Autor Wątek: Konfrontacyjny Paradox:)  (Przeczytany 54037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mythos

Konfrontacyjny Paradox:)
« dnia: Styczeń 13, 2004, 11:00:32 pm »
Pozwoliłem sobie zrobić kącik na umawianie spotkań Konfrontacyjnych i nie tylko w Paradoxie. Dla pryzpomnienia Paradox to Pub w <b>Warszawie, ul. Bracka 3 (wejscie przez bramę koło kebabu)</b> gdzie mogą wpaść fani bitewniaków (nie tylko po to by pogadać, ale po to by pograć), modelarstwa, RPG, fantastyki, komiksów - słowem wszystkiego tego co przywiodło nas do gildii.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Folko

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2004, 11:07:32 pm »
Dobry pomysł że wszelkie wieści będą tu umiesczane. Nie będzie trzeba biegać po innych tematach  :)

Offline Mythos

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2004, 11:18:53 pm »
1. Bedziemy starali się zrobić tak, by większość gier z Paradoxu była liczona do rankingu - jednak, musimy wczesniej wypracować metodę która sprawi by nie zniechęcić graczy bez mozliwości czestego odwiedzania Paradoxu.

2. Pracujemy własnie nad tzw. "Programem Lojalnościowym" tzn, fani wspierający Konfrontację będą mogli korzystać z przeróżnych bonusów (głównie zniżek), na razie (na 99%) będą to zniżki na produkty wydawnictwa MAG, upsss piewsze to powinno byc oczywiście Mythos, ale jakoś tak poszło, jeśli wszystko sie powiedzie a nasze grono fanów nie będzie uciążliwe dla Paradoxu - z pewnością wizyty wasze w tym pubie nie będą szczególnie kosztowne. Będziemy się o to starali.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Vallarr

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2004, 11:20:05 pm »
dobra , to ustalacie jakis staly termin ?? na lige warszawska to sie raczej nie zalapie , moze jak zdam na studia do wawy  :twisted:  a na razie moze sie pojawie raz na miesiac , na zwykla bitewke ;)
wiec dajcie tutaj kiedy ktos na bank bedzie , coby na slepo nie wpadac ;)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2004, 11:21:52 pm »
Robert, tylko jedna prośba w imieniu pracująco/studiujacej części graczy - postaraj się organizować turnieje w niedziele - to dość uniwersalny termin i wszyscy byli by happy :)

Offline Overkill

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2004, 11:22:43 pm »
1234567890987654321

Offline Mythos

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2004, 11:43:02 pm »
Ja się pojawię w Paradoxie w przyszły wtorek ok. 18 lub trochę później - bedę miał ze soba 2 armie:) - jakie ? To chyba wszyscy wiedzą :) Najbliższe weekendy mam obstawione - turnieje, wyjazdy na konwenty, itp - ale jestem otwarty na wszelkie propozycje wieczorne w ciagu tygodnia.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Szczur

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:19:59 am »
Myśle że w przyszły wtorek też jakoś tak koło 18 bym wpadł (choć zależy jeszcze jaki egzamin/zaliczenie będę miał następnego dnia ;) ) - oczywiście razem z powergamerską rasą ;)

P.S. Niedziela jest OK :) większość dni w tygodniu wieczorkiem też (ale za 2 tygodnie dopiero :P ), no może poza czwartkiem (wtedy w Paradoxie jest najbardziej tłoczno i może nie być na stoły miejsca ;) )
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Overkill

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2004, 04:45:35 pm »
1234567890987654321

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 14, 2004, 05:35:09 pm »
Cytat: "Overkill"
No ! To wtorek o 18 rowniez pewnie przybede coby sie nasz Robert nie czul samoitny. Jak znam zycie to Bartek tez sie przytelepie :mrgreen: To jak - jedzie ktos jeszcze ? Robert, ja i Bartek to 3 osoby. Jeszcze jedna i moznaby sobie zagrac taki tyci turniejik.




no i tu cie ździwie Piotrusiu Panie :) . niestety nie mobe byc we wto na bitewce, bo w śro mam jeden z kluczowych egzaminów i bedę miał racej dość napięte plany na wto wieczór :) . Sorki ale najblizszy termin to wto za tydzień czyli 27 . A jeśli to o tym wto mowa to spox jade :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Folko

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2004, 09:46:46 pm »
Hej,we wtoras to i ja mogę wpaść  :)  Jak nie macie nic przeciw to z chęcią bym podejrzał o co w zasadzie się rozchodzi w Konfrze. Bom bardzo ciekaw.

Offline veyDer

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2004, 08:36:13 am »
Dwuosobowa kadra sędziowska w składzie Cielaq (czyli Łuki :giggle:) i ja odbyła wczoraj rekonensans, podczas którego natknęła się na Fenrisa i Overkilla. Osobniki te knuły coś zawzięcie, ale dzielni sędziowie powstrzymali ich przed tym, dosiadając się do nich :D

Miejsce jest rzeczywiście doskonałe - fajna atmosfera, blisko centrum, tanie piw... ekhm... napoje ;)

Myślę, że od przyszłego miesiąca turnieje zamiast na Inkwizycji będą się odbywać właśnie tam...
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Overkill

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2004, 10:43:32 am »
1234567890987654321

Offline Folko

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2004, 12:43:32 pm »
Overkil, nie masz się co śmiać,to nie jest wymysł właściciela z tymi drzwiami a Sanepidu  :)   Dobrze że się w nie z rozpędu nie wbił !!  :D  Hmm, To już jacyś Warhammerowcy podchody robią?  Niech żyje Konfra  :P

Offline Szczur

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2004, 11:34:09 pm »
Tak, moi kumple z Inkwizytora. Ale nie liczyłbym że im się szybko uda coś załatwić :giggle:  ;)
I brawa dla veyDera i Cielaqa za udaremnienie konkurencyjnego spisku ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

 

anything