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Deytonus

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 26, 2004, 04:49:46 pm »
Kurteczka, Aver, to się świetnie składa ! Obgadamy to na gadu - gadu .

Offline Thrawn

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 10, 2005, 06:05:51 pm »
A takie pytanie słyszał ktoś o polskim klanie w DoW?
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

 

anything