trawa

Autor Wątek: Akira  (Przeczytany 102430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Akira
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 01, 2004, 10:48:12 pm »
Ja mam 8 pierwszych jak na razie... w tym momencie mam wrazenie, ze ten cykl nie zmierza do nikad, ale czyta sie fajnie.

 :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Akira
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 02, 2004, 07:51:28 am »
Cytat: "xionc"
Ja mam 8 pierwszych jak na razie... w tym momencie mam wrazenie, ze ten cykl nie zmierza do nikad, ale czyta sie fajnie.

 :)

Ja mam wszystkie, ale 2 ostatnich jeszcze nie czytałem. Czekają w kolejce (40 komiksów do przeczytania :) )
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Akira
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 02, 2004, 11:05:33 am »
Cytat: "hans"
Kupuj bo manga jest swietna, ale czy JPF dodrukowala pierwszy tom?


pierzsy tom można dostać  wysyłkową w jpf....ale driugiego nie....resztę tak
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline nori

Akira
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 02, 2004, 01:50:06 pm »
Akira - bardzo dobra - do swietnej jej troche brakuje. Najlepiej przeczytac wszystkie tomy na raz (nie zajmuje to wcale tak duzo czasu), podzial zastosowany przez jpf i czestotliwosc wydawania mogly nieco zniechecac....
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Kurczaczek

Akira
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 14, 2004, 02:18:16 pm »
Przeczytałem 4 pierwsze tomy... no niezle, ale nie jakies wybitne... fajnie tylko, ze jpf zrobil znike na tomy 6-10, kupie sobie. Czy mi sie wydaje, czy kiedys byly jakies boxy do tej serii? Jak je mozna dostac?
...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Akira
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 14, 2004, 02:28:41 pm »
Przeczytalem wlasnie 9 tom, Niezly hardkor.

A co do boxow, to pytaj w JPF, kiedys wysylali razem z albumami, moze jeszcze to robia. A jak nie to chyba tylko second hand Ci zostaje...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline An-Nah

Akira
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2004, 08:12:58 pm »
W niektórych sklepach boxy sa do dostania. W Zielonej Sowie leżą sobie na szafce, sama widziałam...

Fajny bajer, nie powiem, ale i bez nich komiks można przeczytać... a box na GitS2 rozkelja mi się notorycznie. Te na akirę jakos się trzymają.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline graves

Akira
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 16, 2004, 08:42:10 am »
Cytat: "An-Nah"
W niektórych sklepach boxy sa do dostania. W Zielonej Sowie leżą sobie na szafce, sama widziałam...

Fajny bajer, nie powiem, ale i bez nich komiks można przeczytać... a box na GitS2 rozkelja mi się notorycznie. Te na akirę jakos się trzymają.

bo boxy na Akirę się samemu skleja :), to się i nie mają prawa rozpadać...
A swoją drogą -te 6 boxów na półce całkiem w porządku wygląda.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline An-Nah

Akira
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 16, 2004, 09:15:23 am »
Nooo, bo one własnie po to są - żeyb mieć złudzenie posiadania oryginalnego wydania, tzw. "ksiązki telefonicznej". Wyobraźcie sobie Egmont dodający takie boxy na podzielone TPB  :lol:
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline graves

Akira
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 16, 2004, 12:11:09 pm »
Cytat: "An-Nah"
Nooo, bo one własnie po to są - żeyb mieć złudzenie posiadania oryginalnego wydania, tzw. "ksiązki telefonicznej". Wyobraźcie sobie Egmont dodający takie boxy na podzielone TPB  :lol:

No, przeciez jest taki pomysł. Podobno na Slainy już coś takiego jest, albo będzie, ale nie widziałem jeszcze. :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline An-Nah

Akira
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 16, 2004, 12:35:44 pm »
Fajnie, tylko ile trzeba dopłacić?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Maciej

Akira
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 16, 2004, 12:53:03 pm »
Widzałem też Sioban w takim boksie. Jedyny minus to to,że trzeba sobie kupić nowy zaboxowany komplet :(
Samych boksów ni widu, ni słychu.
A Akiry mam wszystko, bez ostatnich czterech częśći. (czyli nie wszystko ;) ). Fajny komiks. Od połowy robi się jeszcze lepszy. Zawsze jakoś mi kaski brakuje- to minus kupowania wysyłkowego. W marcu zapewne skompletuje całość!!!  8)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Akira
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 16, 2004, 08:01:00 pm »
Cytat: "An-Nah"
Fajnie, tylko ile trzeba dopłacić?


generalnie nic.

 "Rogaty Bóg" tak jest wydany. wszytkie 3 albumy są w boxie. za cenę w sumie niższą niz jakby kupowac 3 osobno  :)  "Skarga Utraconych Ziem" tez tak jest. i Hellboy tez tak ma być :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Kurczaczek

Akira
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 16, 2004, 08:04:00 pm »
Wszystko super, tylko jeżeli już mam całą serię, to chciałbym kupić sam box, a nie jeszcze jeden komplet- kretynizm
...

Offline Kurczaczek

Akira
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 25, 2004, 05:24:48 pm »
Dostałem Akiry 6-10 z JPF w koncu i fajna niespodzianka:

1) dostałem BOXY 1,2,3 (2 i 3 rozumiem, ale 1 nie musieli mi dawac, a dali :) )
2) Dorzucili mi jakis zeszyt Evangeliona
3) I jeszcze 4 kalendarzyki na 2004 z: Hellsingiem, Vampire Princes (chyba), OMG i jeszcze jakiejs blizej nie okreslonej mangi

Fajnie tak dostac jakas niespodzianke :)
...