Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 374913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1200 dnia: Maj 06, 2016, 04:46:10 pm »
Jesli chodzi o "dobra zmiane" to przeciez juz trwa od dluzszego czasu, wiekszosc imprez komiksowych stracila panstwowe dotacje, co chyba nikogo nie zaskakuje, bo zgodnie z deklaracjami milosciwie nam panujacego ministra, komiks bedzie wspierany, ale  ma byc "patriotyczny" i o "wykletych", a nie jakies dyrdymaly.


Offline Funny

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1201 dnia: Maj 06, 2016, 04:56:17 pm »
 :oops: :oops: :oops:
Nie chcę przeklinać na forum, ale to już się robi naprawdę chore.
Za chwilę jedyną inicjatywą komiksową jaką wesprze "nasz" rząd będą tylko tematy walki z komunizmem, wyklęci i inne historie, które zakłamując prawdę i będą nas jej uczyły na nowo - tak jak chce władza.


Offline absolutnie

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1202 dnia: Maj 06, 2016, 05:00:48 pm »
absolutnie: Pozwoliłem sobie skopiować:


Dziękuję.


W związku z tą sytuacją mam pytanie: Co Ryszard Dąbrowski będzie robił na festiwalu w Toruniu i dlaeczego w ogóle się tam wybiera? O ile się wybiera.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1203 dnia: Maj 06, 2016, 05:27:20 pm »

Cytuj
Co Ryszard Dąbrowski będzie robił na festiwalu w Toruniu i dlaeczego w ogóle się tam wybiera?
Też tego nie do końca ogarniam :D

Offline nayroth

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1204 dnia: Maj 06, 2016, 11:21:33 pm »
Może chciał przyjechać po dotacje. Pińcet za komiks;)

Offline Nawimar

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1205 dnia: Maj 09, 2016, 07:00:34 pm »
Tym oto sposobem doczekaliśmy się kolejnego komiksowego męczennika prześladowanego przez złowrogi katotaliban. Ach, ci kaczyści... Nie dość, że ośmielają się nie przyznawać dotacji na tłumnie odwiedzane imprezy komiksowe to jeszcze długie ramie ojca dyktatora szykanuje bezstronnego satyryka... Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba sformować dla licznie pokrzywdzonych komiksiany ZBoWiD.

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1206 dnia: Maj 09, 2016, 07:38:42 pm »
No co Ty?
Przecież Rychu bawił się na imprezie znakomicie i nikt mu w tym nie przeszkadzał. Ba, nawet chwalił sobie przyjazną atmosferę :D
To ja przez bezczelne zastraszanie i finansowy szantaż na organizatorach imprezy przez jakiegoś orędownika "dobrej zmiany" nie dojechałem do pracy. :(

Offline Nawimar

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1207 dnia: Maj 09, 2016, 08:20:06 pm »
Za niecałe dwa tygodnie w Warszawie na pewno uda się nadrobić tę niedogodność :)

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1208 dnia: Maj 09, 2016, 08:45:28 pm »
Tu nie chodzi o kasę, tu chodzi o pryncypia ;)

Offline Death

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1209 dnia: Maj 23, 2016, 02:49:54 pm »

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1210 dnia: Maj 23, 2016, 05:45:19 pm »
Oprócz wstępu trzy tematy:
1. Pominięty przez p. Zygmunta w pierwszej wersji temat gwałtów ukraińskich na Polkach.
2. Wyjaśnienie, o co chodzi z tak zwaną "polską" dywizją SS.
3. Migawki ze współczesnej Ukrainy w kontekście tematu ludobójstwa na Wołyniu i Galicji Wschodniej.

Suplement zawiera 5 plansz w formacie a4 czyli 10 plansz formatu a5 (w których jest wydrukowany).

Offline Death

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1211 dnia: Maj 23, 2016, 08:31:10 pm »
A jak go dostać/kupić/ukraść? :)

Offline vision2001

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1212 dnia: Maj 23, 2016, 09:53:43 pm »
A jak go dostać/kupić/ukraść? :smile:
Podczepiam się pod to pytanie. Jestem w posiadaniu samego komiksu, a w tym roku jakoś nie udało mnie się być na FKW... Będzie jeszcze okazja kiedyś, gdzieś, jakoś ten suplement dostać? (np. przez sklep.gildia.pl, czy coś?)?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1213 dnia: Maj 23, 2016, 11:00:57 pm »
Następna okazja miała być na Festiwalu Komiksu Historycznego w Warszawie, ale nie jest to już niestety takie pewne :(
Ale możecie ewentualnie zapakować w kopertę a4 kopertę bąbelkową b5 z naklejonym znaczkiem i napisanym adresem i przysłać do mnie. Odeślę z suplementem :)

Offline Death

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1214 dnia: Maj 24, 2016, 07:55:32 pm »
Świetny pomysł. Jeśli nie damy rady spotkać się na Festiwalu Komiksu Historycznego, to opcja z pocztą jest bardzo dobra. :smile: A tak przy okazji...jak tam prace nad komiksem o krucjatach? Na dziś stoimy tak, że wyjdzie jeszcze w tym roku? Bardzo na ten album czekam.