Autor Wątek: Scorpion, ha  (Przeczytany 67428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krytyk

Scorpion, ha
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 30, 2003, 02:07:43 pm »
Właśnie przeczytałem drugi tom "Skorpiona" - "Tajemnica papieża" i jestem pod sporym wrażeniem. To bardzo fajna historia, choć może jednak ciut gorsza niż niż cześć pierwsza. Walki, pościgi i tajemnice. Super pokazane sceny walk.

Offline wilk

Scorpion, ha
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 30, 2003, 02:54:11 pm »
A ja uwazam ze dwojka jest lepsza od jedynki. Akcja jest "gestsza", wiecej sie dzieje no i cala ta intryga jest ciekawa. Ciekawe czy Skorpion okaze sie synem Trebaldiego, no bo raczej jednak nie papieza :)

I Marini tu juz czasem znacznie roznicuje wizerunki twarzy. Tom bardzo ok :)

Offline jax

Scorpion, ha
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 02, 2003, 07:12:27 am »
oj lepsza lepsza jest 'dwójka' - znacznie lepsza
jest znacznie ciekawiej ('jedynka' zwyczajnie mnie rozczarowała)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Anonymous

  • Gość
Scorpion, ha
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 23, 2003, 06:07:01 am »
a wracajac do izy..........  :oops:

Offline krytyk

Scorpion, ha
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 22, 2004, 07:29:35 pm »
No i w końcu doczeklaiśmy sie w końcu trzeciej częsci Skorpiona - o tytule "Krzyż św. Piotra". Nie wiem jak wy ale ja uważam ze czeakac był naprawde warto. Marini w genialnej formie, naprawde wspaniale podziwiać jego styl. Postacie, konie, walki, akcja i piękne tło Rzymu. Paluszki lizać. Dysberg również nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Najciekawsza obecnie moim zdaniem historia z pod znaku płaszcza i szpady lub jak wolicie wielkiej przygody. Zabawne zobaczyćw jak młodym wieku nasz bohater zainteresował sie pcia odmienną. Lekkie zaskoczenie że tak wydawałoby sie bezwzględna i okrutna trucicielka Mejal, tak łatwo staje sie ofiarą. Ciekawe kim jest Rochnan i co ukrywa pod maską. Ogólnie przeczytałem i zdecydowanie chce wiecej a wy?

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Scorpion, ha
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 22, 2004, 07:57:46 pm »
czwarty 'Skorpion' w kwietniu nakladem Dargaud... licze, ze i u nas pojawi sie niedlugo, bo to faktycznie b. dobra lektura

Offline Gashu

Scorpion, ha
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 25, 2004, 11:24:11 am »
według mnie kolejne albumy Skorpiona sa coraz lepsze, pierwszy średnio przypadś mi do gustu, drugi byś już lepszy, nastomiast trzeci to wegług mnie rozrywka najwyższej klasy, również z niecierpliwością czekam na więcej
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline krytyk

Scorpion, ha
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 06, 2005, 08:51:21 am »
Przeczytałem "Demon w Watykanie" - seria trzyma swój wysoki poziom i nie tylko rysunkowo, ale i scenariuszowo. Super przygodówka z pod znaku "płaszcza i szpady", ale tez coś wiecej. Nowe wątki, nowe miejsca, żywe postacie ze swoimi tajemnicami np.Ansea Latal. Ogólnie uwielbiam takie bajki,a wy?

Offline Gashu

Scorpion, ha
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 07, 2005, 05:10:18 pm »
Uwielbiamy, uwielbiamy... (;)), chociaż "bajka" to chyba nie najbardziej trafne określenie historii, prezentowanej w "Skorpionie".
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline JANKE'S

Scorpion, ha
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 20, 2005, 09:47:43 pm »

Offline Julek_

Scorpion, ha
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:50:02 am »
i niech mi ktoś powie, że mamy drogo w PLce.  8)
10 ojro.  8)

Offline diefarbe

Scorpion, ha
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 27, 2005, 06:25:23 am »
A ja tak powiem.  :D
Pomyśl o tym że w większości krajów `starej` unii europejskiej średnie zarobki są 4-7 raza większe (oczywiście w przeliczeniu) więc wszystko co nie jest tam 4-7 raza droższe jest relatywnie tańsze.
Na przykład za 100 pln można u nas teraz kupić 4 komiksy (24 pln) a za 100 euro (relatywnie to to samo) 8 komiksów (12 euro).
Tylko przeliczając na złotówki u nas jest taniej.  :?
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Julek_

Scorpion, ha
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 27, 2005, 08:51:32 am »
8)
ja tam tego wałkował znowu nie będę, bo nie czuje sie na siłach, nie zamierzam też zaglądaćnikomu w portfel ile a ile zarabia, bo to nietaktowne.
ale, chcesz jednym słowme powiedzie, że w PLce jest drogo?

Offline diefarbe

Scorpion, ha
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 27, 2005, 05:18:24 pm »
Tak, w Polsce jest `relatywnie` drogo.  :D
I też nie mam tego zamiaru wałkować bo i Ty i ja mamy rację.
W Polsce nadal jest taniej (przynajmniej wiele artykułów) dlatego np. Niemcom opłaca się u nas pewne rzeczy kupować czy korzystać z usług ale relatywnie to my mozemy sobie na mniej pozwolić za nasz zarobki (oczywiście przeliczająć takie same zarobki za taką samą pracę) dlatego to dalej opłaca się nam zarabiać zagranicą.
Dlatego uważam że wciskanie ludziom kitu że komiks który u nas jest za 24 pln za granica jest za 40 pln lub więcej jest nieporozumieniem i nieuzasadnionym straszeniem.
I tu znowu nie twierdzę że to jest wina wydawców komiksów, tak po prostu juz jest w Polsce ogólnie.
Pewnie niepotrzebie zaspamowałem,a le pisanie że za granicą jest ciągle drozej jest prawdą ale tylko połowiczną.  :(
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Qbiak

Scorpion, ha
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 27, 2005, 05:20:17 pm »
najlepsze rozwiązanie to praca zagranicą, a zakupy w Polsce


Panowie, temat cen komiksów już wałkowany jest w kilku tematach. Dajcie spokój... gili