trawa

Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 332805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Afia

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 17, 2005, 09:41:16 pm »
ja bardzo chetnie poznam druzyne grajaca w warhammera z Łodzi... i potrzebujaca moze kogos do gry 8)

Offline manshoon

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 18, 2005, 10:03:33 am »
Poszukuje grupy graczy chętnych do gry w D&D w świecie FR na forum. To forum jest eszcze nowe i dopiero się rozkręca. Chętnych proszę zgłaszać się przez gg6593606 lub na stronie http://members.lycos.co.uk/pkuropatwa1/phpBB2/index.php
W kategorii sesje fr  / sesja1

Offline Maarb

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 18, 2005, 04:37:26 pm »
Poszukuje malej ekipy RPGo-maniakow do gry w Monastyr.Bardzo przydalaby sie osoba znajaca juz dobrze ten system (ja jestem w trakcie)
Lokalizacja-Warszawa.
Kontakt-maarb@o2.pl
Przydalyby sie osoby juz w miare doswiadczone i pelnoletnie :)
I came from a distance in time
From the hill where the sun for the first time came through
I followed every wind to every spot it blew
I rove the eternity of time, the history of existence"

Offline Bagrada

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 18, 2005, 05:29:30 pm »
Znalazłaby sie drużyna z 3miasta.... coby gracza potrzebowała ?  Preferuje warhamca ale dostosuje sie jakby potrzeba była...  :)

Offline Brujah

poszukiwani gracze
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 22, 2005, 10:25:19 am »
Poszukujemy graczy do Wampira:Mroczne Wieki lub Cyberpunka2020  zokolic Świdnicy lub Wrocławia.Najlepiej w wieku 18-19 i wzwyż:).Poszukiwani gracze "bardziej ambitni", którzy chcą GRAĆ i tworzyć historię, a nie zabijać wszystko, co się rusza... Średniozaawansowani MG i jeden BG (3letni staż). Kontakt mailem naerin@op.pl
Niech mają tak dużo władzy,aż się nią uduszą"

Offline Nico

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 28, 2005, 10:55:53 pm »
Kto przygarnie gracza ;) ? Mile widziane druzyny grajace w Chtulhu, Star Wars (najlepiej D6...tu moge poprowiadzic) ... Fallout...nie pogardze Magiem i Warahammerem...
Jestem z Warszawy(Bemowo).

dnico@go2.pl ;)

Offline maLLy18a

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 06, 2005, 07:06:15 pm »
Poszukuje graczy do systemu RPG (pomieszany Wahammer z Kryształami Czasu) poprzez internet, bądź w rzeczywistośći (Białystok) :!:  Wszystkich chętnych proszę o kontakt przez GG(2431031) lub mail(mally18a@o2.pl).
ą dwie rzeczy nieskończone - wszechświat i ludzka głupota.

Offline Kokos22wdh

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 07, 2005, 12:36:14 pm »
z chęcią się dołączę do graczy z wejherowa oraz dwoje moich znajomych jesteśmy w wieku 17,17,14 kontakt ze mną jest niżej.
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline Draco De'Morie

Poszukuje graczy i mg do warhamera
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 15, 2005, 07:57:42 pm »
Poszukuje graczy i mg do warhamera z Krakowa. Gram od kilku lat lecz niestety paczka z która grałem rozsypała się. Chetnych prosze o kontakt gg 7876623

Offline SebaSamurai

Poszukuję graczy/MG z Krakowa, wiek ok 20+
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 21, 2005, 03:46:32 pm »
Witam, poszukuję graczy (mogę prowadzić) lub MG's (chętnie zagram) z Krakowa. Mam 27 lat i nie gustuję w przygodach typu mordowanie hordy goblinów przy użyciu WIEEEELKIEGO TOPORA +10.

Zainteresowanych stworzeniem grupy, lub osoby mogace podać namiary na grających - proszę o kontakt.

Seba.

gg:2237215

seba-samurai@o2.pl
iech MORR będzie z Tobą...

Offline Pak0

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 17, 2005, 07:49:54 pm »
Witam
Szukam graczy i MG z Białegostoku i okolic. Sam mogę prowadzić, ale na początku wolałbym się powstrzymać, bo miałem 3 lata przerwy. Interesują mnie takie systemy jak L5K, Neuroshima, Wilkołak, Wampir.  Interesują mnie różne podejścia i różne konwencje, moge rzucać kośćmi jak też je wyrzucić.
lbo znajdziemy drogę, albo ją wybudujemy - Hannibal

Offline Pan Jan

Wrocław
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 25, 2005, 08:57:10 am »
Ponieważ do września jestem pozbawiony stałej drużyny, z chęcią przyłączę się do kogoś na terenie Wrocławia. System właściwie dowolny - poza DnD i Wampirem (nie lubię ekstremów). W tej chwili posiadam podręczniki do WFRP, CP2020, ZC, PC, Kultu i planuję zakup WFRP 2ed. Szukam drużyny w wieku 18+ (bynajmniej nie po to, by pić wódkę na sesji), grającą poważnie, regularnie i z pasją.

Skontakować się ze mną możecie przez:
Tlen pan_jan
GG 9142595
mail pan_jan@tlen.pl
size=9]Przeto źle napisano, eże mało piwa we dzbanie imiano.

Pozdrawiam, PJ.[/size]

Offline ogion_milczacy

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 25, 2005, 07:11:39 pm »
:D Meine Name ist Kuba  :)
Jeżeli ktoś z Gdyni albo Wejherowa albo Redy i nawet Rumi byłby zdolny przygarnąć mnie... Zagłębić w Świat Mroku... Pozwolić zagrać wampirem... Dać mi poczuć ten, jak słyszałem, niepowtarzalny klimat... Byłbym bardzo wdzięczny, mógłbym zostać chyba dobrym graczem... Mogę powiedzieć, że za swoje zalety poczytuję inteligencję, ogromną wyobraźnię i dużo więcej... Poza tym mam mnóstwo wad, o których lepiej nie mówić, więc ja ktoś jest chętny, to proszę dać znać...
Es ist nicht leicht ein Gott zu sein"

Kuba i Już ;P

Offline Malir

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 02, 2005, 12:22:55 pm »
Górny Śląsk, gracze poszukiwani. Klimat fantasy. Zwykle prowadzę, ale chętnie też sobie pogram :]

malir@op.pl

Offline mattness pl

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 08, 2005, 05:09:43 am »
Dobra wiadomość dla grających w Shadowrun RPG.
Na strnonie Shadowrun Polska jest spis Runnerów.
Użytkownicy, oprócz danych standardowych dla forów (namiar mail/gg/ tlen/PM) oraz miasta z którego pochodzą, mają też pole statusu:
- MG
- gracz
- niezainteresowny grą... :(
Jeśli chcecie spróbować w Szóstym Świecie, poszukajcie ludzi z Waszego Miasta!
Jest już nas ponad setka... 8)
url=http://shadowrun.rpg.pl/]SHADOWRUN - POLSKA. Serwis RPG[/url]
kontakt : mattness@o2.pl

SHADOWRUN forum

 

anything