Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Serie komiksowe LEO

(1/40) > >>

Rzezbiarz.wg:
Wydawca poważnie rozważa niekontynuowanie serii Aldebaran i Alvin Norge z powodu niezadawalajacych wyników sprzedaży....  :shock: :cry:

Napiszcie, proszę jaki jest Wasz stosunek do tych serii - czy ta wiadomosc wstrzasnęła Wami (i poczuliście się jakby miało nie być jutra  :wink:
- czy moze jest Wam to obojętne.

Ale napiszcie, prosze, nie żałujcie kilku minut na tym Forum.

Napiszcie tez proszę czy ww. albumy były i/lub są dostępne w Waszych miastach - może słaba dystrybucja jest przyczyną słabej sprzedaży???
[np. w Toruniu Aldebaranow nigdy nie było).

Napiszcie "Bracia w Wierze", nie bede wywoływał po imieniu....

Clayman_:
no coz,nie wstrzasnelo bo tych komiksow nie kupowalem

mykupyku:
przeczytałem wszystkie wspomniane komiksy i bedę tęsknił za Aldebaranem - ten komiks miał coś ciekawego i wciągajacego w sposobie prowadzenia opowieści i miałem ochotę sledzić dalsze losy bohaterów

siedmioróg na polu komiksowym zaznaczył swoją obeność XIII i Blacksadem, o inne komiksy przestał dbać już dawno temu, ba mam wrażenie jakby uszła z tego wydawnictwa wszelka para - od miesięcy nic nie wydają, ich plany są mizerne a do tego teraz zawieszają niektóre serie. Po wydaniu kolejnej XIII (która będzie równie ciekawa jak i gruba) wydawnictwo tak naprwdę zapadnie w letarg do marca, potem pewnie kupię u nich Blacksada i to wszystko (czytałem Kodę i nie mam ochoty na więcej). Jak siedmioróg chce miec sprzedaż to musi miec pomysły i coś robić, a nie nic nie robić i liczyc na gruszki na wierzbie.

NIE przerywać mi Aldebarana w morde jerza!

wilk:
Coz.. ja nie czytam tych tytulow ale i tak jest mi przykro ze sa one zawieszane. Przede wszystkim dlatego ze to nie wrozy dobrze na przyszlosc. Faktycznie cos slabiutko z Siedmiorogiem. Ja oprocz Blacksada czekam na komiks Ledroit, ktory przynajmniej byl w zapowiedziach. Teraz to pewnie nici z tego wyjda :(
U mnie nigdy nie bylo problemow z dostepnoscia tych tytulow. W dalszym ciagu leza w Empikach i ksiegarni...

CD Jack:
W Słupskim Empiku nie ma problemu z Aldebaranem - jest i czeka na półce by go wziąć.

Źle się stanie jeżeli seria zostanie zawieszona ale moim zdaniem problem nie leży do końca w dystrybucji (chociaż i to ma wielkie znaczenie) co w podejściu wydawnictwa do komiksu - traktują go jako piąte kołó u wozu. I zapewne po zakończeniu serii XIII będą się chcieli tego koła pozbyć. Oj, nie chciałbym być złym prorokiem  :evil:
Jestem za utrzymanie serii, wprowadzeniem po niej Betelguese no i zainteresowaniem się przez wydawnictwo głosami ludu  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej