Autor Wątek: Transmetropolitan  (Przeczytany 83963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 16, 2002, 07:48:31 pm »
Cytat: "Voytek"
POOKIE wrote:

Co sądzicie o powołaniu grupy, zrzeszającej fanów twórczości Ellisa, a przede wszystkim serii Tansmetropolitan? Proponuję nazwę "Jerusalem Order"(kto był na WRAK-u ten wie). Jak będzie odzew, to wyślemy wniosek do modera. Czekam na Wasze reakcje

Fanem tworczosci Ellisa a przedewszystkim serii Transmetropolitan to ja jestem!
Bylem we WRAKu ale na krotko i nie wiem o co chodzi.Po pierwsze i najwazniejsze :Co ja z tego (a raczej ile) bede mial? :D

A tak powaznie to napisz cos wiecej.


Ugh.

Grupy powołuje się przede wszystkim dla tzw. FUN. Zrzeszają one ludzi o podobnych zainteresowaniach. Na wielu forach (nie wiem, jak będzie na tym) pod nickiem członka znajduje się nazwa grupy.  Co z tego będziesz miał ? Sławę, rzesze pięknych (i chętnych) kobiet i fuuuuuurę szmalu...
A tak na poważnie to chociażby newsy o najnowszych dokonaniach Ellisa na rynku amerykańskim. Np. na WRAK-u (heya Kane!)wymienialiśmy się na priwach linkami dotyczącymi produkcji Warrena. Poza tym, jak ktoś na forum obrzuci Cię błotem, to grupa stanie za Tobą murem i "zaspamuje" mu skrzynkę :wink:  Interested ?
 for Pookie

Offline Kane

Transmetropolitan
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 16, 2002, 08:24:31 pm »
Hej pookie już jestem!
Co do powołania grupy, jestem jak najbardziej za. Byle z tą samą nazwą co na Wraku.

No i w końcu udało mi się przeczytać nowego Transmeta. Jeszcze nie kupiłem :( ale chociaż wiem o co chodzi. Moim zdaniem jest co najmniej tak samo dobry jak pierwszy, o ile nie lepszy. Teksty Pająka rozwalają.

Próbuję także namówić kumpla, by kupował Transmety. Nie jest to łatwe, ale nie poddam sie!
odpisu chwilowo brak

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2002, 08:47:41 pm »
Witam Kane-a, brata w wierze
 for Pookie

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 17, 2002, 10:57:13 am »
Jerusalem Order otwiera podwoje dla braci w wierze. Zapraszam fanów Ellisa, Pająka, Wyższej Władzy, Planetarium, MEK-a, Global Frequency i pozostałych dzieł Warrena. Rzekłem.  :wink:
 for Pookie

Offline Abito_Galou

Transmetropolitan
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 17, 2002, 02:36:16 pm »
takom wysłał prośbe o dołączenie :)
(a nazwa kojarzy mi się z grupą New Order -czyli dawnym Joy Division - a Division kojarzy mi się z moją grupą Produktu: www.mnd.prv.pl :D )
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Kane

Transmetropolitan
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 17, 2002, 05:27:00 pm »
Udało się!
Namówiłem kumpla i dzisiaj kupił oba Transmety.
Spełniłem swój obywatelski obowiązek :)
odpisu chwilowo brak

Offline dnaoro

Transmetropolitan
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 17, 2002, 06:05:07 pm »
1. jesli ren nie czytales drugiego transmeta, a nie masz kasy - tolec do empiku, przeczytaj.. i wtedy nie bedziesz mial wyboru i olewajac ps2 kupisz 100%owo!
2. na forum gildii nie ma grup do otwierania... sa tylko frupy w rodzaju 'niewolik';  'wyzwoleniec'; "terminator", czy "czeladnik"...

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 17, 2002, 07:46:05 pm »
Jednak są dnaoro...
A właściwie jest, gdyż Jerusalem Order jest pierwszą! Serdecznie zapraszam w szeregi bractwa. Aha, surmik już pracuje nad dodaniem nazwy grupy pod naszymi nickami.
 for Pookie

Offline Voytek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 17, 2002, 08:37:41 pm »
Zglaszam chec przystapienia do tej sekty :D
ex, Drugs & CS!

Offline dnaoro

Transmetropolitan
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 17, 2002, 10:57:15 pm »
rzeczywiscie.... jest jerusalem order.....
chetnie bym przystapil, ale chyba pozostane przy wspinaniu sie po szczeblach gildyjnej kariery... to mi wystarcza i jestem ciekaw co jest po tych czeladnikach.. :)
a w JS moge byc duszą... ;)
pozdr.

Offline Voytek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 18, 2002, 01:31:52 pm »
MIDNIGHT NATION / PLEMIĘ CIENIA
- CZĘŚĆ TRZECIA
scenariusz: J. Michael Starczynski (twórca BABILON 5)
rysunki: Gary Frank
tusz: Jason Gorder
kolory: Dan Kemp, Warren Ellis

Kolory :WARREN ELLIS???
Czy to ten sam pan co pisze scenariusz do TRANSMETROPOLITAN?Czy moze tylko zbieznosc  imion i nazwiska?Ja sie na tym dokladnie nie znam  ale kolory to chyba niezbyt wdzieczna praca  gdzie raczej nie  mozna sie wykazac(tym bardziej ze jest jeszcze drugi pan do pomocy).Czy nie wydaje sie wam troche dziwne ?
ex, Drugs & CS!

Offline Kane

Transmetropolitan
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 18, 2002, 02:01:31 pm »
Hehehehe sam niedawno to zobaczyłem. Wątpie by to nasz Ellis to zrobił. Stawiam na zbieżność imion lub błąd na stronie Mandragory.
odpisu chwilowo brak

Offline Abito_Galou

Transmetropolitan
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 18, 2002, 02:55:05 pm »
czy ja wiem? ja tam lubie kolorwać :D
robie to za darmo i sprawi mi cholerną frajde :)
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 18, 2002, 03:50:46 pm »
Kurcze mi tez szkoda tej drabinki klasowej... a nie da sie tak, zeby byla i nazwa grupy i poziom na drabince?
...

Offline KoM@R

Transmetropolitan
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 18, 2002, 05:30:52 pm »
Cytat: "Voytek"
Zglaszam chec przystapienia do tej sekty :D


SEKTY-spoko już to widze ,codzienne modlitwy do pająka ,wyżeczenie się jedzenia ,picia  i wszystkiego innego na rzecz czytania pajączka.....powinniście się leczyć :D
mmmm....