Autor Wątek: "Magazyn Fantastyczny" - nowy numer  (Przeczytany 35490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mr.maras

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 23, 2004, 10:33:52 pm »
My już z redaktorem korespondowaliśmy. Hm.. Pierwszy numer kupił mi znajomy w Poznaniu. Według zapewnień redaktora drugi miał być rozprowadzany także przez empiki. Pewnie tak jest ale w wybranych salonach. W świnoujskim empiku jak nie było, tak nie ma. Wiem, że to nie zależy w pewnym stopniu od redakcji ale chyba trzeba będzie monitować? Pozdrawiam.
A tak a 'propos. Pisałem o mieszanych uczuciach w związku z nadmiarem pism sf&f (klęską urodzaju) na rynku. Zmieniłem już zdanie ;]. Nie ma Sfinska (lepiej mu było w podziemiu), nie ma Sfery, nie będzie wkrótce (jak zapowiada konkurencyjny redaktor S.) i Fantasy. Nie ma już także (zdaje sią) Superfantastyki. Upadła seria książek TM (czy jakoś tak). Zostały NF (+ dodatek), S-F i Ubik. No i nowy na rynku Magazyn Fantastyczny. Zatem powodzenia!
Spalić po przeczytaniu.

Offline andre

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 24, 2004, 07:23:57 am »
To co,następny numer gdzieś tak w listopadzie?:)Oby nie.

Robert Zaręba

  • Gość
"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 24, 2004, 11:27:14 pm »
Cieszy mnie, że zmieniliście światło dla MF z czerwonego na żółte.

Co do spóźnienia, to zwiększenie nakładu o 50% przy jednoczesnym zwiększeniu objętości o 35% było dla nas traumatycznym doświadczeniem.
Trzeci numer nie powinien mieć już takiego opóźnienia jak numer drugi. Mamy nadziję, że trafi do dystrybucji w połowie września. Od czwartego numeru powinniśmy się już ukazywać terminowo.

Co sądzicie o zawartości drugiego MF?

Offline mr.maras

JEEEST!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 26, 2004, 08:18:03 am »
Cofam co powiedziałem, "Magazyn" pojawił się także w świnoujskim empiku  :) .
A przy okazji pytanie. Czy tak drastyczne zwiększnie nakładu i objętości pisma to efekt rewelacyjnych wyników sprzedaży pierwszego numeru? Czy po prostu macie "rezerwy budżetowe"?
Spalić po przeczytaniu.

Offline andre

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2004, 09:56:01 am »
Numer dosyc mi sie podoba.Sobota najlepszy.

Robert Zaręba

  • Gość
"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 30, 2004, 11:20:15 am »
Cytuj
Numer dosyc mi sie podoba.Sobota najlepszy.

Cieszy mnie to.
Napisz coś więcej o pozostałych opowiadaniach, publicystyce, komiksach. Obraliśmy pewien kierunek i ciekawi nas reakcja czytelników.

Offline andre

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2004, 11:35:15 am »
Więcej na forum GW

Offline vilgefortz

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 01, 2004, 05:08:07 pm »
mi sie podoba ze MF to dwumiesiecznik ... i niech tak pozosytanie, pozwoli to (mam nadzieje) lepiej przygotowac material tak aby byl ciekawszy i ambitniejszy ...
co do zawartosci: komiksy lubie (mozna rano poczytac na tronie :) ) opowiadania ok, publicystyka taka sobie, forum wywalic :) format obowiazkowo utrzymac taki jaki jest, powodzenia :)

Anonymous

  • Gość
"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 17, 2004, 11:17:30 pm »
Mnie wkurza publikowanie opowiadań Naczelnego - mam na półce "Gwiezdne krucjaty", więc nie podoba mi się płacenie drugi raz za to samo.

Offline PiPiDżej

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 20, 2004, 02:34:11 pm »
W gdańskim EMPIKU nie ma 2# MF - zaglądam tam dość regularnie. W ogóle nie natknąłem się w 3mieście i okolicach.
 :wall:
1# MF trafił w końcu do nas - ale nabyłem go wcześniej na dworcu w Poznaniu.
Berlin 1936
Moskwa 1980
Pekin 2008

Offline andre

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2004, 12:36:11 pm »
Czy MF jeszcze istnieje?Jeśli tak,redaktorze,to kiedy można się spodziewać "3"?

Offline Meroving

Magazyn Fantastyczny... gdzie jesteś?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 24, 2004, 09:20:24 am »
Właśnie, jeśli ktokolwiek wie coś o nowym numerze MF, dajacie znać, bo prawdę mówiąc już myślałem, że może przeszedł mi jakimś cudem ten 3 numer koło nosa... :?

Offline mr.maras

Nowy numer wkrótce...
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 05, 2004, 08:41:07 am »
Jak widać po poniższej odpowiedzi na moje zapytanie, "Magazyn Fantastyczny" ma się dobrze i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jednak skoro już redakcja zagląda na nasze forum, wypadałoby zaspokoić ciekawość czytelników osobiście. Tak czy owak cieszę się bardzo, że wbrew obawom "MF" nie skapitulował:

"Już rozpoczęliśmy druk trzeciego numeru "Magazynu Fantastycznego". Trochę to potrwa, ale pod koniec miesiąca (najpóźniej w połowie przyszłego) powinien trafić do kiosków i empików.
 
Z pozdrowieniami Robert Zaręba"
Spalić po przeczytaniu.

Offline mr.maras

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 24, 2004, 08:43:18 pm »
I gdzie ten "Magazyn..." numer trzy jeśli można spytać?
Spalić po przeczytaniu.

Offline andre

"Magazyn Fantastyczny" - nowy numer
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 25, 2004, 07:25:36 am »
Będzie w połowie listopda.