trawa

Autor Wątek: Serie komiksowe LEO  (Przeczytany 83793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 10, 2003, 11:50:02 am »
o wy offtopicowcy przebrzydli :)
opyright by mykupyku

Offline pookie

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 10, 2003, 03:42:28 pm »
Rzeżbiarz, odezwij się.

Myku -  chciałoby się grupę o hellblazerku, co ? :P
 for Pookie

Offline Rzezbiarz.wg

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2003, 11:41:17 am »
Odzywam sie Pooki.

Moebiusa jak na razie nie znam poza shortem w CDN.

Więc nie wiem co łączy Aldebarany z tym twórcą. :-(

Offline pookie

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 21, 2003, 09:25:12 am »
Aldebaran powraca... Nie wiem, jak duży wpływ na podjęcie przez 7róg takiej decyzji miała Twoja osoba Rzeźbiarz, ale coś mi się wydaje, że całkiem spory. Pozwolę sobie zatem złożyć Ci gratulacje (bez wazeliny). Jeszcze jakbyś mógł im podsunąć pomysł poprawienia systemu dystybucji...
 for Pookie

Offline Rzezbiarz.wg

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2003, 09:42:35 am »
Dzieki.

A jak myslisz co ja robie od miesiecy... :wink:

Offline Spajder

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2003, 05:42:36 pm »
A żebym te komiksy chociaż widział. Ale albo nie dotarły do Olsztyna, albo chodzę nie po tych księgarniach co trzeba.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline JANKE'S

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 21, 2003, 06:16:54 pm »
Spajder, zajrzyj do empiku albo na stoiska z książkami w supermarkietach. Bo np. w Płocku w Auchanie jest sporo komiksów prawie wszystkich wydawnictw, Aldebarany tez. Ja polecam.

Offline aegirr

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2003, 04:16:12 pm »
A ja powiem tak. Jeśli wróci ten Aldebilbaran to kij mu w oko. Dla mnie to jet komiks cieńszy nawet niż propozycje typu Fathom i uważam, że tylko szkoda papieru na toto, żeby drukować  :twisted: Wiem, cham i prostak jestem (albo odwrotnie), ale żekłem - howgh  :P
angsta srangsta dupangsta

Offline krytyk

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 25, 2003, 11:38:41 am »
Cytat: "aegirr"
A ja powiem tak. Jeśli wróci ten Aldebilbaran to kij mu w oko. Dla mnie to jet komiks cieńszy nawet niż propozycje typu Fathom i uważam, że tylko szkoda papieru na toto, żeby drukować  :twisted: Wiem, cham i prostak jestem (albo odwrotnie), ale żekłem - howgh  :P


Nie chcce ci obrazić bo każdy ma prawo do swojego zdania, ale człowieku jak możesz ta objechać taki dobry komiks!? Mógłbym go chwalić bardzo długo, ale nie bede was zanudzal. Powiem tylko: Ten jego nasamowity i zagadkowy klimat oraz fajne rysunki. To dla mnie jeden najlepszych komiksów jakie wyszły w 2002 roku. Według mnie każdy kto nie czytał "Aldebrana" bardzo wiel stracił.

Offline jax

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 25, 2003, 01:32:29 pm »
popieram przedmówcę w całej rozciągłości
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Rzezbiarz.wg

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2003, 11:31:43 am »
że ja popieram, to chyba oczywiste.... ;-)

I wyzywam każdego kto twierdzi to co Aegirr na karawelowy pojedynek.... :twisted:

Offline mykupyku

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2003, 03:46:38 pm »
siłą Aldebarana jest mozolne budowanie klimatu - postacie, wydarzenia, środowisko - wszystko dzieje sie niespiesznie, trochę tajemniczo, postacie są bardzo dobrze nakreslone charakterologicznie
opyright by mykupyku

Offline yoxik

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 11, 2003, 08:18:37 pm »
Już troche czasu upłyneło od zapowiedzi kolejnego Aldebaran,  jak myślicie 7róg wyda go w końcu? Osobiście wstrzymuje się z kupnem 2 pierwszych już wydanych cześci bo nie wiem czy seria będzie zakończona.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline mykupyku

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 11, 2003, 09:00:19 pm »
Cytat: "yoxik"
Już troche czasu upłyneło od zapowiedzi kolejnego Aldebaran,  jak myślicie 7róg wyda go w końcu? Osobiście wstrzymuje się z kupnem 2 pierwszych już wydanych cześci bo nie wiem czy seria będzie zakończona.


zerknij na wrześniowe zapowiedzi Siedmiorogu na WRAKu czy Gildii - Aldebaran ma pojawić się pod koniec września, ale czy na pewno tego dowiemy się wtedy
opyright by mykupyku

Offline Kuvery

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 22, 2003, 09:20:34 am »
Cytat: "yoxik"
Już troche czasu upłyneło od zapowiedzi kolejnego Aldebaran,  jak myślicie 7róg wyda go w końcu? Osobiście wstrzymuje się z kupnem 2 pierwszych już wydanych cześci bo nie wiem czy seria będzie zakończona.


Wyda czy nie wyda radzę kupić Aldebarana!! Wierz mi, cena jest niewspółmiernie niska w porównaniu z zawartością. Kup pierw jedną część i się nią delektuj.
Lepszy jeden tom niż nic. A przecież masz możliwość kupna aż dwóch  :wink:  

Ponoć we wrześniu mają wydać po dwa tytuły z trzech kluczowych serii w tym Aldebarana. Ciekawe są te przestoje i nagłe wybuchy... trza będzie zapłacić naraz za sześć albumów. Jak wspomniałem, lepiej płacić niż nie  :roll: