trawa

Autor Wątek: Akira  (Przeczytany 102642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Akira
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 13, 2017, 12:35:54 pm »
Jeśli nowa Aira Kodanshy bedzie wyglądała jak gits to hyba zostanę przy starych miękkich Dark Horseach. GITS niestety jest bardzo rozczarowujący.


No ja z Akirą właśnie mam plan, że poczekam aż spłyną recenzje tego wydania, nie mam zamiaru (nawet dla oszczędności) bawić się w preorder tym razem.


Wydania DH/Kodanshy (te powielające wydanie DH) lubię ale niestety mój Tom 1 jest już mocno pożółkły i z niewiadomych względów zachowuje się jakby złapał dużo wilgoci (fala, heh). Stąd moja chęć wymiany.
perły przed wieprze

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 15, 2017, 08:54:52 am »
@ up  No ja na razie trzymam preorder. W końcu można go anulowac nawet w ostatniej chwili. Nie zmienia to faktu, że też będę ostrożny.  A już na pewno nie pozbywam się z wyprzedzeniem wydania DH.

Offline pokia

Odp: Akira
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 21, 2017, 06:24:17 pm »
Coś się ruszyło w temacie nowego polskiego wydania Akiry? Coś wiadomo?

Offline Dembol_

Odp: Akira
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 21, 2017, 06:45:12 pm »
Nie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Akira
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 24, 2017, 04:58:14 pm »
Stare chyba jeszcze zalega, w dodatku było dodrukowywane. Nie spodziewałbym się niczego nowego w temacie przez najbliższy rok lub dwa.

Na pocieszenie w USA wychodzi jakoś teraz 30th anniversary edition, drogie i niewarte takiej kasy (nawet nie ma twardych okładek, choć plus za wersję w kolorze)

Offline mappy

Odp: Akira
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 24, 2017, 06:19:24 pm »
No ale było głosowanie i chyba nie podali co wygrało.

Offline Inuki

Odp: Akira
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 24, 2017, 06:36:01 pm »
Ewentualne wznowienie będzie dopiero w przyszłym roku. Najpierw kończą "Blame!". No i na pierwszy ogień może też iść Alita.

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 26, 2017, 10:57:30 am »
Stare chyba jeszcze zalega, w dodatku było dodrukowywane. Nie spodziewałbym się niczego nowego w temacie przez najbliższy rok lub dwa.

Na pocieszenie w USA wychodzi jakoś teraz 30th anniversary edition, drogie i niewarte takiej kasy (nawet nie ma twardych okładek, choć plus za wersję w kolorze)

? Anniversary edition jest czarno białe i HC. Wychodzi jakaś inna?

Offline Dembol_

Odp: Akira
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 26, 2017, 11:22:16 am »
? Anniversary edition jest czarno białe i HC. Wychodzi jakaś inna?
Arczi pewnie nie doczytał (to częste na tym forum) albo gdzieś błędnie podano (podawanie błędnych informacji jest tu równie częste). Kolorowe będą pewnie niektóre strony (te które oryginalnie były w kolorze, na początku niektórych rozdziałów) i oczywiście Akira Club.

Offline arczi_ancymon

Odp: Akira
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 30, 2017, 10:28:45 am »
Widocznie nie doczytałem. Widziałem ten film na youtube i myślałem, że chodzi o to wydanie:
https://www.youtube.com/watch?v=wZ2tiRipFYk

Tylko, że tamto to 30th anniversary. Cóż, nie spodziewałem się, że pudło będzie dokładnie takie samo w dwóch różnych wydaniach :P

Offline Dembol_

Odp: Akira
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 30, 2017, 01:14:40 pm »
Na filmiku jest hiszpańskie wydanie z Norma Editorial. Jest drukowane w porządku zachodnim (czytanie od lewa do prawa), a z Kodansha Comics ma być w oryginalnym (od prawej do lewej), z oryginalnymi onomatopejami i w twardej oprawie. To pierwsze anglojęzyczne wydanie Akiry, które będzie drukowane w tym porządku.

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 31, 2017, 08:46:15 am »
Cóż, nie spodziewałem się, że pudło będzie dokładnie takie samo w dwóch różnych wydaniach :P

Szczerze mówiąc ja też nie. Ono będzie się delikatnie różnić, ale ogólnie bardzo podobne. Liczyłem jednak na trochę większy format, no ale zobaczymy. Choć moją największa obawą jest, że ten hardcover bedzie jednak klejony, jak GITS. To byłaby porażka tego wydnia.

Offline vision2001

Odp: Akira
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 31, 2017, 10:23:41 am »
Widocznie nie doczytałem. Widziałem ten film na youtube i myślałem, że chodzi o to wydanie:
https://www.youtube.com/watch?v=wZ2tiRipFYk
Przytuliłbym.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Akira
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 17, 2017, 12:44:57 pm »
Już pewnie wszyscy wiedzą ale będzie Akira w twardej oprawie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline mappy

Odp: Akira
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 17, 2017, 12:56:12 pm »
Nie wiedzą :biggrin:
W związku z tym głosowaniem co było jakoś na początku roku?
Jakieś konkrety co do wydania? Papier, obwoluta, wymiary.

 

anything