Autor Wątek: Hellraisery  (Przeczytany 12760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^v^

Hellraisery
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2003, 03:12:35 pm »
Hellraiser 6: Hellseeker juz jest. Widzial ktos moze?
v^

Offline Kormak

Hellraisery
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2003, 09:05:40 pm »
Właśnie obejrzałęm Hellraisera 4... kurcze tam sie nic kupy nie trzymało!
Jedyne co mi się podobało to gadki wygłaszane przez Pinheada... i ta wojskowa co przesłuchiwała Merchanta :D

Pamiętam jak bardzo bardzo bardzo dawno temu obejrzałem jako szkrab "Hellraisera 1" w telewizji i byłem pod wielkim wrażeniem, cały wystrachany byłem...

Offline Kurczaczek

Hellraisery
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2003, 10:51:24 pm »
Mam Hellraisera 6, ale na razie w ramach przypomnienia ogladam cala serie od poczatku, w tej chwili jestem na 3 (najgorsza chyba ze wszystkich), a ze ogladam to w tempie 1 na tydzien, to jeszcze troche mi to zajmie, chyba ze przez swieta nadrobie. W kazdym razie jak obejrze, to dam znac.
...

Offline psychoradek

VHS
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 17, 2003, 11:17:23 pm »
Posiadam wszystkie Hellraisery na Vhs i chcialem sie zapytac czy zyja jeszcze jacys fani VHS ktorzy po dzien dzisiejszy zbieraja filmy na takowym nosiku jesli tak to was kocham, VHS bije wszystko

Offline ^v^

Hellraisery
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 18, 2003, 12:36:13 am »
Hellraisera 6 juz obejrzalem, musze przyznac ze bardzo mi sie spodobal. Po beznadziejnej piatce, nadszedl czas na film z fantastycznym klimatem i niesamowicie zaskakujacym zakonczeniem. Nie bede zdradzal wiecej szczegolow, ale na zachete tylko dodam iz widzimy tu glowna bohaterke dwoch pierwszych czesci filmu. Polecam.
A co do VHS'ow, oczywiscie, nadal istnieja ich maniacy ktorzy wola w ten sposob ogladac filmy (przy komputerze to nie to samo). Na tym nosniku posiadam tylko czesc 3, uwazana za Kurczaka za najgorsza;). Mi sie ona podoba.
v^

Offline psychoradek

Hellraisery
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 19, 2003, 02:27:55 pm »
dla mnie 3 tez jest w porzadku, posiadam do sprzedania oryginal Hellraiser- hell on earth NTSC jesli ktos jest zainteresowany niech wali smialo,

Offline ^v^

Hellraisery
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 20, 2003, 10:35:02 pm »
Znana juz jest fabula dwoch kolejnych czesci Hellraisera - Hellraiser 7: Deader [ http://www.imdb.com/Title?0337636 ] i Hellraiser 8: Hellworld
[ http://www.imdb.com/Title?0354623 ]. Premiery przewidziane kolejno na rok 2003 i 2004. Z tego co wyczytalem na temat czesci 8 nie wroze jej takiego sukcesu jak np. 6 (ze o pierwszych czesciach cyklu nie wspomne), scenariusz wydaje sie beznadziejny, ale nie zapeszajmy. Czas pokaze.
v^

Offline cierzy

Najlepsze Hellraisery IMO
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 06, 2003, 11:54:58 am »
Pierwsze trzy czesci to jest to! Choc dzis zastanawiam sie czy nie bierze tu gory jakis sentyment, bo dawno je ogladalem (to tak jak ze Star Wars -pierwszy i drugi epizod jest do dupy w porownaniu z 4, 5 i 6, ale te ostatnie widzielismy jak byslimy szczylami).
Czwarta jeszcze ujdzie, choc to dla mnie zupelnie inny klimat. Natomiast wedlug mnie NAJGORSZA czescia jest 5, po czym szosta bardzo milo sie prezentuje. Fajny zabieg wymyslili. Mimo wszystko fakt, ze Barker przestal sie tym interesowac jakis czas temu pozostaje chyba widoczne. Po pierwszej czesci strach bylo wchodzic na strych :)

