trawa

Autor Wątek: Reklama forum  (Przeczytany 18925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dnaoro

Reklama forum
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2002, 04:06:55 pm »
niezle siem wraczek zapowiadal, ale teraz duszy daje rowno.
szzcerzemowiac udzielam sie tam tylko w ostatecznosci lub wolnej chwili (i tak za czesto, me nerwy maja dosyc)......
zrobta cosik!

Offline pookie

Reklama forum
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 03, 2002, 09:00:00 pm »
Heh, już prawie wszyscy z WRAK-a pisują na Gildii. Jeszcze tylko Kane, zero i [grifter] nie dali się zwerbować. Mnie np. skusił Rzeźbiarz.
 for Pookie

Offline dasst

Reklama forum
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 04, 2002, 04:05:03 pm »
 JA tam udzielam się ostatnio wszędzie gdzie sie da, ale jednak nie ma jak Wrak :)
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 04, 2002, 06:46:37 pm »
Wrak jeszcze powstanie z serwera :)
opyright by mykupyku

Offline KoM@R

Reklama forum
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 04, 2002, 08:49:10 pm »
marne szanse wrak UMARŁ,teraz najlepsza polską stronka o komiksach jest właśnie gildia ,trza by ją jakąś zareklamować bo inaczej bedzie kapa i spotka ja los wraka:(
mmmm....

Offline pookie

Reklama forum
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 04, 2002, 09:25:06 pm »
WRAK to wciąż najlepsza news-owa strona poświęcona komiksowi. Jedynym minusem jest słaby serwer, nie będący w stanie pociągnąć forum. Ale ja wierzę w poprawę.
 for Pookie

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
odpowiedź zbiorowa
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 04, 2002, 10:37:55 pm »
Kurczaczek napisał:
"Czy ktos ma jakies pomysly jak rozreklamowac to forum?"

Czarek, nasz admin, zrobi banerek tekstowy reklamujący całe forum i ułatwiający dotarcie do forum.

Zatapatit napisał:
"A gdyby na stronach Gildii przy niektórych artykułach był od razu odnośnik do dyskusji na ten temat? Tak chyba jest w portalu Wyborczej"

Czasami tak robię jednak nie ma żadnego automatu który by to załatwiał więc często poświęcam czas na inne rzeczy niż poszukiwanie odpowiedniego tematu i podpinanie do niego linku :( . A na głowie mam również wiele innych Gildii i około 100 maili dziennie...

Karol Kremen napisał:
"Sama Gildia nie jest az tak znana po prostu i trzeba by zaczac od bardziej intesywnej reklamy portalu. "

To prawda, że Nowa Gildia jeszcze nie jest tak znana jak np. One czy WP ;-) ale mimo wszystko całkiem sporo osób nas odwiedza. Wczoraj został pobity kolejny rekord: 6073 wizyt w ciągu dnia i 4238 indywidualnych adresów IP !! Jednakże do reklamowania na początek potrzebujemy drobnej sprawy: czy może ktoś z was przygotować banerki animowane dla nas?

Kurczaczek napisał:
"Pewnie nie ma szansy, zeby nas zareklamowaly wydawnictwa w swoich publikacjach?"

Szansa jest i wkrótce zostanie wykorzystana.

Cujo napisał:
"Co do reklamy, to dwa hasla: WIECEJ i WIEKSZE. Reklamy powinny zasypywac na kazdym kroku i razic po oczach."

Przesada nie jest wskazana - trzeba raczej za każdym razem przemyśleć formę i ilość.

2dope napisał:
"czy wam tez sie forum wraka otwiera tak dlugo czy to tylko wina mojego oddalenia? wlasnie przez te niedogodnosc dalem sobie spokoj z czytaniem go (+za duze rozdrobnienie)"

Mi również na SDI otwiera się makabrycznie długo co skutecznie znięchęciło do częstego zaglądania.

