Autor Wątek: Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?  (Przeczytany 39578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cujo

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 18, 2003, 02:31:30 pm »
Egmont odprawia wlasnie rytualy nad wskrzeszeniem Wroblewskiego.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Błendny Komboj

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 18, 2003, 02:48:42 pm »
Dobra wiadomość. Tylko najpierw będzie musiał odkupić oryginalne plansze od KWA, żeby móc je potem obrobić komputerowo i wydać na kredzie :D
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Jaszcząb

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 20, 2003, 12:02:55 pm »
Dla mnie Binio Bill w niczym nie ustępuje Lucky Luckowi. Wydanie tego w jakimś zbiorczym albumie byłoby czymś na prawdę super. W Świecie Młodych ukazało się przynajmniej pięć historyjek z udziałem Billa więc byłoby z czego czerpać. Acha mój ulóbiony komiks J.W. - Binio Bill.

Offline Błendny Komboj

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 20, 2003, 01:55:45 pm »
A ja bym chętnie zobaczył w zbiorczym wydaniu te wszystkie historie z Relaxu, które później nie doczekały się wydań albumowych. Było ich trochę.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Gaston

  • Gość
Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 05, 2003, 10:49:16 am »
Największy hicior Wróblewskiego to "Binio Bill kręci western i w... kosmos". Trzeba było naprawdę mieć sporo wyobraźni, aby połączyć western, Hollywood, fantastykę naukową i fantasy (klimat na Borze przypomina mi klimaty świata prasłowian). To geniusz... No i jeszcze sam komiks trzyma się, za przeproszeniem, kupy...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 05, 2003, 11:02:15 am »
Czytalem to jeszcze w SM. Musze powiedziec, ze bylem rownie skonfudowany, jak kiedy dowiedzialem sie ze Thorgal jest ufoludkiem.  :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline nori

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 05, 2003, 11:10:25 am »
jednym z mojich pierwszych komiksow byl Skradziony Skarb - i to jego do dzis uwazam za najlepsza historie Wroblewskiego, obok Binio Billa oczywiscie.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline graves

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 05, 2003, 02:37:45 pm »
Realiztyczna kreska Wróblewskiego była super, ale Binio Bill, to Binio Bill. W końcu to pierwszy komiks, który przeczytałem. Do dziś nie mogę odżałować, że nie czytałem jego pierwszej przygody (Rio Klavo -zdaje się). Inne posiadam -nawet podwójnie (większość była w ŚM wznowiona, oprócz pierwszej :( ).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline perro

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 05, 2003, 02:54:48 pm »
Cytat: "Gaston"
Największy hicior Wróblewskiego to "Binio Bill kręci western i w... kosmos". Trzeba było naprawdę mieć sporo wyobraźni, aby połączyć western, Hollywood, fantastykę naukową i fantasy (klimat na Borze przypomina mi klimaty świata prasłowian). To geniusz... No i jeszcze sam komiks trzyma się, za przeproszeniem, kupy...


To także mój ulubiony komiks Wróblewskiego. Jeden z pierwszych jakie czytałem, oczywiście w ŚM  :lol:
NSICHTBAR

Offline graves

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 08, 2003, 05:50:35 pm »
:D  :D  :D  :D
Cholerka, chyba mnie ktoś przeczytał, jak pisałem jak bardzo mi zależy na 1 Binio Billu. Nie macie pojęcia jak się ucieszyłem jak zobaczyłem 3 pierwsze strony dzisiaj na gildii  :D :D  :D  :D  :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Jaszcząb

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 08, 2003, 06:31:16 pm »
Super :) kurka nie wiedziałem, że Binio to nasz rodak. Chyba w następnych przygodach nigdy o tym nie wspomina?

Offline diefarbe

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 08, 2003, 06:36:06 pm »
Cholera,
Kiedys to chyba czytałem.
Ach te mgliste reminescencje. :D
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline graves

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 08, 2003, 07:06:09 pm »
Pierwotnie to szło VI-VII 1980 w ŚM (10 odcinków).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline JANKE'S

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 08, 2003, 08:10:39 pm »
Egmont ma chyba jakieś mgliste przymiarki do wydania Binio Billa. Najlepiej jakby to wyszło w serii Klasyka Polskiego Komiksu w HC. Ale to juz moje marzenia, miałbym to na półce obok Funkyego i Tytusa 0.  :oops:

Offline mykupyku

Jaki jest Wasz ulubiony komiks Wróblewskiego?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 08, 2003, 08:15:35 pm »
Cytat: "diefarbe"
Cholera,
Kiedys to chyba czytałem.
Ach te mgliste reminescencje. :D



no mi niektóre mordy wydają się znajome :)
opyright by mykupyku