Autor Wątek: 1 Placówka GW w Polsce  (Przeczytany 3692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lemartes

1 Placówka GW w Polsce
« dnia: Kwiecień 01, 2004, 10:27:00 am »
dzis na cytadeli czytalem pewnien artukuł i na samym koncu wiecie czego sie doczytalem ze  już buduje się tą oto placówke i bedzie ona dostarczać figsy do rosji polsk czech i slowacji  mam pytanko powiedzcie mi co o tym sądzicie

Jankiel

  • Gość
1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2004, 11:01:19 am »
bla, bla, bla...
To zart akurat jest :)

Offline Lemartes

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2004, 11:03:49 am »
jezeli tak to szkoda :(

Offline szymek4000

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2004, 05:53:47 pm »
Nie to nie jest żart naprawdę będą budowali do końca tego roku mają zakończyć budowę :)
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

Offline Gaweł

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2004, 05:59:47 pm »
Coś mi się to nie wydaje...
Może komuś (nie ja :P) udałoby się znaleźć jakieś oficjalne informacje na workshopie??
Może z tego względu że do Unii wchodzimy. Coś mi się to za bardzo kolorowe wydaje, cytadeli nigdy nie traktowałem poważnie skoro tak samo oni mnie traktowali z zamówieniami...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Rav-SD

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2004, 02:08:15 pm »
wiecie co jest pocieszające, że wkońcu pierwsze przedstawicielstwo GW będzie tylko nie wiem kiedy ale jestem pewien, że takowe będzie i to może jeszcze zanim umre :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Bioły

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2004, 08:22:05 pm »
Coś mi się nie wydaje żeby w naszej kochanej Polce było coś takiego ............... ten artykuł to chyba jest żart prima aprilowy ...... :) zresztą zobaczymy , ja zabrdzo w to nie wierze , tak jak powiedział Gaweł .... zazbardzo kolorowe :)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Cwany

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2004, 09:05:26 pm »
miejmy nadzieje ze powstanie chaos dwarfow to nie zart:) reszta naprawde mnie nie za bardzo obchodzi:D

Offline Michaelius

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2004, 08:49:33 am »
Cytat: "Rav-SD"
wiecie co jest pocieszające, że wkońcu pierwsze przedstawicielstwo GW będzie tylko nie wiem kiedy ale jestem pewien, że takowe będzie i to może jeszcze zanim umre :)


A po cholere nam przedstawicielstwo GW? Jakos na razie dobrze sobie radzimy bez niego.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Rav-SD

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2004, 09:32:57 am »
Cytuj
A po cholere nam przedstawicielstwo GW? Jakos na razie dobrze sobie radzimy bez niego.


Ja Ci powiem po co:

Po pierwsze jakby było przedstawicielstwo a najlepiej jakaś fabryczka to dostawy by były regularne do sklepów.

Po drugie może GW otworzyłoby sklepy w większych miastach polski co by naprawde mnie ucieszyło bo niby w moim, drugim co do wielkości miescie są żałosne sklepy z tymi rzeczami :wall:

Po trzecie systemy bitewne zyskały by na popularności i była by większa liczba graczy do gry.

Po czwarte jakby GW wprowadziło w sklepach i wogóle taką polityke jaką ma w GB to mielibyśmy turnieje lige itp z prawdziwego zdarzenia!!

Pozdrawiam
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Trigeron

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 03, 2004, 09:36:00 am »
Mortimer przyznał się do żartu. Z Es'em i Khailem.

Offline szymek4000

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 03, 2004, 09:50:50 am »
Co będzie ten sklep GW :?
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

Offline Gaweł

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 03, 2004, 12:21:06 pm »
Nie będzie żadnego sklepu!! Przyczytaj powyższe posty...
Przynajmniej w tym roku nic takiego nie będzie... Jak już mówiliście przydałaby się fabryka  w Polsce żeby dostawy były częstsze bo średnio tydzień po przyjściu towaru nic prawie nie zostaje...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Lemartes

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 03, 2004, 09:10:57 pm »
a ja sie juz tak napalilem :( ale mam nadzieje ze wkoncu i w Polsce Cos powstanie

Offline Michaelius

1 Placówka GW w Polsce
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2004, 12:17:34 am »
>Po pierwsze jakby było przedstawicielstwo a najlepiej jakaś fabryczka >to dostawy by były regularne do sklepów.

A fabryka to przypadkiem nie jest jedna na caly swiat? Bo jakos nie wydaje mi sie zeby produkowali ilosc figurek pozwalajaca na posiadanie fabryk rozsianych po calym swiecie.

>Po drugie może GW otworzyłoby sklepy w większych miastach polski co >by naprawde mnie ucieszyło bo niby w moim, drugim co do wielkości >miescie są żałosne sklepy z tymi rzeczami .

Jesli otwieraliby pierwszy punkt to i tak bylby w warszawie, a potem w innych miastach gdzie jest duzy popyt

>Po trzecie systemy bitewne zyskały by na popularności i była by >większa liczba graczy do gry.

Eee, a jaki to ma zwiazek z przedstawicielstwem? No chyba ze GW zdecydowalby sie na ogolnopolska kampanie reklamowa :)

>Po czwarte jakby GW wprowadziło w sklepach i wogóle taką polityke >jaką ma w GB to mielibyśmy turnieje lige itp z prawdziwego zdarzenia!!

A co zlego jest z obecnie dzialajacymi ligami do battla i 40k? Bo lotrowa dopiero sie rozkreca.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"