Autor Wątek: Moja pierwsza potyczka :-)  (Przeczytany 14690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomek_666

maile mailami a moja druga potyczka :-)
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2002, 10:08:45 pm »
Tym razem nie było tak kolorowo :-( Graliśmy mój własny scenariusz (2 pary po 2 bandy, na środku palnszy góra w której jest skarb itd) i się "rozbiłem"........ starłem się mocno z Reiklandem i niestety nadziałem sie na blunderbussa :-( Brak precyzji w poruszaniu  czasami przynosi  ttakie skutki. pocieszające jest to, że kiedy uciekałem mój kolega z Reiklandu też już był na rozbiciu :-) Ale życie to jest nieustanna nauka :-)

Pozdrawiam,

Tomek
rat Tomasz, Oddział Szkolny "Semper Fidelis", 7 Kompanii Rezerwowej Zakonu Krwawych Aniołów
Inkwizytor Fabius, Grupa Bojowa "Imperator naszym Światłem i Przeznaczeniem" złożona  903 batalionu specjalnego oraz 2 drużyn Zakonu Szarych Rycerzy

Offline yakubu

Moja pierwsza potyczka :-)
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 12, 2002, 04:14:29 pm »
Bitwa (a właściwie 2 małe) była zaciekła. Nauczka dla Shadow Warriorów jest taka, że nie należy zbyt pochopnie rezygnować z włóczni (tym bardziej, że długie łuki niewiele dają - wystarczą zwykłe). Po długiej i mało owocnej wymianie strzałów z Dark Elfami, dwóch moich największych wymiataczy przeprowadziło wspaniały kontratak i... z rozpędu nabiło się na wrogie włócznie (ze skutkiem śmiertelnym).  :)
Ale przynajmniej wykopałem skarb.  :D

Offline skolo

Moja pierwsza potyczka :-)
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 13, 2002, 09:59:38 pm »
:)

 

anything