KoM@R napisał:
"marne szanse wrak UMARŁ,teraz najlepsza polską stronka o komiksach jest właśnie gildia ,trza by ją jakąś zareklamować bo inaczej bedzie kapa i spotka ja los wraka:("

WRAK nie umarł - i bardzo dobrze! Jarek odwala bardzo dobrą robotę i powinien to docenić każdy.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 04, 2002, 11:12:26 pm »
CD Jack - powyzsza wypowiedź na temat WRAKa godna jest odnotowania, bo warto pamiętać że Gildia Komiksu i Wrak nie są konkurencją, ale wspólnie służą komiksowi i czytelnikom - i bedzie tak dopóty, dopóki Redaktorzy bedą oddani sztuce a nie mamonie :) mam nadzieję
opyright by mykupyku

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Reklama forum
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 04, 2002, 11:42:10 pm »
Cytat: "mykupyku"
CD Jack - powyzsza wypowiedź na temat WRAKa godna jest odnotowania, bo warto pamiętać że Gildia Komiksu i Wrak nie są konkurencją, ale wspólnie służą komiksowi i czytelnikom - i bedzie tak dopóty, dopóki Redaktorzy bedą oddani sztuce a nie mamonie :) mam nadzieję

Bardzo cenię Jarka za to co robi oraz za poświęcenie i zaangażowanie w temat. Nie wiem czy wiecie (nie wiecie no bo i skąd? ;-) ) , że obaj niemal cały czas siedzimy w sieci i przy okazji robienia serwisów gadamy przez GG. Moim zdaniem Gildia Komiksu i WRAK uzupełniają się - wyobraźcie sobie co by było gdyby udało się je połączyć!
Poza tym gdyby nie było WRAKa to nie byłoby takiej motywacji do pracy ;-) i chyba wzajemnie.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline dasst

Reklama forum
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 05, 2002, 12:37:04 pm »
 A każdego kto bedzie próbował wywołać sztuczny konflikt postawimy pod ścianą :D
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Cujo

Reklama forum
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 05, 2002, 01:32:57 pm »
WRAK jest strona z zajebistym layoutem i rzetelnymi newsami. Zagladam conajmniej 3 razy w tygodniu i suskrybowalem na maila. Idzie leb w leb jezeli chodzi o caloksztalt z Komiksowa Gildia.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline KoM@R

Reklama forum
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 05, 2002, 07:08:06 pm »
żle mnie zrozumieliscie ,Wrak był pierwsza strona o tematyce komiksowej jaka odwiedziłem było to dośc dawno temu i naprawde byłem pod wrażeniem ,niestety wrak stał sie o wile gorszy ,i dla mnie juz nigdy nie bedzie taki sam  :cry:
mmmm....

Offline REDER-OR

a ja mysle ...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 05, 2002, 07:55:58 pm »
ze problem tkwi raczej w czym innym...

Strona Gildii to powinna byc portalem iternetowym
przydaloby sie zmagazynowac w takim portalu doslownie wszystko
co dotyczy komixu i wplesc to w kazda dziedzine zycia...

 :twisted:
EDER-OR

Offline wilk

Reklama forum
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2002, 12:09:05 pm »
Cytat: "KoM@R"
niestety wrak stał sie o wile gorszy ,i dla mnie juz nigdy nie bedzie taki sam  :cry:

Dla mnie o wiele gorszy stal sie serwis komiksowy, wlasciwie juz przestalem na niego zagladac. A WRAKa bardzo cenię - ma ogromne plusy m.in. ilosc i szybkosc pojawiania sie zapowiedzi i rowniez szybko pojawiajace sie aktualizacje dotyczace wydanych tytulow. Na Gildi tez sie pojawiaja ale WRAK jest bardzo przyjemny od strony wizualnej.

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 19, 2002, 02:25:03 pm »
już drugi dzień nie mogę dostać sie na strone WRAKa
tylko ja?
opyright by mykupyku