Autor Wątek: Sandman  (Przeczytany 332936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

Sandman
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 10, 2002, 02:08:32 pm »
Zajebioza pod każdym względem - tekstowym i graficznym. Grafika już w "Preludiach i nokturnach" bije pod względem atmosfery Mignolę, a przecież w następnych tomach "Sandmana" będą rysowali m.in. tacy geniusze jak Bolland czy Sienkiewicz, więc nie sądzę, aby mówienie o graficznym średniactwie tego cyklu miało jakiś sens, nawet jeśli komuś nie podobają się rysunki Keitha.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Perfect Strangler

Sandman
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 17, 2002, 04:50:30 am »
Cytat: "Cujo"
Moze dlatego, ze  przypominaja mi Richarda Burnesa (El Borbah), ktorego to jestem wrecz wyznawca.

Aż dziw bierze, że dotąd nikt tego nie poprawił - myślałem, że wyznawca będzie miał mniejsze problemy z zapamiętaniem jego imienia i nazwiska, które brzmi nie Richard Burnes, a Charles Burns :)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline Perfect Strangler

Sandman
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 17, 2002, 04:56:45 am »
Cytat: "KoM@R"
zdrade wam tajemnice -SANDMAN to ja

Wcale nie, bo ja, tak mi wyszło z testu:
http://www.users.drew.edu/jleto/endless/
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline Perfect Strangler

Sandman
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 17, 2002, 05:06:33 am »
Cytat: "Błendny Komboj"
w następnych tomach "Sandmana" będą rysowali m.in. tacy geniusze jak Bolland czy Sienkiewicz

Gwoli ścisłości: ani Bolland, ani Sienkiewicz nie narysowali nigdy ani jednego zeszytu Sandmana...
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline An-Nah

Sandman
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 17, 2002, 10:11:41 am »
Oo, jak milutko ;)

Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Cujo

Sandman
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 17, 2002, 01:10:15 pm »
Cytat: "Perfect Strangler"
Cytat: "Cujo"
Moze dlatego, ze  przypominaja mi Richarda Burnesa (El Borbah), ktorego to jestem wrecz wyznawca.

Aż dziw bierze, że dotąd nikt tego nie poprawił - myślałem, że wyznawca będzie miał mniejsze problemy z zapamiętaniem jego imienia i nazwiska, które brzmi nie Richard Burnes, a Charles Burns :)

Poprawil. W topicu "El Borbah"  :oops:
Wiesz jak jest. Czasem sobie do lba wbijesz, ze Mickiewicz to Stefan nie Adam i koniec ;)
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline wilk

Sandman
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 17, 2002, 01:16:34 pm »
A Richard Burnes to taki rajdowiec co na Toyocie jezdzi ;) Sorry, juz nie bede. :)

Offline Perfect Strangler

Sandman
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 17, 2002, 04:48:37 pm »
Cytat: "Cujo"
Poprawil. W topicu "El Borbah"  :oops:

Aaaa, to w porządku, zwracam honor.

Cytat: "Cujo"
Wiesz jak jest. Czasem sobie do lba wbijesz, ze Mickiewicz to Stefan nie Adam i koniec ;)

I nie dość, że Stefan, to jeszcze Mackiewicz :P
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline Voytek

Sandman
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 16, 2003, 11:24:17 am »
Czy ktos jeszcze zauwazyl ze w zapowiedziach EGMONTu zniknal nagle  SANDMAN (!!!)Mial byc  raz a to w lutym pozniej w marcu a teraz go w ogole nie ma.Mozna sie wkur...!!!!
A ja bym chcial tak regularnie zeby to wychodzilo no powiedzmu co 2 miesc. i kiedy  nastepny Kaznodzieja???W zapowiedziach tez brak  czyli czekamy - moze w 2004 roku bedziemy mieli szczescie? :(
ex, Drugs & CS!

Offline Kurczaczek

Sandman
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 16, 2003, 10:16:47 pm »
Smutna sprawa- uwielbiam Sandmana- to chyba najlepsza seria na naszym rynku- a nawet jesli nie- to jedna z lepszych!!! Wiecie, ze niedlugo Gaiman bedzie w Polsce i bedzie podpisywac "Caroline"?
...

Offline mykupyku

Sandman
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 16, 2003, 10:48:29 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Smutna sprawa- uwielbiam Sandmana- to chyba najlepsza seria na naszym rynku- a nawet jesli nie- to jedna z lepszych!!! Wiecie, ze niedlugo Gaiman bedzie w Polsce i bedzie podpisywac "Caroline"?


ja tam karoliny mu nie dam, ale komiksy do podpisania :)
opyright by mykupyku

Anonymous

  • Gość
Sandman
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 17, 2003, 12:19:39 am »
to juz z coraline sie zrobilo caroline?

Offline Kurczaczek

Sandman
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2003, 01:29:32 pm »
No faktycznie walnalem byka :oops:

Oczywiscie ja tez zamierzam dac mu do podpisania komiksy, ale Karoline pewnie rowniez!!!
...

Offline grifter

Sandman
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 18, 2003, 12:02:06 am »
Fakt Sandman to klasa sama w sobie. Scenariusz jest naprawdę powalający, choc moja znajoma, która pożyczyła go ode mnie stwierdziła, że nie ma się wcale czym podniecać, ot taki sobie komiks do tego z kiepskimi rysunkami :D Gdy ja go czytałem po raz pierwszy to oprawa graficzna też nie podobała mi się za bardzo, ale już przy drugim tomie zacząłem ją doceniać. I ten cały chaos w grafice bardzo ładnie dopasował się do zwikłań i niuansów scenariusza  :wink: ...

A wogóle "Nadzieja w piekle" rulez :mrgreen: pod każdym względem...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline Kurczaczek

Sandman
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 18, 2003, 01:44:00 pm »
Tak ja tez uwazam, ze juz z 2. tomem czlowiek przyzwyczaja sie do tej kreski, az boje sie momentu gdy zaczna wychodzic tomy rysowane przez innych rysownikow... :( A nadzieja w piekle to chyba najlepszy komiks jaki dotad czytalem- a w kazdym razie jeden z kilku moich debesciakow!
...

 

anything