Autor Wątek: Reklama forum  (Przeczytany 19935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Reklama forum
« dnia: Listopad 30, 2002, 06:29:46 pm »
Czy ktos ma jakies pomysly jak rozreklamowac to forum? Z moich obserwacji wynika, ze udziela sie na nim regularnie 5-6 osób, a nie chce mi sie wierzyc, ze komiksy sa wydawane dla tak malej grupki :D , moze wiec nadszedl czas, by jakos zaprosic ludzi do wymiany pogladow, co myslicie?
...

zatapatit

  • Gość
Reklama forum
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2002, 07:17:51 pm »
A gdyby na stronach Gildii przy niektórych artykułach był od razu odnośnik do dyskusji na ten temat? Tak chyba jest w portalu Wyborczej

Offline wilk

Reklama forum
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2002, 11:04:35 pm »
Cytat: "zatapatit"
A gdyby na stronach Gildii przy niektórych artykułach był od razu odnośnik do dyskusji na ten temat? Tak chyba jest w portalu Wyborczej

Popieram, niezly pomysl.

Offline Karol Kremens

Reklama forum
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2002, 12:21:54 pm »
Dobry pomysl, ale mysle, ze problem lezy glebiej.
Sama Gildia nie jest az tak znana po prostu i trzeba by zaczac od bardziej intesywnej reklamy portalu. Wtedy tez zwiekszy sie zainteresowanie Forum.

Offline dasst

Reklama forum
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2002, 05:20:38 pm »
 Takie problemy mają chyba wszystkie komiksowe fora (poza JPfem). Pomysł z odpowiednimi odnośnikami jest jak najbardziej trafiony.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Anonymous

  • Gość
Reklama forum
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2002, 10:40:24 pm »
alez ja 2 razy widzialem jak CD Jack zamieszczal linki do forum przy artykulach; jezeli nie ma dyskusji na dany temat, to nie ma tez do czego linkowac

Offline Kurczaczek

Wydawnictwa
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2002, 02:19:10 pm »
Pewnie nie ma szansy, zeby nas zareklamowaly wydawnictwa w swoich publikacjach? Chociaz w katalogach, aby w tej gazetce Egmontu- Świat Komiksu, albo zwrócić się do nich, żeby walneli banerek na swoich sajtach, taka sugestia do wielkich Przedwiecznych Gildii Komiksu, żeby poszukali kontaktu z wydawnictwami...
...

Offline ponury_jay

Reklama forum
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2002, 02:37:07 pm »
Wystarczy zrobić większy link do forum.

Z drugiej strony jesli ktoś chce wejść na forum to je znajdzie.

BTW. Czy są jeszcze jakieś inne popularne fora oprócz tego, wraka.pl, produktu, Jpf'u (nie licząc mangowych)?

Offline Cujo

Reklama forum
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2002, 03:11:59 pm »
Z tego co wiem to nie ma. Swego czasu szukalem tego typu polskich komiksowych boardow i nie znalazlem nic poza produktem i jpf'em. Wrak dolaczyl stosunkowo niedawno, ale w porownaniu do naszego forum mozna stwierdzic, ze tam jest posucha lekka.

Co do reklamy, to dwa hasla: WIECEJ i WIEKSZE. Reklamy powinny zasypywac na kazdym kroku i razic po oczach.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Anonymous

  • Gość
Reklama forum
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2002, 03:22:51 pm »
czy wam tez sie forum wraka otwiera tak dlugo czy to tylko wina mojego oddalenia? wlasnie przez te niedogodnosc dalem sobie spokoj z czytaniem go (+za duze rozdrobnienie)

Offline Rzezbiarz.wg

Reklama forum
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2002, 07:11:08 pm »
Mi tez forum wrakowe otwiera sie koszmarnie dlugo.
Zagladam tam czasem, ale faktycznie obecnie dzieje sie tam niewiele.
Choc onegdaj bylo tam ciekawych kilka tematow .

Offline Clayman_

Reklama forum
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2002, 07:51:41 pm »
taa,wlasnie od kilku minut staram sie tam wejsc,koszmar,.mam nadzieje ze jarek szybko zmieni serwer bo to naprawde bardzo uciazliwie,no i nic dziwnego ze malo sie tam dzieje,niewielu jest stracencow chcacych czekac tyle czasu na zaladowanie strony
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline mykupyku

Reklama forum
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2002, 08:33:26 pm »
ja czekam ale szlak mnie trafia
opyright by mykupyku

Offline Clayman_

Reklama forum
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2002, 08:38:01 pm »
dzisiaj dalem sobie spokoj,forum sie nie zaladowalo,moze to zmiana serwera?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline dasst

Reklama forum
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2002, 09:46:06 am »
 Ostatnio forum Wraku rzeczywiście mocno szaleje. Nie mam pojęcia czym to jest związane. Jarek napisał, że z przyczyn finansowych nie może przenieśc go na szybszy serwer (chyba, że dacie namiary na coś darmowego). Mimo kłopotów jet jednak grupka straceńców, która udziela się tam w miarę systematycznie. Wszystkich serdecznie zapraszamy :D (to tak w ramach tej reklamy).
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."