trawa

Autor Wątek: Gecon 2004 - Bełchatów  (Przeczytany 2200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier 2ed.

Gecon 2004 - Bełchatów
« dnia: Kwiecień 13, 2004, 04:11:48 pm »
Witam,
Istnieje  możliwość ponownego zorganizowania minikonwentu Gekon - wielkiego turnieju konfrontacji w Bełchatowie . Odbyłby się on co pawda dopiero w wakacje, ale pytam się tak wcześnie, żeby tym razem był już całkowicie profesjonalnie i zapięte na ostatni guzik: Czy ktoś byłby wstępnie tą imprezą zainteresowany??
W tamtym roku było co prawda tylko kilka osób (bo było to jeszcze przed premierą Konfrontacji w Plsce :D ) , ale z teg co wiem nie narzekały (ze znanch z forum: Vallar, Shango, Malekith, War2bone oraz ekipa Mythosa; Berserk i Alchemik w kńcu nie dojechali) w turnieju wzięło udział 6 osób, z czego 4 miały egzekfo( :P ) 1 miejsce i w dodatku wszystkie zostały nagrodzone  blisterkami 8)
Koszta są minimalne: wstęp wolny, tyle co koszty dojazdu pociągiem wa Tryb. + 2 zł na dotarcie do Bełchatowa. Noclego najprawdopodobniej uda się załatwić za free (ew. za kilka piw ;) ).
Lokalizacja też jest przednia (20m do pizzeri :P ).
Same szczegóły turnieju są jeszcze do ustalenia (najprawdopodobniej o najważniejszych sprawach zadecyduje głos ludu (czyli osób chętnych na turniej).
W planie są też całonocne batalie, projekcje filmów i inne atrakcje związane ogólnie z fantastyką. Prawdopodobny czas trwania to 4 dni.
Jak już mówiłem wszystko jest dopiero w dalekich planach więc bardzo prawdopodobne (ba!, nawet pewne!!!) że ew. atrakcji przybędzie.

pozdrawiam
Jaskier
ie ma to jak wejśc na swoje zapasowe konto i odebrać priva sprzed 1,5 roku :D

Offline Fenris

Gecon 2004 - Bełchatów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2004, 07:10:34 pm »
hmmm no jak wakacje to chyba możecie liczyć na sporoą frekwencję. :)
Tylko nie w pierszy tydzień bo wtedy zdaje sie że jakiś Teleport sie otwiera na drugim koncu Polski ( Gdańsk) gdzie ma być taki ogólnopolski master Confy ale za to tydzien albo 2 później to jak znalazł ;) .
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Jaskier 2ed.

Gecon 2004 - Bełchatów
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2004, 08:50:39 pm »
Hmm, terminy są do dogrania i moja w tym głowa, żeby jak najmniej kolidowały. Zresztą zamierzam Robertowi głową suszyć o przyznanie też temu turniejowi jakiegoś porządnego statusu 8)
No i niewątpliwym atutem Bełchatowa jest fakt, że leży w samym środeczku Polski, a nie tak jak gdańsk na jakimś zadupiu ;)
ie ma to jak wejśc na swoje zapasowe konto i odebrać priva sprzed 1,5 roku :D

Offline Jaskier

Gecon 2004 - Bełchatów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2004, 01:24:29 pm »
Witam,
Uznałem że czas przypomnieć trochę o tej imprezoie  podać konkrety :)

Odbędzie się on w dniach 15-18 lispca w Bełahctowie w budynku Młodzierzowego Domu Kultury "Piwnica".

Uzgodnione narazie punkty programu to:
- pokaz bractwa rycerskiego
- turniej M:tg
- stanowiska komputerowe połączone w sieć
- projekcje liczynych filmów (których legalność jest odwrotnie proporcjonalna do nowości ;) )

Punkty programu które w kazdej chwili mogą się pojawić w razie gdy będzie odpowiednia liczba chętnych:
- turniej Konfrontacji (najprawdopodobniej 400 pkt), ew. czar par 8) - decyduje głos ludu ;)
- turniej lotr'a - najprawdopodobniej 1000 pkt z możliwością pominięcia jednej ze stron (czyli np same wolne ludy lub same siły ciemności) - może też być turniej per (Jedna osoba wolnymi ludami, druga siłami ciemności)
- turniej WFB - nie wydaje mi się, żeby przyjechało wystarczająco wiele osób, jednak w razie czego 1000pkt.
- nacne duuuże batalie w kazdy z powyższych systemów

To tyle jeśli chodzi o oficjalną część. Nie ona jednak jest esencją tego konwentu! Chodzi tutaj o spędzenie 4 dni z osobami o podobnych zaintereowaniach, zagranie kilkunastu 8) bitew, pozabijanie się po sieci, poznanie nowych systemów, pogadanie, czy wypicie rekordowej ilości piwa  :giggle:
jednym słowem o miłe spędzemnie wolnego czasu z fantastyką w tle.

jest jeszcze jeden aspekt :) : cała ta babawa kosztuje tylko tyle ile dojazd do Bełchatowa oraz wyżywienie (no i picie ;) ). Wstęp jest bezpłatny, noclegi darmowe (na zasadzie karimata, śpiwór i 3m kw. pod scianą) w sali gdzie impreza będzie się odbwała (a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grać do białego rana 8) ).

To chyba narazie tyle :) Jak mi się coś przypomni to dopiszę. I na koniec standardowe pytanie:
Kto przyjedzie ? :D

PS Ciebie Robercie razem z resztą ekipy też serdecznoie zapraszamy(i to wcale nie dlatego, że chcemy wyżulć jakieś nagrody na konkurs  :giggle: ;) ) :)