trawa

Autor Wątek: F4llout 3  (Przeczytany 113649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Black Bird

Fallout 3
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 13, 2004, 03:05:07 pm »
Ja tam słyszałem, że była jakaś elektroniczna petycja organizowana przez fanów i każdy kto chciał mógł się pod tym podpisać. Mi wiadomo tylko tyle i słyszałem, że podobno dawni pracownicy mają się zająć robieniem gry.

Offline Inszy

Fallout 3
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 13, 2004, 04:08:26 pm »
Była taka petycja, nawet sam się podpisałem (jako 4xx osoba) :)
Ale chyba jakoś niespecjalnie ktoś się nią przejął :x
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Black Bird

Fallout 3
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 14, 2004, 01:19:30 pm »
Mój kolega po jej podpisaniu dostał maila, żeby wysłać 1 dolara, ale stwierdził, że aż tak bardzo wielkim fanem niejest i niema sensu płacić.

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 03, 2004, 02:43:44 pm »
Kolego Hex, powiem tylko tyle, ze ten topic jest zabawny, a biorac pod uwage date jego powstania to nawet bardzo zabawny ;] ...
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Hifidelic

Fallout 3
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 03, 2004, 03:56:57 pm »
Z tego co słyszałem, raczej nie powstanie, ale widziałem odjechane skriny - demo tego jak miał wyglądać przy pełnym 3d.
Powiem tylko tyle: był równie piękny, jak 2 poprzednie.
adchodzą

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 28, 2004, 11:58:39 am »
O te screeny chodzi gdyby ktos nie wiedzial.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Hex

Fallout 3
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 29, 2004, 07:58:26 am »
Cytat: "Cervantes"
Kolego Hex, powiem tylko tyle, ze ten topic jest zabawny, a biorac pod uwage date jego powstania to nawet bardzo zabawny ;] ...


Czemu uważasz, że topic jest zabawny :?? ogółem mam nadzieje, że się podoba... a tak po za tym to na date do teraz nie zwróciłem uwagi ...

a co do petycji tez słyszałem . ale nie brałem udziału ... bo za późno do mnie dotarło ...
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 04, 2004, 11:22:38 am »
Poprostu jak ktos pisze 4 lutego 2004 roku:

Podobno wychodzi fallout 3 , co o tym myślicie. Czy to tylko jakiś żart. I czego spodziewacie się po tej grze ...

To taka osobe jak ja, ktora siedzi w tym na bierzaco, bawi to ;-).
Ale oczywiscie rozumiem, ze moze (a raczej na pewno) nie jestes na bierzaco i nie posiadasz odpowiednich informacji.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Hex

... Racja
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 05, 2004, 07:32:23 am »
Masz owszem racje, nie siedze w tym , osobiście jestem RPG-owcem, papierowym a nie komputerowym, jeśli wychodzi coś nowego to przeważnie wiem, a co do Fallouta, to on (tylko) bardzo mi się podoba, więc jeśi ty w tym siedzisz więcej to mam nadzieje, że będziesz nas na bierząco powiadamiał ... :)
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Silencer

Fallout 3
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 06, 2004, 08:48:45 pm »
Cytat: "Cervantes"
Kolego Hex, powiem tylko tyle, ze ten topic jest zabawny, a biorac pod uwage date jego powstania to nawet bardzo zabawny ;] ...


Cervantes, nie czepiaj się, wszyscy mamy marzenia :) . A dla kogoś kto nie siedzi na bieżąco (nie jesteśmy w Shamo Village) i wtedy gdy był zakładny ten temat i teraz brak tudziez natłok sprzecznych informacji odnośnie F3 nie jest pozytywnie nastrajający
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 10, 2004, 11:30:09 am »
True.. True..

A co do informowania na bierzaco, to owszem i przypuszczam, ze beda to bardziej konkretne informacje niz ostatnia z 1 kwietnia ;-).
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Hex

Fallout 3
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:17:19 am »
:) JEszcze raz przepraszam, z nadzieją, że tym razem ktoś mnie poinformuje szybciej i czekam na ... informacje z nadzieją że będą dobre
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Inszy

Fallout 3
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 14, 2004, 02:10:50 pm »
Ciągle masz nadzieję, że ktoś ożywi trupa? :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Hex

...
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 16, 2004, 07:13:15 am »
No oczywiście ciągle mam nadzieję...
Nie wiem czenmu, może głupio myśle, ale mam nadzieje, że wpadną na pomysł ożywienia tego "trupa" ...
Po za tym jeśli tego nie zrobią to .... moja mafia ich rozwali  8)
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Inszy

Fallout 3
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 16, 2004, 02:45:54 pm »
Biorąc pod uwagę skład personalny programistów, to należy się modlić by nie wskrzeszali Fallout'a. Jednyna nadzieja w tym, że ktoś wykupi prawa (tylko kto jest godzien?) :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

 

anything