Autor Wątek: Zamiana karty z figurką...  (Przeczytany 2396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rigor Mortis

Zamiana karty z figurką...
« dnia: Styczeń 10, 2004, 02:28:37 pm »
Słuchajcie..czy ktoś by się obraziłe jeśli na karte jednej figurki wystawie drugą...chodzi mi tu o taki przypadek, ze mi sie barzdiej podoba kusznik w wersji C niż pozostali choć ma inne statsy...więc jak bedzie...Myślałem też o Vestalkach....
P.
ho dares wins

Offline BeRsErK

Zamiana karty z figurką...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2004, 03:02:32 pm »
Proksowanie jest dozwolone ;) - a jeśli chodzi tylko o przyporządkowanie modelu do innej karty niż jest w blisterku to spoko - tylko zawiadom o tym przeciwnika przed potyczką ;)

Offline Rigor Mortis

Zamiana karty z figurką...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2004, 11:00:09 pm »
Dzięki..chodź nie chodzi mi tu o proksowanie tylko poprostu neiktore figurki bardziej mi sie podbają inne mnie..i na przyukład wole wystawić kusznika w wer. C(taki klęczący) od zwykłego bo są ładniejsi..niestety różni ich nie tylko wygląd ale także staty..
P.
ho dares wins

Offline Overkill

Zamiana karty z figurką...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2004, 11:16:13 pm »
1234567890987654321

Offline cielaq

Zamiana karty z figurką...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2004, 11:36:49 am »
Dopóki używasz jednej wersji kusznika, nie ma problemu. Kusznik to kusznik, byle przeciwnik wiedział, że to inna wersja niż na karcie. Jeśli masz dwi wersje w rozpisce, obie reprezentowane przez taką samą kartę, musisz te karty jakoś odróżnić.  Sędziowie czepiać się nie będą.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"