trawa

Autor Wątek: Galeria figurek  (Przeczytany 722338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Finfarin

Galeria figurek
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 28, 2004, 02:59:19 pm »
Swingu, nie widać tej fotki która mnie najbardziej interesuje- szczurów.
I mam takie pytanie- czy Wy, Malarze przez duże M przyjmujecie zlecenia? A jeśli to mniej wiecej jaka jest orientacyjna cena>
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 28, 2004, 03:08:17 pm »
Ja widzę - kwestia dużego pliku i wlnego servera. Dzisiaj wieczorem mam w planie ozmniejszanie tych fotek - spróbuj wtedy.
Co do zleceń - jak najbardziej. Cena zależy od jakości - jeśli mam tylko pomalować figurkę starannie, ale bez bajerów (są ludzie, którym to nie idzie), to na pewno wezmę mniej niż za bohatera, nad którym spędzę 5-6 godzin.
Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na priva :)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Cyel

Galeria figurek
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 28, 2004, 03:31:15 pm »
A gdzie na sieci sa jakieś miejsca, gdzie można zamieścić swoje zdjęcia (ogólnodostepne galerie)? Bo mam na kompie pare fotek swoich armii, tylko nie bardzo wiem gdzie mogę je umieścić, żeby każdy kto ewentualnie chce mógł sobie zobaczyć....

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 28, 2004, 03:35:25 pm »
Jeśli niczego innego nie znajdziesz, podeślij mi mailem na swingu@o2.pl - mogę wrzucić na swój osiedlowy serwer.
Ma to ta zaletę, że miejsce jest praktycznie nieograniczone, i tą wadę, że do najszybszych on nie należy.
*edut* ale jak ktos znajdzie lepsze rozwiązanie, to niech się podzieli - też szukam jakiegoś lepszego miejsca od pewnego czasu...
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline jachu_ka

Galeria figurek
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 28, 2004, 03:36:16 pm »

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 28, 2004, 05:14:37 pm »
moge z kumplem pogadac, ma duzzzooo mmiejsca na neostradzie i u niego zamieszczam swoje foty :) - pozatym na jahoo groups czy jakos tam mozna zamieszczac no i jest taka stronka o fotografii mega gdzie mozna wszysto wrzucac :)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 28, 2004, 07:22:18 pm »
No, obrazki pozmniejszane, ze dwa doszły - powinno działać lepiej :)
*edit* acha, oferta co do serwera jest aktualna dla wszystkich, którzy nie mają gdzie umiescić zdjęć :) Jesli nie uważacie, że moje fotki nie ładują się za wolno, to wysyłajcie na mojego maila.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Cyel

Galeria figurek
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 28, 2004, 08:23:07 pm »
Cytat: "jachu_ka"
http://sakhet.rsc.pl


Wielkie dzięki Jachu

wrzuciłem tam na razie trzy zdjęcia żeby zobaczyć jak to działa... jak zkądś skołuję więcej zdjęć wartych zamieszczenia to zbuduję tam porządną galerię i wtedy zamieszczę link.

Offline Christoph

Galeria figurek
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 28, 2004, 08:31:34 pm »
Cyel: Naprawdę świetne screemery :D Czym rozjaśniałeś pancerze swoich chaośników?
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Cwany

Galeria figurek
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2004, 10:04:10 pm »
pewnie jasniejsza farbka:P

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 28, 2004, 10:10:32 pm »
Jeśli dobrze pamiętam, to gdzieś już to opisywał... radzę poszukać :)
Teraz - jak pochwalić figurki, które wygrały best army na Młotku bez sprawiania wrażenia włazid......  :?

A co tam - świetna robota :)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline IkitClaw

Galeria figurek
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 28, 2004, 10:10:37 pm »
mi to śmierdzi scorpion greenem, nałożonym na darkangel zjechany rozwodnionym snotem  :roll:

Offline Christoph

Galeria figurek
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 28, 2004, 10:23:17 pm »
Scorpion Green mówisz? Hm, spróbuję rozjaśnić goblin greena żółtym, może wyjdzie coś podobnego :)
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Cwany

Galeria figurek
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 29, 2004, 06:36:11 am »
to lepiej snot greena  goblinem :P przynajmniej ja tak moich maluje warriorow

Offline Michał K.

Galeria figurek
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2004, 07:29:13 am »
Najlepiej tonajpierw goblin greenem caly potemrozwodniony dark angel potem jeszdcze raz drybrush goblin greenem potem znow rowodniony d angel potem rozwodnionym tyle warstw zeby ladnie wygladalo. na koncu jescze poprawki drybrush goblin greenem a na jkoniec baardzo lekki drybrush jakims zoltym. Ja tak maluje mje goblinki i wygladają sympatycznie  ;)
rki i gobliny rządzą.

 

anything