trawa

Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 332590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Firefly

Poszukiwani gracze z Trójmiasta
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 18, 2003, 12:43:36 pm »
Zbieram ekipe do jakiejkolwiek gry RPG (byle by nie była o pokemonach i muminkach)... Preferowani ludzie z 3miasta... nawet bardzo preferowani...
Sorry że to kolejny mój topik o tym samym, ale w tamtym nie uzyskałem żadnego odzewu..

 Tytuł wątku został zmieniony. Na przyszłość proszę postarać się, by tytuł nieco wyraźniej odnosił się do treści zakładanego wątku. Adam
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline Farvus

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 18, 2003, 04:41:21 pm »
Ja jestem obecnie bez drużyny i moge grać w weekendy. Mieszkam w Gdańsku-Wrzeszczu. GG: 2614027

Offline Firefly

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 18, 2003, 09:38:00 pm »
Jak narazie to są 4 osoby ,wienc poczebujemy miszcza gry chyba, ze ty Gambit sie znasz na miszczowaniu... a jesli chodzi o RPG, które byłyby preferowane to ADD, Wampir, Wilkołak, być może Mag (ale nigdy w niego nie grałem więc ni wim) i inne spod znaku Dark Fantasy bądź World of Darkness (w każdym razie, żeby akcja nie kończyła sie na questah typu "go and kill/destroy/steal")...

Ferrus: żesz musiałeś sobie dobrac miejsce zamieszkania... kolega z karwin ma chate wolną do świąt...  no chyba, ze sie znajdzie kogoś z Sopota...
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline Firefly

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 19, 2003, 12:10:03 pm »
Uprzejmie donosze, że wszelacy zainteresowani, jeśli mają czas i nerwy to
zapraszam (prawde mówiąc to mają obowiązek...) na godzine 16 do Gdyni pod restauracje ***** (kryptoreklamom mówimy nie, w kazdym razie nazwa wzieła sie od kotwicy po angielsku), koło prezydium (czyli sama góra Świętojańskiej i w strone morza) w celu poznania sie między ludnością cywilną... no i umóiwenia sie na sje... sesje :twisted:
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline Firefly

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 20, 2003, 09:58:31 am »
Dalej nalegam na inkursje ludzi na spotkanie... Wczoraj nie było nikogo... chociaż sie osoba jedna deklarowala (przez gadu)... A więc teraz to prosze ładnie przyjść pod Batorego w Gdyni... o godzinie 17... i wyszukiwać grupki metalów... w tym jegomościa w ciemno granatowym płaszczu czyli mnie... Ja BARDZO nalegam na przyjście... jakby cio to w opisie do gadu wrzucam numer kontaktowy...
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline Adagio004

Poszukuję graczy do WFRP z Włocławka
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 24, 2003, 11:17:13 pm »
Od jakiegoś czasu staram się nakłonić moich kolegów do gry w rpg-y. Niestety bez skutku. :wall:  To skłoniło mnie by spróbować na forum. A więc jeśli jest ktoś chętny do gry w Warmhammera z Włocławka oto mój adres : adagio004@yahoo.com. Najlepiej w wieku ok 13-15 lat.

Offline Kret

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 29, 2003, 09:59:03 am »
W tym topicu poszukujemy rzeczonych z całej Polski. Proszę o zaglądanie tu i niezakładanie nowych tematów za każdym razem. Odpowiedzi TYLKO na priv!

Pozdrawiam

Kret

 Temat przykleiłem, żeby nie zaginął w pomroce dziejów. Adam

Offline Black Bird

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 05, 2004, 09:43:18 pm »
Jestem zainteresowany prowadzeniem. Mam doswiadczenie szczególnie w WH. Jesli jestes zainteresowany zamiesc wiadomosc do mnie jakoś napoewno sie skontaktujemy :wall:

Offline Adam Waśkiewicz

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 06, 2004, 10:19:12 am »
Przypominam, że do zgłaszania ofert grania / prowadzenia służy temat Poszukuję Graczy / MG. Tam proszę składać oferty, odpowiadać na priva. Niniejszy temat zamykam.
 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Gimlet

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 14, 2004, 11:32:00 am »
Szukam zgranej grupy awanturnikow i poszukiwaczy przygod wraz z ktora raz jeszcze przemierzac mogl bede trakty i bezdroza Starego Swiata. Sam juz nie jedna przygode przezylem i wlasna eksperiencja sluze lecz z racji na panoszace sie hordy rzezimieszkow wszelakich podrozowac samu nie sposob.

Czekam na poslancow co by w karczmie jakowej sie zgadac i szczegoly przedsiewziecia omowic (gg964615 lub Gimlet@poczta.fm).

Gimlet

Offline Dedalek

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 24, 2004, 08:26:49 am »
poszukuję graczy i MG do Warhammera  , jestem z Łodzi mój gadziol 2227779 albo dedalek@poczta.onet.pl
--------------------------------------------
"Co mnie nie zabija to mnie wzmacnia"

Offline Mcolin

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 10, 2004, 11:41:32 am »
Poszukuje graczy nie bojacych sie ryzyka(stawiających na swoja wyobraznie), gra nie bedzie oparta na zadnym znanym systemie, bedzie to gra naracyjna - bardziej interesuja nas wsze opisy i dialogi (jak i nasz tez ) niz tabelki.

Wszytskich chetnych zapraszam na trone http://magor.sisco.pl/phpBB/phpbb2/viewforum.php?f=5

lub o kontakt ze mna na GG: 4642419

Offline G0nz0

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 16, 2004, 01:25:28 pm »
szukam graczy do ktulca. 4-5 łódź. kontakt arsofmc@bron.pl jak nie bede odpowiadał to badzźcie cierpliwi

Offline Herudaio

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 26, 2004, 06:06:23 pm »
Poszukiwani gracze/mistrzowie gry z Krakowa grający w Legende 5 Kręgów nie tylko w celach gry ale też wymiany doświadczeń itp :) Pozdrawiam
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Rkhatzar

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 30, 2004, 05:54:45 pm »
Szukam MG do D&D w settingu Planescape.
Z warszawy lub okolic.
mail: saruman@box43.pl
Bu.. BU..BU!...BUhehehehe:-P
Ja być wielka zielona noga a ty?"

 

anything