Offline Daleth

Hellraisery
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2003, 04:06:44 pm »
Heh widze ze ten film jest naprawde dobry :) Ja jakos zawsze jak widzialem ten film w wypoyczalni  to omijalem go szerokim lukiem bo tak jakos okladka (nie wiem do ktorej to czesci) mnie nie przekonywala. Ten film kojarzy mi sie z takimi kiczami jak "Koszmar z ulicy ..." ale skoro tak go tutaj wszyscy wuchwalaja to chyba sobie to zobacze :) Osobiscie polecam kazdemu kto lubi filmy o nawiedzonych domach (troche z innej beczki) film "Rose Red" scenariusz Kinga wiec naprawde polecam :)
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline cierzy

Nawiedzone domy
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 07, 2003, 04:11:50 pm »
Ja z kolei nienawidze filmow typu "nawiedzenie [czegos]". Jest to chyba najbardziej oklepany motyw i chyba calkowicie wyeksploatowany. No, chyba ze zaczna powstawac nawiedzone matchboxy, albo cos w tym stylu. Gdyby tyle bylo nawiedzonych domow, co filmow to moglyby chyba stanowic spora dzielnice w ktoryms miescie ;)

Offline cierzy

Hellraisery
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 07, 2003, 04:15:41 pm »
Cytat: "^v^"
Nie bede zdradzal wiecej szczegolow, ale na zachete tylko dodam iz widzimy tu glowna bohaterke dwoch pierwszych czesci filmu. Polecam.


No, Kirsty scala szosta czesc z poczatkiem, dlatego ta czesc moze sie podobac, w odroznieniu do piatej, ktora IMO byla oderwana od calosci (skad pojawia sie pudelko?) i kiepsko zagrana przez aktora, ktory nadawalby sie do kabaretu. Mozna smialo powiedziec, ze gdyby nie Kirsty to fabula tej czesci powaznie by ucierpila (choc dla mnie najciekawszy jest zabieg z owdroceniem o 180 stopni faktow przedstawionych).

Offline Daleth

Hellraisery
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 09, 2003, 10:00:17 pm »
MAM BARDZO WAZNE PYTANIE DO WSZYSTKICH :) CZY MOZE KTOS ZALATWIC NA CD FILM "Nightbreed" C.Barkera PONIEWAZ POSZUKUJE TEGO FILMU . ZA ODP. DZIEKI :)
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline Kurczaczek

Hellraisery
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 11, 2003, 06:10:09 pm »
Hellraisera VI obejrzalem w koncu pare dni temu (lezal u mnie pare miesiecy i nie moglem sie do niego zabrac) i moim zdaniem slaby. Chyba najslabsza czesc cyklu.

Wczesniej uwazalem, ze 3 jest najgorsza- ale w sensie, ze inne sa lepsze- bo znosna byla, choc pozbawiona klimatu poprzednich czesci.

6 natomiast jest naprawde kiepska- zero strachu, poprzednie czesci potrafily mnie przerazic- ta to tylko piata woda po kisielu... gdyby nie Kristy, to by byla porazka ostateczna, ale i tak jest zle.
...

Offline BobGray

Hellraisery
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 16, 2003, 07:54:15 pm »
Oglądałem jedynkę. Super. Ale jakoś nie mam przekonania do kontynuacji, może poza "Obcym". Książka Barkera to maksimum pomysłowości. Nie dziw, że King tak dobrze o nim pisze. A może ktoś wie coś o ekranizacji "Cabala"?

Offline Clayman_

Hellraisery
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 17, 2003, 12:37:55 am »
leciala w ostatnia sobote na dwojce
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.