trawa

Autor Wątek: Komiksowa Top Lista za listopad 2002  (Przeczytany 22108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:43:23 pm »
Taaa, ale jesgo powolnosc i tak jest chyba mniej zniechecajaca niz atmosfera jaka tu od jakiegos czasu panuje:(
...

Offline grze.hu

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 13, 2002, 11:25:50 am »
Czolem ! (przyznam sie ,ze to moj piewszy raz,wiec badzcie delikatni  :)

Ja zaglosowalem na Sandmana,po pierwszej czesci bylem zly,ze znowu sie dalem zlapac na puste slogany, takie same wrazenie mialem gdy czytalem 2. do momentu ,gdy zaczela sie spraw z piaskiem-strasznie mnie wgniotla w fotel( cos podobnego przezylem po ogladnieciu "Requiem dla snu") , tak bardzo,ze siostra-Deth stanowila odprezenie,jescze jak zaczela opowiadac o "Merry Poppins"...-widzieliscie to?
A gdyby byla mozliwosc zaglosowania na drugie miejsce-wybralbym Fathoma :krotko:mnie ten komiks wciaga,szybka akcja,ladne rysunki,itd.(Kurczak-nie bij;a i jeszcze jedna dygresja,dziwi mnie,ze nikt nie stana w obronie Fathoma,a na wiesc o powrocie tasiemcow i herosow w trykotach z Fun-media,wielu sie ucieszylo);trzecie-Hellboya (po lekturze: brak specjalnych emocji)Acha:nie czytalem Transmetopolit.
P.S. 21 lat; P.S.2.Co na temat: Mozliwosci glosowania na 3 tytuly???[/img]
ralala

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 13, 2002, 01:22:50 pm »
Grze.hu nie ma sie co specjalnie dziwic. Ilu czytelnikow - tyle upodoban. Z tego co widze Hellboy ma bardzo wysoki szacunek wsrod forumowiczow, Fanthom - wprost przeciwnie. Co nie oznacza, ze bedziesz, jako fan tego komiksu, opluwany. Niech kto sproboje tylko :twisted:
Witam goraco na forum i zycze owocnego postowania (po uprzednim zapoznaniem sie z topiciem "Ogloszenie").
W kwestii mozliwosci glosowania na 3 tytuly w ankiecie - niestety - z tego co wiem technicznie jest to niemozliwe.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Voytek

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2002, 01:41:30 pm »
grze.hu dolaczyl do nas 13 grudnia(PAMIETAMY!) W PIATEK 13!!!
I jeszcze podoba mu sie FATHOM :shock:
To zly znak! :D

grze.hu kup i przeczytaj szybciutko Transmetropolitan to cie polubie :lol:

Czytaliscie zapowiedzi Mandragory we  WRAKu:Co do kolejnego  TRANSM. to oni jeszcze nic nie wiedza :(  :cry:

A jutro jade do Gdyni kupic w koncu EL BORBAH !!!
Wszedzie w empikach jest skandaliczna jakosc  a w Gdyni jest taka ksiegarnia gdzie wszystko  pakuja w folie i stan jest idealny!!Jak chce se popatrzec czy warto kupic to zaraz obok jest empik a jak chce kupic to ide to tej ksiegarni :o
ex, Drugs & CS!

Anonymous

  • Gość
Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 13, 2002, 01:50:48 pm »
wypowiedz kolegi, ktorego namowilem na pare komiksow :
 
"ja chyba kupie jeszcze kilka, ale te w empiku sa zniszczone, bo ludziska sobie przychodza i czytaja, dotykaja tłustymi łapami"

 :shock:

/edit: powinno sie zrobic tak jak w USA/Kanadzie --w sklepach z komiksami wisi tabliczka z prosba o nie czytanie komiksow, przegladac mozna, ale jak sie stoi nad jednym komiksem 20 minut, to juz nie jest to tolerowane - w ten sposob oni traca pieniadze

empik powinien wprowadzic stosowny przepis, wiadomo ze zwyklemu szarakowi ktory tam pracuje nie bedzie zalezalo na pilnowaniu, jezeli nei nalezy to (na razie) do jego obowiazkow

Offline pookie

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 13, 2002, 05:16:43 pm »
Cytat: "Voytek"
grze.hu kup i przeczytaj szybciutko Transmetropolitan to cie polubie :lol:


Voytek, jak założysz temat o Transmecie to chętnie podyskutuję z Tobą o drugim numerze mojej ulubionej serii z Mandragory. Powołałem taki topic na WRAK-u, ale szlag mnie trafia przez to czekanie. Tu będzie szybciej i efektywniej.

