trawa

Autor Wątek: Reklama forum  (Przeczytany 20130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 07, 2003, 10:59:54 pm »
chyba najgorszą reklamą forum są ciągłe awarie

ostatnio ruch bardzo osłabł i dyskusje wygasły chyba właśnie z tego powodu

:(
opyright by mykupyku

Offline fjtk

Reklama forum
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 07, 2003, 11:19:26 pm »
Cytat: "mykupyku"
chyba najgorszą reklamą forum są ciągłe awarie

ostatnio ruch bardzo osłabł i dyskusje wygasły chyba właśnie z tego powodu

:(


no właśnie.. dobijam sie cały dzień,nic... Dopiero 23.56 - otwiera sie......
wcześniej pisze do admina czy to tylko u mnie czy wogóle- zero odpowiedzi........W ten sposób daleko nie zajedziecie

ftk
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 08, 2003, 01:46:55 am »
Cytat: "fjtk"

no właśnie.. dobijam sie cały dzień,nic... Dopiero 23.56 - otwiera sie......
wcześniej pisze do admina czy to tylko u mnie czy wogóle- zero odpowiedzi........W ten sposób daleko nie zajedziecie

ftk


przydałoby się powiadamianie (automatem) o awariach, żeby milczeniem bardziej nie dobijać tych co się dobijają :)

a somo dobijanie się świadczy o forum dobrze, bo póki sie ludzie dobijaja to coś się kręci
opyright by mykupyku

Offline ponury_jay

Reklama forum
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 08, 2003, 09:02:30 am »
Sprytnie by było gdybyście dogadali się z wrakiem i wzajemnie informowali o awariach. (tzn. nie działa gildia -news na wraku... nie działa wrak -news na gildii).

Offline Kurczaczek

Reklama forum
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 08, 2003, 11:38:07 am »
Mnie juz meczy to dobijanie sie- gdyby nie fakt, ze mam stalke i komp chodzi non stop wlaczony- bo cos tam sie sciaga na Kazie to ne wiem, czy chcialoby mi sie wlaczac go- laczyc na modemie przez TEPSE (kasa leci), a tu zong, bo Forum znowu nie dziala
...

Offline grze.hu

Reklama forum
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 08, 2003, 12:12:25 pm »
no wlasnie ja tu biegne jak "gupi" na polibude, zeby wejsc na forum i sobie podyskutowac, a tu ... zong :) ,
a co mnie zachecilo, zeby zaczac sie udzielac ?: lista przebojow za dany miesiac.
ralala

Offline wilk

Reklama forum
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 08, 2003, 03:22:37 pm »
Cytat: "ponury_jay"
Sprytnie by było gdybyście dogadali się z wrakiem i wzajemnie informowali o awariach. (tzn. nie działa gildia -news na wraku... nie działa wrak -news na gildii).

Bardzo dobry pomysl :!:
Sam sie czasem zastanawiam czy to u mnie cos siadlo czy cos nie tak ze strona.

Offline themon-Felków Twórca

Reklama forum
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 08, 2003, 05:46:10 pm »
otóż tą strone zareklamował mi kolezka, którego poznałem dzięki stronie gry-online.
   co zaś do konkursu na bannerek, to chetnie wystartuję, jesli tylko będzie takowy stworzony.

Offline Karol Kremens

Reklama forum
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 08, 2003, 06:11:50 pm »
Cytat: "wilk"
Sam sie czasem zastanawiam czy to u mnie cos siadlo czy cos nie tak ze strona.

Mam tak samo. Siedze, zastanawiam sie. Cale szczescie, ze - jak Kurczak - nie doplacam tepsie dodatkowo do tej desperacji.
Zauwazylem tez, ze jak siadlo forum, to serwis komiksowy na gildii tez padl. Admin ma pewnie maila na tym samym serwerze, wiec moze nie mogl odpowiedziec?
Co do info na WRAKu, to tez popieram.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Reklama forum
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 08, 2003, 08:25:57 pm »
Już wyjaśniam jak to było :
Nasz serwer stoi w Tenbicie. Dostaliśmy (w wyniku wewnętrznego porozumienia) do korzystania poważną maszynę (płyta dwuprocesorowa, dwa procki po 1 Gb każdy, dyski SCSI, itd.) plus lepsze łącze (z 2 Mb na 4Mb). Jednakże jesteśmy w wielu sprawach uzależnieni od nich. Konkretnie oczywiście chodzi o łącze. Tenbit zmieniał w ciągu ostatnich kilku miesięcy aż trzy razy adresy IP i my wtedy musieliśmy je zmieniać (trwa to od 24 do 72 godzin przerwy z dostępem). Raz im telekomuna przełączała jakieś wtyczki i hostowane strony zostały odłączone od piątku do godziny 11 w poniedziałek "bo ktoś pomylił dwie wtyczki". A do tego doszedł jeszcze jeden błąd jaki powstał przy konfigurowaniu serwera (zbyt mała jedna partycja). Błąd ten miał wpływ na powolne blokowanie się serwera, spowalnianie jego obsługi aż do całkowitego zatkania i zablokowania.
Ostania (tak nas zapewniał informatyk tenbitu) zmiana IP nastąpiła po Świętach. Jednocześnie zaczął się odzywać ten błąd z zapychaniem się serwera. Podjęliśmy przedwczoraj decyzję by w takim razie stracić kolejny dzień i przekonfigurować serwer by raz na zawsze z tym skończyć. Efekt pracy już widać. Mam nadzieję, że nic więcej nam nie wyskoczy i już od teraz będziemy mogli normalnie pracować bez dotychczasowych problemów.
Zresztą to chyba jakaś noworoczna klątwa bo wczoraj nie były dostępne Gildia, MinimalBros. i X-Avalon a dzisiaj zniknął WRAK...

Ale my wróciliśmy :-) i będziemy z wami!
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 08, 2003, 10:06:19 pm »
Cytat: "ponury_jay"
Sprytnie by było gdybyście dogadali się z wrakiem i wzajemnie informowali o awariach. (tzn. nie działa gildia -news na wraku... nie działa wrak -news na gildii).


i z forum produktywnych, które ostatnio też ma problem z softem...
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

Reklama forum
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 08, 2003, 11:38:43 pm »
Strasznie wolno ostatnio to wszystko dziala... :(
...

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Reklama forum
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 09, 2003, 12:27:07 am »
Gildia wolno działa czy forum Produktu? Bo jeżeli chodzi o NG to u mnie chodzi jak burza.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 09, 2003, 01:25:55 am »
szybkość forum jest bez zarzutu - a mam modem...
opyright by mykupyku

Offline Karol Kremens

Reklama forum
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 09, 2003, 08:31:00 am »
Laduje sie blyskawicznie teraz (choc ja mam kabel, ale wczesniej bylo wolniej, mam wrazenie).

 

anything