Autor Wątek: Akira  (Przeczytany 102433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Akira
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 22, 2017, 10:09:27 am »
Mnie wystarczy stare wydanie 19 tomów zebrane w 6 boxach. Dziwne, ale te boxy naprawdę są wytrzymałe. Wyglądają jak nówki. Fajnie, że JPF je wtedy dodało.

Boxy są wytrzymałe, ale same tomy już nie. U mnie pierwszych kilka zaczęło się rozklejać.

Ja Akire czytałem dwa razy, ale jak zobaczyłem przykładowe plansze nowego wydania to mam ochotę na kolejny raz. To jeden z niewielu komiksów, który jestem skłonny zdublować. Za to nigdy na pewno nie wrócę do mangi Ghost in the Shell :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2017, 10:13:19 am wysłana przez amsterdream »

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 22, 2017, 10:34:10 am »
Amsterdream, ja podobnie. Ghost in The shell raczej pokwitnie jeszcze na półce bo czytać drugi raz tego nie będę. Anime owszem oglądam co jakiś czas, ale Akirę i tak bardziej lubię. Natomiast do mangi Akiry wracam i wracać będę. I nawet jak nie bede miał choty czytać to przynajmniej pooglądam sobie art, bo Otomo jest po prostu niesamowity. (i z całym szacunkiem dla GITS, ale wizualnie to nawet koło Akiry nie leżało)

Offline adro

Odp: Akira
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 22, 2017, 03:41:48 pm »
no ja tez chyba skusze sie na tego boxseta. zapowiada sie naprawde niezle.
pzdr
ps tez mam to stare wydanie, a tom 8 jest chyba najbardziej zajechany (wiadomo akira robi bum) 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline pokia

Odp: Akira
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 13, 2018, 05:48:22 pm »
Wg. tego wpisu: http://dzikabanda.pl/teksty/rankingi/najciekawsze-zapowiedzi-komiksowe-2018/
wynika, że jednak dostaniemy nowe wydanie Akiry. Nie wiem tylko na jakiej podstawie jest ta wiadomość.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Akira
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 16, 2018, 02:48:35 pm »
Również jestem zaintrygowany tym nowym wydaniem. Nigdzie nie potrafiłem znaleźć więcej informacji o nim. Może ktoś coś wie i się wiedzą podzieli?

Offline Dembol_

Odp: Akira
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 16, 2018, 04:34:59 pm »
To jeszcze nic pewnego. We wpisie na jednym z for z października albo listopada 2017 przedstawiciel wydawnictwa napisał, że JPF negocjuje z autorem warunki i zobaczą co z tego wyniknie. Po prostu ktoś się pospieszył z interpretacją "może" jako "na pewno" (nie wiem czy nie tłumacz wydawnictwa na którymś z paneli na MFKiG) i poszło w eter. EDIT: jednak dobrze pamiętałem.

Tutaj jest wstępny terminarz na końcówkę 2017 i pierwszą połowę 2018: http://www.jpf.com.pl/index.php?content=cont_plan.php&log=nie

Niezmiennie pragnę naszywki dołączanej do wydania amerykańskiego, chociaż nie mam jej (jeszcze) do czego przyszyć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2018, 04:50:44 pm wysłana przez Dembol_ »

Offline Sybirak

Odp: Akira
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 16, 2018, 04:36:29 pm »



O Akirze była mowa na spotkaniu wydawców mangowych na mfkig w Łodzi od 11:35



Offline sum41

Odp: Akira
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 16, 2018, 06:00:50 pm »
W kolorze czy b&w ?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Dembol_

Odp: Akira
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 02, 2018, 04:37:12 pm »
Przedstawiciel wydawnictwa napisał na forum Waneko w odpowiedzi na wpisy redaktorów portali piszących niesprawdzone informacje:
Cytuj
Wydanie "Akiry" jest ciągle w trakcie rozmów. Wyraziliśmy jedynie chęć jej wznowienia. Aktualnie wciąż staramy o 2 tytuły (w tym Akirę) i końca rozmów nie widać. Pisałem o tym wielokrotnie.
Na razie nic więc nie wiadomo o wydaniu i jego kształcie.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Akira
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 14, 2018, 05:50:20 pm »
Czy coś z tym nowym wydaniem się ruszyło? Ma ktoś jakieś wiadomości? Czy lepiej przestać się łudzić i kupić to co jest obecnie dostępne? Co mi doradzacie?

Offline Cringer

Odp: Akira
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 16, 2018, 05:51:01 pm »
Cytuj
Czy coś z tym nowym wydaniem się ruszyło? Ma ktoś jakieś wiadomości? Czy lepiej przestać się łudzić i kupić to co jest obecnie dostępne? Co mi doradzacie?


Wspominali że najpierw Alita. Nie spodziewałbym się zatem Akiry zanim cała Alita nie będzie wydana.
Z tego co ktoś tu pisał wcześniej dodruki Akiry robiono drukiem cyfrowym. Warto mieć to na uwadze przy zakupie.
Moja rada jest taka sama jak kolegi wyżej. Poczekałbym i kupił porządne wydanie w twardej oprawie.

Offline gobender

Odp: Akira
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 26, 2018, 02:08:40 pm »
Gdyby ktoś jednak nie chciał czekać Akira na amazonie brytyjskim ma całkiem dobrą cenę, poniżej 100 funtów.

Offline krzysztofff

Odp: Akira
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 21, 2020, 03:58:57 pm »
Akira najlepsza <3

Offline gietsko

Odp: Akira
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 05, 2023, 09:49:28 am »
Debeściak jak lubi się ten świat w krzywym zwierciadle hahah.








__________________________________
https://samozatrudniony.pl/bony-sodexo