Cytat: "Voytek"
Czytaliscie zapowiedzi Mandragory we  WRAKu:Co do kolejnego  TRANSM. to oni jeszcze nic nie wiedza :(  :cry:


Prześledź moje posty na WRAK-u, to dowiesz się, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Nie bez powodu umieściłem na dwóch forach apel o kupowanie Transmeta...

Cytat: "Voytek"
A jutro jade do Gdyni kupic w koncu EL BORBAH !


Słusznie. Klimat w El i Transmecie jest moim skromnym zdaniem bardzo podobny. Powinno Ci się spodobać.
 for Pookie

Offline Kurczaczek

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 13, 2002, 05:26:42 pm »
Cytat: "grze.hu"
A gdyby byla mozliwosc zaglosowania na drugie miejsce-wybralbym Fathoma :krotko:mnie ten komiks wciaga,szybka akcja,ladne rysunki,itd.(Kurczak-nie bij;P.S.2.Co na temat: Mozliwosci glosowania na 3 tytuly???[/img]



Hejka z przyjemnoscia witam na forum- bic oczywiscie nie bede, ale jesli zalozysz temat o Fathom to chetnie podyskutuje! Jak by sie dalo to tez bym byl za glosowaniem na trzy pozycje i przeczytaj Transmeta!

Pozdrowienia
...

Offline mykupyku

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2002, 11:55:32 pm »
Cytat: "2dope"
wypowiedz kolegi, ktorego namowilem na pare komiksow :
 
"ja chyba kupie jeszcze kilka, ale te w empiku sa zniszczone, bo ludziska sobie przychodza i czytaja, dotykaja tłustymi łapami"

 :shock:

/edit: powinno sie zrobic tak jak w USA/Kanadzie --w sklepach z komiksami wisi tabliczka z prosba o nie czytanie komiksow, przegladac mozna, ale jak sie stoi nad jednym komiksem 20 minut, to juz nie jest to tolerowane - w ten sposob oni traca pieniadze

empik powinien wprowadzic stosowny przepis, wiadomo ze zwyklemu szarakowi ktory tam pracuje nie bedzie zalezalo na pilnowaniu, jezeli nei nalezy to (na razie) do jego obowiazkow


niech lepiej powieszą napis: łapy myć, kóz nie przyklejać
dlaczego?
bo jesteśmy duzo biedniejsi od USA i po prostu niektórych nie stac na komiksy i robią z Empiku czytelnie (pamiętam kola jak wygodnie sie rozsiadł na podłodze w zaciszu półeczki i regałów wszelakich z kupką 20cm komiksów i sie zaczytywał)

a do tego obsługa Empików tez skutecznie przyczynie sie do jakości komiksów - sie przewróciło i pogieło i lezy i sie gnie? eeeeeee za mało mi płacą żebym te kolorowanki poprawiał se na półce
opyright by mykupyku

Offline mykupyku

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 14, 2002, 12:01:43 am »
Cytat: "grze.hu"
dziwi mnie,ze nikt nie stana w obronie Fathoma,a na wiesc o powrocie tasiemcow i herosow w trykotach z Fun-media,wielu sie ucieszylo)[/img]


no zaraz zaraz ja się coś jąkałem i wczuwałem w skórę czytelników Fathom, nieprawdaż? podjąłem się obrony głosu i czytelnika Fathom, ale nie samego komiksu bezpośrednio, bo ten mi się po prostu nie podobał

co do herosów w trykotach, to np. New X-Men trykocików juz nie noszą bo im Morrison przefasonowanie zafundował, a w Authority to i fajki piwkiem zapijaja itd. - to w większości bedą nowocześni herosi, bo ich autorzy nie noszą trykotów tylko maja jaja jak berety czy coś tam
opyright by mykupyku

