Autor Wątek: "Magazyn Fantastyczny" - nowy numer  (Przeczytany 36499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łowca w strugach deszczu

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 12, 2006, 03:35:31 pm »
To ja Ci na pocieszenie powiem że mój cały Topic -nawet niegłupi, i wchłąniający każdego forumowicza w swój "bój"-poleciał do ksacji. -tez jakaś praca literacka

To była taka "bitwa", którą każdy kto zobaczył to chciał się do niej przyłączyć :D
No tak, ale jak to okreslies w tej "branzy" jak w Mafii nie ma "zmiłuj się" pewnie dlatego, że każdy chce od tekstu przygody, a jeżeli takiej nie dostajemy, to do autora i "pistolet do głowy" z pytaniem "co to ma być?".
Są strony poświęcone Neuroshimie, gdzie jakis chłopaczek opublikował opowiadanie - całkiem dobre jezli idzie o sensacyjność, ale patałach narobił parę styli, i literówek - Henryk!!! wierz mi, - ja nie wiem, czy po obsmarowaniu tego tekstu przez forumowiczów, chłopaczyna jeszcze żyje. :) (tzn żyje ale dostało mu się) :D
ie lękajcie sie śmierci, to tylko przejście do piekła.

Offline Henry

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 12, 2006, 04:12:02 pm »
Podrzuć mi linka do tekstu i obsmarowań, ok ? Chętnie popatrzę.
I na razie, dziś już nie mam czasu na siedzenie na forach (pisać w końcu trzeba :) )
Pozdrawiam

Offline Łowca w strugach deszczu

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 12, 2006, 04:14:28 pm »
Cytat: "Henry"

Hej, stary !
Co do pisania redaktorów do ich własnych pism to naprawdę nie ma to znaczenia. Te teksty nie są kiepskie, co możesz sam empirycznie wybadać.

nawet jeżeli nie sa słabe a wręcz dobre to i tak nalezy ustepowac miejsca innym z zewnątrz. teksty Naczelnych blokuja wjazd nowym pisarzom. Jezeli np: Szmidt jako Naczelny SFFiH, napisał coś na poziomie 4 to i tak tekst "obcego z zewnątrz" na poziomie też "4" winien miec specjalne względy.
Sam wiesz jak długo ludzie czekają na publikacje. Praca naczelnego odbiera strony pisma innym opowiadaniom, - Chyba że?.... powiększamy liczbę stron, i jako wyraz skromnosci zawsze umieszczamy taki tekst Naczelnego na końcu. To sugeruje jakby był "najsłabszy". Takie posunięcie należy zaznaczyć w nocie redakcyjnej: Drodzy czytelnicy chciałbym uzyskac wasze wybaczenie bo ośmieliłem się jako Naczelny napisać cos na łamaach swojego pisma. Tego kroku dokonuję bez uszczerbku dla tekstów innych pisarzy bowiem powiększyliśmy na ten numer liczbę stron".

to naprawdę nie ma to znaczenia.
Moze to nie ma znaczenia- przy tym zubozeniu narodu i wypływie czytelników do Irlandii czy WB za pracą.


Cytat: "Henry"

A pisałem tam, bo gdzie indziej mnie po prostu nie chcieli.
Cóż...

kto Cię nie chciał daj namaiary bo juz znawet wyczyściłem narzędzie mojej pracy:

http://www.policeguide.com/Photo_Galleries/Firearms/blade_runner.jpg
ie lękajcie sie śmierci, to tylko przejście do piekła.

Offline Henry

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 12, 2006, 04:38:03 pm »
Cytuj
kto Cię nie chciał daj namaiary bo juz znawet wyczyściłem narzędzie mojej pracy:


Ech, i jak Cie nie lubic  :D

A, mam cynk że mój tekst pójdzie w MF8  :D

Offline andre

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 28, 2006, 12:24:01 pm »
W kioskach jest już nowy numer Magazynu Fantastycznego.

Offline Henry

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 28, 2006, 12:53:03 pm »
Co niektórzy przeczytali już w całości, co niektórzy nie, bo się niektórych tytułów opowiadań powystraszali :)

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: "Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 19, 2009, 03:47:15 pm »
Do kiosków trafił drugi w bieżącym roku numer "Magazynu Fantastycznego", w którym tym razem znalazło się ąż osiem opowiadań polskich twórców oraz dwa komiksu. Dodatkowo oczywiście w numerze znalazła się porcja publicystyki i recenzje o czym więcej przeczytacie tutaj...
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Strefa Komiksu

Odp: "Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 10, 2015, 03:47:49 pm »

Powracamy do zabawy i zapraszamy wszystkich do współpracy :)http://magazynfantastyczny.blogspot.com/2015/05/magazyn-fantastyczny-reaktywacja.html

Offline Strefa Komiksu

Odp: "Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 25, 2015, 07:39:24 pm »

 

anything