Autor Wątek: FUN MEDIA w 2003  (Przeczytany 42466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2002, 10:03:03 pm »
hmm,znajac zapowiedzi na 2003 porownywanie mandragory i fum media jest jak najbardziej na miejscu,fun media poprawia jakosc i wprowadza tp,mandragora wchodzi do kioskow z seriami,naprawde nie widzisz zbieznosci miedzy tymi firmami?moim zdaniem w 2003 beda sie swietnie uzupelniac
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 11, 2002, 10:10:28 pm »
Heh- mi tez zdarza sie obejrzec Lige Sprawiedliwosci, ale to jest za darmo, a na komiksy o takim poziomie fabularnym szkoda mi kaski  :(
Zreszta dobrze, ze wogule cos sie dzieje na rynku wydawniczym... moze nawet odzaluje kaske na ta Lige, ale na pewno nie wydam nawet grosza na kolejne spidersy i x-meny, sorka, ale zostalem tym skrzywdzony w dziecinstwie i nie chce znowu sie tym katowac (przesadzam wiem :D )...
A Lobo kupie tylko z Hitmanem, bo cenie se Ennisa, ale Punishera Ennisa i tak nie kupie!
...

Offline wilk

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2002, 10:34:35 pm »
Ja w calym zyciu kupilem moze z 5 zeszytow z TM-Semic w przeciagu wszystkich lat jej dzialalnosci. W tym byl chyba 2 i 3 numer Spidera i pierwszy Punisher (mialem chyba wtedy 11 lub 12 lat i ogromne wrazenie robila ta czarna krew hehe :) ) Tam byl tez jakis komiks o jakims gosciu z chin czy japoni, ktory lazil po sniegu i badal po glebokosci sladow na sniegu ilu ludzi przeszlo (sorki ale juz dawno to bylo i nie pamietam :)

Offline mykupyku

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2002, 11:58:06 pm »
FM szykuje powrót na tereny niegdysiejszego panowania, ale powrót z nowa jakościa wydawnicza i przynajmniej lwia częścią tytułów na dobrym poziomie fabularnym

warto zwrócic uwagę na nazwiska niektórych twórców
 - Kevin Smith (ten pan od filmów Sprzedawcy (Clerks), Chasing Amy (W pogoni za Amy), Dogma i Jay and Silent Bob, a równoczesnie twórca komiksów)
 - Grant Morrison (twórca Invisibles, Animal Man, Arkham Asylum, Hellblazer, Kill Your Boyfriend...)
 - Warren Ellis (znany u nas z Transmetropolitan, twórca DV8, Hellblazer, i właśnie Authority, Planetary)

te nazwiska powinny zagwarantować, że Superbohaterowie nie będą idiotami w trykotach ale będą mieli jaja

a FM chyba słusznie próbuje wypełnic lukę rynkowa i zaspokoić zapotrzebowanie na takie historie i do tego podejmując próbe dotarcia nawet z TP do kiosków w całym kraju

jak ktos nie lubi to nie kupi, ale Authority Ellisa i New X-men Morrisona czytałem i to z dużą przyjemnością, i myślę że niektórzy mogą być zaskoczeni
opyright by mykupyku

Offline mykupyku

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 12, 2002, 01:05:07 am »
Cytat: "dasst"
 Zapowiedzi , zapowiedziami, ale wolę poczekać z okrzykami radości, aż  na własne oczy przekonam się, że nie są to jedynie puste obietnice.


Ty niewierny :)
opyright by mykupyku

Offline mykupyku

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2002, 01:14:33 am »
Cytat: "Clayman_"
hmm,znajac zapowiedzi na 2003 porownywanie mandragory i fum media jest jak najbardziej na miejscu,fun media poprawia jakosc i wprowadza tp,mandragora wchodzi do kioskow z seriami,naprawde nie widzisz zbieznosci miedzy tymi firmami?moim zdaniem w 2003 beda sie swietnie uzupelniac


coś mi sie zdaje że nie tylko bedą się uzupełniac ale i walczyć - Mandragora w kioskach - Punisher, Hulk, Wolverine, FM - Daredevil, Hulk, Lobo, a do tego wchodzi na rynek TP

mam nadzieje, że tam gdzie dwóch sie pokłóci tam Egmont nie skorzysta, bo ma juz wystarczająco mocną pozycję i nie powinnien byc monopolista, bo zacznie dyktowac ceny (mam nadzieje, że ceny FM bedą konkurencyjne, bo ostatnio komiksy nie sa tanie, zwłaszcza Mandragory)
opyright by mykupyku

Offline Voytek

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2002, 10:15:35 am »
Mowie wam jest dobrze ale moglo by byc jeszcze lepiej!!!
Ja chce wiecej komiksow , wiekszy wybor i zeby mi to regularnie wychodzilo co miesiac!A w formie albumowej co 2 miesiace!!.Niech komiksy zaleja polski rynek ,  niech zabraknie miejsca na polkach w empiku i  otworza specjalne sklepy(ksiegarnie [ONLY KOMIKS]) tak zeby czlowiek wszedl tam  i zglupial!Zobaczcie jak jest  np. w USA  :D ja tez tak chce!!Nikt nie kaze kupowac wszystkiego ale zeby byl  wybor!
I z jednej strony bardzo sie ciesze z oferty FUN MEDIA ale  i tak to nic pewnego a z drugiej strony jak pomysle ze  mam czekac ROK na ukazanie sie "Planetary"#1 (!!!)TO jest OKRUTNE!Takie zapowiedzi - przez rok tyle sie moze wydarzyc , cale 12 miesiecy buuuu...