Offline grze.hu

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 16, 2002, 02:53:44 pm »
"W kwestii mozliwosci glosowania na 3 tytuly w ankiecie - niestety - z tego co wiem technicznie jest to niemozliwe."
-ale gdyby tak glosowac na 3 miejsca (1.,2.,3.)???
Acha:sprostowanie:miejsce 3.: Origin 2.
Transmetropolitan pojde przeczytac w przyszlym tygodniu, bo teraz mam kola,a czy kupie to sie okaze-teraz kupowanie komiksow stalo sie horrorem !!!
"Bic nie bede"-dzieki kurczak - fajny jestes  :) A jesli chodzi o Fathoma-to nie wiem czy jest sens o czyms dyskutowac-poprostu mi sie podoba, jest dla mnie dobra rozrywka i tyle.
ralala

Offline Perfect Strangler

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 16, 2002, 09:17:17 pm »
Cytat: "2dope"
empik powinien wprowadzic stosowny przepis, wiadomo ze zwyklemu szarakowi ktory tam pracuje nie bedzie zalezalo na pilnowaniu, jezeli nei nalezy to (na razie) do jego obowiazkow

Hmm, jakoś wątpię, żeby do czegoś takiego doszło: u nas w katowickim Empiku są nawet takie małe fajne stołeczki, na których można sobie usiąść i spokojnie poczytać, bez obaw od nadwerężenie kręgosłupa dwugodzinnym staniem...
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline mykupyku

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 17, 2002, 12:04:44 am »
Cytat: "Perfect Strangler"
Cytat: "2dope"
empik powinien wprowadzic stosowny przepis, wiadomo ze zwyklemu szarakowi ktory tam pracuje nie bedzie zalezalo na pilnowaniu, jezeli nei nalezy to (na razie) do jego obowiazkow

Hmm, jakoś wątpię, żeby do czegoś takiego doszło: u nas w katowickim Empiku są nawet takie małe fajne stołeczki, na których można sobie usiąść i spokojnie poczytać, bez obaw od nadwerężenie kręgosłupa dwugodzinnym staniem...


te stołeczki (chyba te same) sa i w warszawie i innych pewnie empikach, bo służą do wkładania i wyjmowania różności z górnych półek, bo sprzedawcy tez o swe kręgi dbaja :)
a swoją drogą to w miejscu jednego z warszawskich empików był kiedys sklep o podobnym profilu i była tam czytelnia min. gazet codziennych i za dawnego ustroju przychodzili ludziska poczytac trybunę ludu przy stolikach kulturalnie (no nie tylko trybune)
opyright by mykupyku

Offline Perfect Strangler

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 17, 2002, 12:10:40 am »
Cytat: "mykupyku"
te stołeczki (chyba te same) sa i w warszawie i innych pewnie empikach, bo służą do wkładania i wyjmowania różności z górnych półek, bo sprzedawcy tez o swe kręgi dbaja :)

Hmm, u mnie te stołeczki są na kółkach...  :) Więc pewnie mowa o innych, bo ja tam bym nie ryzykował stawania na nich z butami (chyba że w formie sportu ekstremalnego, to ryzyko, ten dreszcz niepewności - skręcę sobie kark, czy nie?)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline mykupyku

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 17, 2002, 12:20:14 am »
Cytat: "Perfect Strangler"
Cytat: "mykupyku"
te stołeczki (chyba te same) sa i w warszawie i innych pewnie empikach, bo służą do wkładania i wyjmowania różności z górnych półek, bo sprzedawcy tez o swe kręgi dbaja :)

Hmm, u mnie te stołeczki są na kółkach...  :) Więc pewnie mowa o innych, bo ja tam bym nie ryzykował stawania na nich z butami (chyba że w formie sportu ekstremalnego, to ryzyko, ten dreszcz niepewności - skręcę sobie kark, czy nie?)


może w katowicach spece od marketingu i zatrudnienia postawili na dynamiczna rotacje wśród pracowników wedle  tezy: kto za długo pracuje ten cos kombinuje :)
opyright by mykupyku

Offline Perfect Strangler

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 17, 2002, 12:28:22 am »
Tak mi się teraz przypomniało - w jednym miejscu pomiędzy regałami jest nawet śliczna, drewniana ławeczka (a la przystanek autobusowy), na której można sobie klapnąć i poczytać!
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami