Autor Wątek: Transmetropolitan  (Przeczytany 83996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 08, 2003, 09:35:36 am »
Ja tez mam taka nadzieje  Kurczaczku!!!

Odsylam wszystkich do nowego numeru KZ - bardzo ciekawego min. BARDZO duzo o Batmanie, zj***nie nowego PUNISHERA(!!!) i podsumowanie roku - krytycy podaja swoje 12 typow na rok  2002 .I tak min. Dr_Greenthumba na pierwszym i drugim miejscu umiescil obie czesci Transmeta!!!I wszystko jasne! :D

     Dr_Greenthumba  wrote :

               "  "Transmetropolitan" zdeklasował wszystkich i wszystko, co ukazało się w tym roku na naszym rodzimym podwórku. Pomimo tego, że są pozycje lepsze wizualnie ("Universe"), głębsze treściowo ("Powrót Mrocznego Rycerza") lub (co się ostatnimi czasy wysoko ceni) - bardziej wulgarne i szokujące ("Kaznodzieja"), pod względem całokształtu nic nie dorównało Pająkowi "
ex, Drugs & CS!

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 08, 2003, 11:49:48 am »
Yeah!
...

Offline Cujo

Transmetropolitan
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 08, 2003, 12:29:12 pm »
Jezeli Greenthumb porownuje Transmeta do przeslicznego graficznie Uniwerse :lol:, glebokiego, ambitnego i bogatego w intelektualne przeslanki Powrotu Mrocznego Rycerza :roll: to fakt, Pajak zdeklasowal "konkurencje" :mrgreen:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline mykupyku

Transmetropolitan
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 08, 2003, 09:49:16 pm »
OT

tak czy siak nowy KZ dobry jest
opyright by mykupyku

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 08, 2003, 09:52:30 pm »
i pozostawił w blokach startowych TechnometapaleomegaJodorowskiego :twisted:


aaaaaaaaaaaaa mykupyku wciął mi się w posta !!!
Jak mogłeś?
 for Pookie

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 09, 2003, 11:12:58 am »
Specjalny quiz dla Cujo:



Kto jest autorem tej okładki do 51 numeru Transmeta?
 for Pookie

Offline Cujo

Transmetropolitan
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 09, 2003, 11:22:31 am »
Pfff... Moebius. Co wygralem?
Szkoda, ze rysownicy pokroju Moebiusa albo Geofa Darrowa nie rysuja transmeta w srodku. Bo wychodzi na to, ze graficznie transmet jest tylko ladny na okladkach. Chociaz nie wiem jak w pozniejszych albumach.
A w poprzednim poscie zostalem zle jak widze zrozumiany. Pookie zlosliwosc z tym metaplaeoitd nieuzasadniona. Pisalem, bardziej o komiksach do ktorych green przyrownywal transmeta. Jak juz gdzies oswiadczylem - transmet nie jest moim wrogiem. Po prostu go nie wyznaje.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 09, 2003, 11:41:21 am »
Jestem pod wrażeniem. Nagrodą niech będzie przyznanie, że nielubiani na tym forum Technokapłani mi się podobali, a na Megalexa czekam z utęsknieniem. Zaś z wyznawaniem czegokolwiek, bądź kogokolwiek zawsze miałem duże problemy :wink:

Co do zestawienia autorstwa Greenthumba, to mnie zdziwił fakt umieszczenia w nim zaledwie jednego komiksu europejskiego - "Szczury Blasku". Poza tym Sin City, Sandman, czy Hellboy deklasują taki np. Universe. Doc ma moją sympatię za umieszczenie Pająka na podium, choć ja w tym roku najwyższe laury przyznałbym zdecydowanie Bilalowi.
 for Pookie

Offline Cujo

Transmetropolitan
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 09, 2003, 12:42:36 pm »
OT
Gdyby nie kobieta na tej okladce obok Jeruzalema, zastanawialbym sie dluzej. Moebius rysuje je w charakterystyczny sposob i ma ten sam problem co Marini - jego kobiety roznia sie od siebie tylko fryzura i kolorem wlosow.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline ^v^

Transmetropolitan
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 11, 2003, 09:53:36 am »
Mnie osobiscie Trans nie rusza. Nie do konca rozumiem rowniez cale to zamieszanie wokol niego. Dysponuje skanami prawie wszystkich albumow, podobnie jak sandmanem, uncanny x-men, preacherem, lobo. Jesli ktos jest zainteresowany, chetnie sluze pomoca (vide upload na wybrany serwer;))
v^

Offline dasst

Transmetropolitan
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 11, 2003, 09:58:30 am »
I już cię gościu nie lubię( bynajmniej nie dlatego, że cię "Trans" nie rusza).
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Cujo

Transmetropolitan
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 11, 2003, 12:08:04 pm »
A ja juz cie lubie. I oczywiscie nie tylko dlatego, ze cie Transmet nie rusza i nie rozumiesz wokol niego zamieszania.
Niestety, nie skorzystam z oferty twoich skanow bo podzielam twoja opinie :mrgreen:
/me aktywuje pole siłowe profilaktycznie spoglądając w strone pookiego, dassta, kane'a i innych wyznawcow Ennisa.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 11, 2003, 12:50:44 pm »
Gwoli ścisłości : Jeżeli już to Ellisa. Dasst nigdy nie przyznawał się do fascynacji twórczością Warrena i sformułowanie o "nielubieniu" ^v^ dotyczy chyba raczej tego, że jakby nie było, to do czego zachęca ^v^ jest piractwem. Aha, żeby nie było OT, to jak ktoś chce na rzeczony temat piractwa podyskutować, to niech założy odrębny topic.
/me rzuca wyniosłe spojrzenie na przestarzałą technologię, którą dysponuje Cujo
 for Pookie

Offline dasst

Transmetropolitan
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 11, 2003, 01:30:55 pm »
 Oczywiście, że chodziło mi o skany. Pewnie nic bym nie powiedział, gdyby zostały wymienione tytuły u nas nie dostępne, ale część można (można będzie) kupić po Polsku. Czy tak się popiera rodzimy rynek? Postawę moderatora uważam natomiast za co najmniej niezrozumiałą. Może by tak zastosował "pole siłowe profilaktyczne" w stosunku do osób propagujących takie piractwo na forum?
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Cujo

Transmetropolitan
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 11, 2003, 01:38:38 pm »
Cytat: "dasst"
Postawę moderatora uważam natomiast za co najmniej niezrozumiałą. Może by tak zastosował "pole siłowe profilaktyczne" w stosunku do osób propagujących takie piractwo na forum?

OT
Nie zastosowałby. Bo i sam święty nie jest. Nie jest tez hipokrytą przy okazji. Zresztą niech pierwszy rzuci kamien, kto nie jest piratem. Dasst, zgaduje, ze nie posiadasz zadnych mp3 na kompie ani filmow divx?
Sam wszystkie komiksy u nas wydane kupilem. Ale mam tez mase komiksow zagranicznych, jednak skanowanych. Nie uwazam tego za zbrodnie.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft