trawa

Autor Wątek: Akira  (Przeczytany 102654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Akira
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 17, 2017, 01:07:53 pm »
Świetna wiadomość, skąd ją masz? Na fb, czy ich stronie nie widzę nic :neutral:

Jakieś konkrety co do wydania? Papier, obwoluta, wymiary.
Zakładam, że standard taki sam jak przy Blame!

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Akira
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 17, 2017, 01:57:10 pm »
Informacja z wczorajszej konferencji. Mam nadzieję, że uda mi się dziś ją wrzucić do odsłuchania.
Szczegóły nie zostały podane, ale ma być właśnie na zasadzie Blame.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Murazor

Odp: Akira
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 17, 2017, 02:11:42 pm »
Super! No to "zrobiłeś mi dzień" tą informacją :wink:

Offline rzem

Odp: Akira
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 17, 2017, 04:00:14 pm »
Już pewnie wszyscy wiedzą ale będzie Akira w twardej oprawie.
Łooooł. Ale super. To się nazywa wartościowa informacja.
Mam nadzieję, że "odwrócą" kadry. Serca będzie po właściwej stronie itd :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Akira
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 17, 2017, 05:01:58 pm »
Wiem, że ortodoksi się nie zgodzą, ale ja bym chciał jeszcze w kolorze z amerykańskich wydań. Uważam, że ten konkretny komiks akurat na tym nie traci, a został bardzo fajnie pokolorowany, jeszcze przed erą komputerowych gradientów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 10:07:17 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Akira
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 17, 2017, 09:08:20 pm »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Akira
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 17, 2017, 11:07:51 pm »
Wiem, że ortodoksi się nie zgodzą, ale ja bym chciał jeszcze w kolorze z amerykańskich wydań. Uważam, że ten konkretny komiks akurat na tym nie traci, a został bardzo fajnie pokolorowany, jeszcze przed erą komputerowych gradientów.


Bycie ortodoksem nie ma tu nic do rzeczy. Byłem kiedyś posiadaczem 4 tomu od Epic (używka kupiona głównie dla porównania) i te kolory w tej wersji za nic w świecie nie wypadają na korzyść w zestawieniu z wersją normalną (stad ten czas przeszły).
perły przed wieprze

Offline 79ers

Odp: Akira
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 08, 2017, 06:49:12 pm »
Czy Akira to aby wydanie 6-tomowe z ręką na grzbiecie?

Offline Murazor

Odp: Akira
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 09, 2017, 07:10:44 am »
W tym momencie to zadne. JPF na fb zdementowal zapowiedz, piszac, ze dopiero trwaja rozmowy i nic nie jest oficjalnie dogadane.

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 21, 2017, 08:01:26 pm »
Z tego co widać na tych planszach:

https://www.bleedingcool.com/2017/10/16/preview-random-houses-35th-anniversary-complete-akira-right-left/

to nowe wydanie bedzie miało nie tylko zmienioną orientację, ale i nowe tłumaczenie.

Offline sum41

Odp: Akira
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 21, 2017, 08:45:46 pm »
Trochę z innej beczki ale czy w  Polsce ukazał  się komiks Apleseed poza tym wydaniem z TM Semica?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Dembol_

Odp: Akira
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 21, 2017, 08:45:58 pm »
Nie

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 21, 2017, 10:00:07 pm »
Tu Ci nie pomogę bo nie znam polskiego wydania, mam darkhorsowe. I wydaje mi sie, że będzie podobny rozmiar. Zresztą za kilka dni premiera, więc będzie więcej wiadomo i ktoś (albo ja, bo teżmam zamówione) pewnie potwierdzi.

Offline graves

Odp: Akira
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 21, 2017, 10:23:36 pm »
Mnie wystarczy stare wydanie 19 tomów zebrane w 6 boxach. Dziwne, ale te boxy naprawdę są wytrzymałe. Wyglądają jak nówki. Fajnie, że JPF je wtedy dodało.
Tyle lat minęło, a nie chciało mi się ponownie tego przeczytać. Pierwszy raz czytało się fajnie, ale nie jest to komiks, do którego się wraca (przynajmniej w moim przypadku). Jak pomyślę, że to już 18 lat od ukazania się pierwszego tomu w Polsce... :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline LucasCorso

Odp: Akira
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 22, 2017, 07:26:48 am »
Tyle lat minęło, a nie chciało mi się ponownie tego przeczytać. Pierwszy raz czytało się fajnie, ale nie jest to komiks, do którego się wraca (przynajmniej w moim przypadku). Jak pomyślę, że to już 18 lat od ukazania się pierwszego tomu w Polsce... :roll:


Mam tak samo. Kupowałem pierwszy rzut (dostałem tom pierwszy od kolegów na 18-tkę pamiętam)
Potem jak na studiach się pozbyłem wszystkich komiksów to i Akira poszła.


Jak potem był dodruk kupiłem nówki, próbowałem czytać drugi raz i nie zadziałało. Sprzedałem po jakimś czasie.


Teraz mi niedawno wpadł w ręce tom pierwszy po angielsku, przejrzałem, zacząłem czytać, ale nie skończyłem...


To jest komiks z magią, ale chyba tylko jednego, pierwszego razu. Myślałem, że to ze mną jest coś nie tak, ale widzę, że jest nas więcej...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

 

anything