trawa

Autor Wątek: Akira  (Przeczytany 102664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Akira
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 04, 2017, 02:55:30 pm »
Miesiąc temu pisałem do JPFu o dodruki Akiry, bo było niedostępne jakieś 10 tomów na 19. Odpisali, że niedługą będą dostępne. I od paru dni już są wszystkie, więc wątpię, żeby dodrukowali gdyby chcieli wydać w lepszej jakości :doubt:

Offline Inuki

Odp: Akira
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 04, 2017, 03:51:31 pm »
Miesiąc temu pisałem do JPFu o dodruki Akiry, bo było niedostępne jakieś 10 tomów na 19. Odpisali, że niedługą będą dostępne. I od paru dni już są wszystkie, więc wątpię, żeby dodrukowali gdyby chcieli wydać w lepszej jakości :doubt:

Wiesz, nawet jeżeli Akira dostanie nowe wydanie, to nie wcześniej niż za 2-3 lata moim zdaniem. Do tego czasu coś tam zawsze mogą dodrukowywać tym bardziej, że JPF chyba samo dodrukowuje niedostępne tytuły. W tym roku kończą BLAME!, w przyszłym pewnie pociągną dalej ten świat i wydadzą kolejne tytuły Niheia. W grudniu ma też wyjść nowe wydanie Sailor Moon i mam takie przeczucie, że też na twardo będą chcieli to dać. Ta list marzeń jest świetna, ale  Alita jest raczej nie realna, bo autor chyba nadal blokuje wydawanie tego tytułu w innych krajach niż Japonia. Mangi Mistrza Shirowa? Chciałbym, ale tutaj ponoć wydawca mówi "nie" (chociaż z SM też mówili). Zobaczymy. Tak czy siak, brałbym wszystko jak leci. Bardziej prawdę mówiąc chciałbym, żeby wzowili Eden od Egmontu.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Akira
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 04, 2017, 09:07:30 pm »
mnie się gdzieś obiło o uszy, że jest problem z wydawaniem Otomo poza Japonią, także nie wiem, jak z tym Akirą...

Offline Cringer

Odp: Akira
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 04, 2017, 10:56:13 pm »
mnie się gdzieś obiło o uszy, że jest problem z wydawaniem Otomo poza Japonią, także nie wiem, jak z tym Akirą...
to samo słyszałem. Dla tego nie ma u nas DOMU na które to chrapkę miało JPF już kilkanaście lat temu (wspominali o tym w jakimś wywiadzie). Tylko z Akirą jest chyba troszkę inna sprawa ponieważ jeśli JPF robi stałe dodruki to może mieć cały czas do niego prawa. Tylko kwestia jak to się przekłada na wydanie w innym formacie.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Akira
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 05, 2017, 12:39:36 am »
możliwe, możliwe, jeśli faktycznie mają "dożywotnie" prawo do dodruków, bo umowę na Akirę to podpisywali jeszcze w ubiegłym stuleciu ;)

Offline Inuki

Odp: Akira
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 16, 2017, 04:45:32 pm »
Na Fejsie wydawnictwa pojawiła się ankieta dotycząca kolejnych tytułów wydań specjalnych - będą to Gunnm i Akira :-D

Offline chch

Odp: Akira
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 16, 2017, 04:47:59 pm »
Na Fejsie wydawnictwa pojawiła się ankieta dotycząca kolejnych tytułów wydań specjalnych - będą to Gunnm LUB Akira :biggrin:
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Inuki

Odp: Akira
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 16, 2017, 05:15:14 pm »
Dla mnie to jest ankieta w stylu "co pójdzie pierwsze, a co drugie"  :biggrin:

Offline chch

Odp: Akira
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 16, 2017, 05:18:04 pm »
Oby ;)
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Murazor

Odp: Akira
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 16, 2017, 06:58:45 pm »
Świetne wieści :eek:
Dla mnie to jest ankieta w stylu "co pójdzie pierwsze, a co drugie"  :biggrin:
Obyś się nie mylił! :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Akira
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 20, 2017, 01:13:35 pm »
Jako, że podmieniłem ostatnio GITS na nowe wydanie Kodanshy, krajowe wydanie Blame! mi bardzo odpowiada to naprawdę nie miałbym nic przeciwko podmiance Akiry na nowsze wydanie (albo JPF albo jubileuszowe wydanie z Kodanshy, jeszcze nie zdecydowałem).
perły przed wieprze

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 20, 2017, 09:20:19 pm »
Jako, że podmieniłem ostatnio GITS na nowe wydanie Kodanshy, krajowe wydanie Blame! mi bardzo odpowiada to naprawdę nie miałbym nic przeciwko podmiance Akiry na nowsze wydanie (albo JPF albo jubileuszowe wydanie z Kodanshy, jeszcze nie zdecydowałem).

Jeśli nowa Aira Kodanshy bedzie wyglądała jak gits to hyba zostanę przy starych miękkich Dark Horseach. GITS niestety jest bardzo rozczarowujący.


EDIT:  Jak widać nie wysilili się zbytnio, i trochę idiotyczna jest specjalna edycja na 35 lecie która wygląda tak samo jak ta srzed kilku lat (hiszpańska o ile pamiętam) :(  Jak to bedzie klejony hardcover to pass.

« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2017, 02:14:38 pm wysłana przez gobender »

Offline janjedlikowski

Odp: Akira
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 31, 2017, 08:40:20 pm »
No w planach do połowy 2017 Akiry brak.

Offline mappy

Odp: Akira
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 31, 2017, 09:02:45 pm »
Ale że JPF?
Drugiej pozycji przecież też nie ma.

Offline Inuki

Odp: Akira
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 31, 2017, 09:13:20 pm »
No w planach do połowy 2017 Akiry brak.

Na Akire albo Alite nie liczyłbym wcześniej niż po zakończeniu Blame!. Chyba nawet gdzieś tak pisali.

 

anything