wrote WILK :

 W tym byl chyba 2 i 3 numer Spidera i pierwszy Punisher (mialem chyba wtedy 11 lub 12 lat i ogromne wrazenie robila ta czarna krew hehe  ) Tam byl tez jakis komiks o jakims gosciu z chin czy japoni, ktory lazil po sniegu i badal po glebokosci sladow na sniegu ilu ludzi przeszlo (sorki ale juz dawno to bylo i nie pamietam


Pamietam , pamietam...tez mialem wtedy ok. 11-12 lat i Punishera kupowalem co miesiac.Jak ja kochalem ten komiks a jak wkurw... sie ze druga polowa to jakies bzdety z japoncami .To byl klimat cos z ninja i takie tam chyba.A pamietam jeszcze te listy w komiksach od fanow w stylu:"chce zaczac cwiczyc z ciezarami zeby wygladac jak superman a kolezanki w klasie mowia mi ze jak  ktos powieksza sobie miesnie to mozg mu sie kurczy - czy to prawda?" ( mimo ze bylem BARDZO mlody to juz mialem beke). :lol:
ex, Drugs & CS!

Offline Piotr Witkowski

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2002, 10:54:12 am »
Ach, te listy... :wink:  Wiecie, niedawno przeglądałem jakiś stary numer polskiego "Supermana" i znalazłem tam list następującej treści:

"Droga redakcjo! Czy postaci wystepujące w Waszych komiksach istnieją naprawdę, czy też są zmyślone?"

Przyznam Wam się, że mnie to pytanie zabiło...  :lol:

Offline dasst

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 12, 2002, 12:26:41 pm »
 No cóż, teraz ci sami ludzie pisują recenzje do magazynów komiksowych    :D
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Niewidzialna Reka

Fun Media w 2003
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 12, 2002, 02:40:54 pm »
Witamy!

Mozemy jedynie powiedziec, ze potrafimy jeszcze zaskakiwac i tytuly, ktore z pozoru wydaja sie w starym stylu, jak "Ultimate X-Men", dostarcza duzo rozrywki i porusza szare komorki. Poza tym JLA: Ziemia 2, Authority, New X-Men i Planetary nie sa do konca "komiksami srodka", i choc nie epatuja przemoca i wulgaryzmami jak "Kaznodzieja" i "Hitman" (co wydaje sie w niepokojacy stanowic o statusie "dobrego komiksu"), warto spojrzec na nie z otwartym umyslem. Porownanie ich starych X-Menow i Spiderow nie jest do konca fair.

Fun Media

Offline Niewidzialna Reka

Fun Media w 2003
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 12, 2002, 03:35:18 pm »
Niewidzialna Reka zglasa sie po raz drugi, gdyz pierwszy post byl tak jakby niekompletny i niegramatyczny...

--

Mozemy jedynie powiedziec, ze potrafimy jeszcze zaskakiwac i tytuly, ktore z pozoru wydaja sie w starym stylu, jak "Ultimate X-Men", dostarcza duzo rozrywki i porusza szare komorki. Poza tym JLA: Ziemia 2, The Authority, New X-Men i Planetary nie sa do konca "komiksami srodka" i,  choc nie epatuja przemoca i wulgaryzmami jak "Kaznodzieja" lub "Hitman" (co wydaje sie w niepokojacy sposob stanowic wsrod wielu polskich czytelnikow o statusie "dobrego komiksu"), warto spojrzec na nie z otwartym umyslem. Porownywanie ich do starych X-Menow i Spiderow nie jest do konca fair, o czym mamy nadzieje wszyscy sie wkrotce przekonaja.

O! I tyle.

Offline dnaoro

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 12, 2002, 07:53:49 pm »
podoba nam się Wasze zdanie, towarzysze! ;)

Offline dasst

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 12, 2002, 08:07:23 pm »
 A ja pozwolę się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że "przemoc i wulgaryzmy stanowią wśród wielu czytelników o statusie dobrego komiksu". Myślę, że taki zarzut jest krzywdzący dla owej "większości".
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline KoM@R

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 12, 2002, 08:52:37 pm »
zgadzam się w 100 procentach z dasst.


P.s:pytanie do Niewidzialnej ręki ,kiedy dikładniej pojawi się jakakolwiek z nowych serii...
mmmm....

Offline mykupyku

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 12, 2002, 09:20:30 pm »
Cytat: "dasst"
 A ja pozwolę się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że "przemoc i wulgaryzmy stanowią wśród wielu czytelników o statusie dobrego komiksu". Myślę, że taki zarzut jest krzywdzący dla owej "większości".


wielu nie znaczy większość...

ale tak czy siak FM wypowiadając sie na forum (to chyba jedyne wystąpienie wydawcy na forum jak do tej pory? - to się chwali, jesli to naprawde FM) chwaląc swe komiksy, pietnuje nagle wylgaryzmy i przemoc - a Wasz LOBO to święty od aniołów jest? :)
opyright by mykupyku