trawa

Autor Wątek: Transmetropolitan  (Przeczytany 83972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 18, 2002, 06:09:36 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Kurcze mi tez szkoda tej drabinki klasowej... a nie da sie tak, zeby byla i nazwa grupy i poziom na drabince?


Ależ właśnie tak ma być ! Dlatego napisałem, że surmik nad tym pracuje. Bez obaw Kurczak, nie pozbawię Cię przyjemności zostania "wyrobnikiem" :wink:
 for Pookie

Offline mykupyku

Transmetropolitan
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 18, 2002, 08:30:19 pm »
Trans jest w pierwszej piętnastce zestawienia TOP 15, jako jedyny komiks Mandragory - to czemu wydawca coś bąka, że nie wie kiedy następne części? moze niech zadba o dystrybucje i promocję, bo przecież mógłby opisac na stronie dokładniej swoje komiksy, bo nie wydaje ich 20 miesięcznie więc wiele roboty nie będzie
opyright by mykupyku

Offline Kane

Transmetropolitan
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 18, 2002, 08:49:49 pm »
Święte słowa mykupyku.
Przdałby się dokładniejszy opis każdej z wydawanych serii, bo te krótkie notki na albumach niewiele mówią.
Poza tym nie powiedziałbym że Transmet sie źle sprzedaje. W Empiku zniknął raczej szybko. No chyba że go schowali  :D
odpisu chwilowo brak

Offline rorkboy

Transmetropolitan
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 24, 2002, 12:20:25 pm »
Nie zgadzam się co prawda z miesięcznikiem WIRED że ' Transmetropolitan ' jest ' graficzną nowelą wszechczasów ' ... alejest to komiks naprawdę świetny , prawdziwe opus magnum Ellisa. Mi się co prawda gdzieś do momentu numeru 30, czytałem parę późniejszych i już lekki spadek formy - Pająk robi się jakiś taki... ograny. Chciałbym jednak nadmienić że z niecierpliwością czekam na ostatnie numery,w  których cała akcja się wyjaśnia - jeśli nie wiecie, półtoramiesiąca temu wyszedł w USA ostatni, 60ty numer Transmetropolitan... a ja mam nadzieję że Mandra dociągnie serię do końca, bo warto. Tak samo jak 100 Naboi, które jednak jeszcze wychodzą i będą długo, bo Azzarello oficjalnie zapowiedział że będzie jak w mordę strzelił 100 numerów :-) A  z Ellisa łyknijcie jeszcze komiksy , które są jakby prequelami do ' Transmeta ' , chociaż bez tamtego bohatera - ' City of silence ' oraz ' Lazarus Churchyard '. No i koniecznie ' Planetary ' - najlepsze po Transmet chyba jego seria , oraz ' Strange kiss ' - rzecz wydana przez Avatar i tylko dla ludzi o mocnych nerwach... kończę, bo jak to mówi sam Warren : it`s xmas, and i bloody hate xmas. Take care and control !
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline Killah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 25, 2002, 11:12:37 pm »
Spoko, jeśli będzie grupa o transmecie-nie! o TRANSMECIE, to ja chcę do niej dołączyć. :twisted:

BTW. nie rozumiem niechęci niektórych osób do rysunków Daricka Robertsona....

Jedna z lepszych scen w całym Transmecie to chyba ta z Billem Chimpf**kerem  :D
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 27, 2002, 07:55:06 pm »
Znowu czytam Zadze Zycia... to jest lepsze za kazdym razem jak po to siegam!!! Nie wiecie moze, kiedy puszcza #2???

Transmetropolitan jest najlepiej sprzedajacym sie komiksem Mandragory jak donosza moi znajomi sklepikarze z Poznania... moze wiec bedzie wiecej pajaka?!
...

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 29, 2002, 10:33:53 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Znowu czytam Zadze Zycia... to jest lepsze za kazdym razem jak po to siegam!!! Nie wiecie moze, kiedy puszcza #2???

Transmetropolitan jest najlepiej sprzedajacym sie komiksem Mandragory jak donosza moi znajomi sklepikarze z Poznania... moze wiec bedzie wiecej pajaka?!


Będzie, będzie ... Dostałem cynk :wink: , że w pierwszej połowie 2003 roku pojawi się kolejny TPB z Pająkiem. Wiem, że to mało precyzyjne określenie daty wydania, ale popatrzcie na to z drugiej strony:
NA PEWNO DOSTANIEMY KOLEJNE TRANSMETY !!!
 for Pookie

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Transmetropolitan
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2002, 01:38:19 am »
Oj, przebieram nóżkami jak opętany w oczekiwaniu na następne komiksy z Pająkiem J. :-) Przeczytałem, właśnie pierwsze dwa zeszyty i jestem fanem serii!
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline mykupyku

Transmetropolitan
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2002, 02:04:25 am »
Cytat: "CD Jack"
Oj, przebieram nóżkami jak opętany w oczekiwaniu na następne komiksy z Pająkiem J. :-) Przeczytałem, właśnie pierwsze dwa zeszyty i jestem fanem serii!


złapałeś dziennikarskiego bakcyla :)
opyright by mykupyku

Offline Arusiek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 30, 2002, 09:12:51 pm »
Nie wiecie mozę czy transmet. będzie wychodził na bierząco, czy tylko skończą wydawać żądze życia i poprzestaną?

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 31, 2002, 11:00:42 am »
Cytat: "Arusiek"
Nie wiecie mozę czy transmet. będzie wychodził na bierząco, czy tylko skończą wydawać żądze życia i poprzestaną?


To bardzo proste. Jeżeli Transmet będzie się dobrze sprzedawał, to dostaniemy kolejne TP z Pająkiem. Jak napisałem powyżej następny album zostanie wydany w pierwszej połowie 2003 roku i z tego co wiem Mandragora nie zamierza rezygnować z tej serii. Swojego czasu apelowałem o kupowanie Transa na forum Gildii i WRAK-a, ponieważ "Powrót na ulicę" nie sprzedawał się najlepiej. Patrząc jednak na przygotowane przez Gildię zestawienia najlepiej sprzedających się komiksów w listopadzie, jestem optymistą. Powinno być dobrze.
 for Pookie

Offline Borys

Transmetropolitan
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 04, 2003, 11:30:48 am »
Transmetropolitan to obok Sandmana najlepszy komiks jaki widziałem! Pająk jest debeściak! Sam jestem dziennikarzem (początkującym), dlatego postać ta jest mi szczególnie bliska:)
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2003, 10:23:01 pm »
Dostalem maila z Mandragory- bedzie wiecej Transmeta i wiecej i wiecej- bo sie Lust for Life dobrze opycha!!! :D
...

Offline Arusiek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 06, 2003, 02:02:36 pm »
A ja dostałem z Mandragory że jeszcze nie wiedzą

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 07, 2003, 04:19:42 pm »
:shock:  No to mam nadzieje, ze moje informacje sa nowsze i prawdziwsze  :evil:
...