Autor Wątek: Poznań  (Przeczytany 8296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Poznań
« dnia: Grudzień 12, 2002, 09:23:29 am »
Chcialem tak tylko zobaczyc gdzie poznaniacy kupuja komiksy, czy chodza na Pyrkon (w 2003 w koncu bedzie normalny pion komiksowy- czym zreszta sam sie tez bede chyba zajmowal), znaja, lubia Druga Ere?
Co mysla o Osiedlu Swoboda- popularnosc tego komiksu w Poznaniu jest sporawa- ciekawe czemu :lol: ? Tak ogolnie poznaniacy o Poznaniu,
...

Offline dnaoro

Poznań
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2002, 08:37:07 pm »
ehhhh..
Poznań piekne miasto.. najlepsze na swiecie...
ja tam komiksy kupuje w roznych hurtowniach, wysylkowo (a to juz z poza poznania), jezeli chodzi o sklepy to ostatnio w acid shopie na ogrodowej (najwiekszy wybor w pń) kupilem........ oj......oj........... kiepski klej...... czy jeszcze komus oprocz mnie rozkleil sie Golota vs Predator do k***y nedzy?!?!?!?!?!?!

na Pyrkonie nie bywam...
Osiedla nie czytam....

Offline dnaoro

Poznań
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2002, 08:41:15 pm »
I HAJ WIWAT POZNAŃCZANIE!
slyszeliscie, ze nazwali nasz koziolki?! koziolki maja imiona! czaicie baze?! czujecie blusa? kumacie czacze?! rozumicie?! jaracie?! jarzycie?! wiecie co to znaczy?!

PS - kurczak musisz tyle tych tematow *******(robić) ?!

Offline mykupyku

Poznań
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2002, 09:10:10 pm »
Cytat: "dnaoro"
czy jeszcze komus oprocz mnie rozkleil sie Golota vs Predator do k***y nedzy?!?!?!?!?!?!



Mandragora klei komiksy ale ich nie szyje, wiec nie ma co się dziwic, że sie mogą rozpadac - mi niektóre przy okładkach zaczeły minimalnie odłazić, więc zmuszony byłem wedle wgłębień na okładkach trochę poprzyginać, zeby sie nie rozleciały juz po pierwszym czytaniu
opyright by mykupyku

Offline wilk

Poznań
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2002, 10:44:21 pm »
I bardzo dobrze ze Kurczak tworzy wciaz nowe tematy. Do starych kazdy moze sobie wrocic kiedy chce, a na nowych nie ma musu by sie wypowiadac. A poza tym...od przybydku glowa nie boli  :D
Pozdr. Kurczak

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2002, 10:08:18 am »
Thx Wilk...
Tak wogule to imwiecej tematow tym fajniej, ale juz kiedys mowilem, zeby kasowac te stare...
I zachecam wszystkich do kupowania wkomiksow w Epiku (nie Empiku). Epik w Acid Shopie jest i ziomalski to sklep. Fachowa obsluga i korzystne ceny czasami sie utarguje przywiekszych zakupach.
...

Offline KoM@R

Poznań
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2002, 06:32:36 pm »
Kurczaczek ,ostatnio zauważyłem ,że jesteś jednym z nielicznych ,który tworzy nowe tematy...dziwne..ale cóż przynajmniej twoje tematy są zjadliwe ,do czasu np.ten może wywołać fale innych temetów typu "Wrocław" ,"Kraków" itp.a jest przecież temat ogólny dotyczący ,kto gdzie kupuje komiksy...
mmmm....

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2002, 06:38:12 pm »
Moze i masz racje... ale jakby co zawsze mozna zmienic nazwe i polaczyc takowe tematy w jeden jesli tak sie stanie.

A co do tego, ze tylko ja tworze nowe tematy... to dziwne... jakis zastoj ogulnie tu ostatnio... moze wszyscy poumierali?
...

Offline mykupyku

Poznań
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2002, 11:20:21 pm »
Cytat: "Kurczaczek"

A co do tego, ze tylko ja tworze nowe tematy... to dziwne... jakis zastoj ogulnie tu ostatnio... moze wszyscy poumierali?


no a po co się przemęczac, żyły z klawiatury wyprówać, jak Kurczaczek za nas zrobi ;)
opyright by mykupyku

Offline wilk

Poznań
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2002, 08:10:29 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
... to dziwne... jakis zastoj ogulnie tu ostatnio... moze wszyscy poumierali?

Ja przed chwilą wrocilem z wojaży wiec jestem usprawiedliwiony ;)

Offline Marchewa

Poznań
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2002, 08:25:07 pm »
Cytat: "dnaoro"

...czy jeszcze komus oprocz mnie rozkleil sie Golota vs Predator do k***y nedzy?!?!?!?!?!?!
quote]
Mnie naszczęście nie 8)
ar, War never changes...

Offline themon-Felków Twórca

Poznań
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2002, 04:47:50 pm »
a mnie sie rozpieprzył w try miga! prawie tak lipny klej jak ongi w Szninkielu.
 chyba założę teraz temat "Napięstków Mały". gdzie w Napięstkowie (koło Burszym Szarych) kupić komiks? czy wolicie prosić sołtysa, żeby przywiózł, czy raczej w sklepie GS? : )

Offline Kane

Poznań
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 29, 2002, 07:07:18 am »
Ostatnio w Empiku na placu Wolności zrobiono przemeblowanie. Ucierpiały na tym komiksy, które są teraz byle jak walnięte na dwóch regałach. Niektóre się gniotą, zaginają się okładki, ale czy kogoś z obsługi to obchodzi?
Tylko Amber ma osobną półeczkę...
odpisu chwilowo brak

Offline Rzezbiarz.wg

Poznań
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2003, 11:22:22 am »
A czy Poznaniacy i inni Wielkopolanie zaopatrujacy sie w P. znaja ten sklep?:


sklep komiksowy "EPIC - komiks i okolice"
ul. Ogrodowa 20
61-820 Poznań
 
tel 061 852 28 51

Offline Marchewa

Poznań
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 02, 2003, 07:18:35 pm »
Cytat: "Kane"
Ostatnio w Empiku na placu Wolności zrobiono przemeblowanie. Ucierpiały na tym komiksy, które są teraz byle jak walnięte na dwóch regałach. Niektóre się gniotą, zaginają się okładki, ale czy kogoś z obsługi to obchodzi?
Tylko Amber ma osobną półeczkę...

Zgadzam się też mi sięto nie podoba :cry:
ar, War never changes...