Autor Wątek: FASTNACHTSPIEL, was ist das?  (Przeczytany 5978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« dnia: Grudzień 19, 2003, 03:52:50 pm »
Mateusz ma swoje tematy, to ja tez moge :twisted:
"Zadziwiajacy Pan Burmistrz" czyli Fast 2 juz jest w stacjonarnym Imago, wiec jesli nie zgineliscie pod dzwigiem na rondzie i nie spalili was razem z oponami na torach to zapraszam (to do "slaskich wrotkarzy" :))
oficjalne info od jutra na sieci, a tutaj jak ktos musi to zapraszam na pogaduchy, bo obiecalem jakis czas temu taki temat, wiec niech bedzie.

Offline pookie

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2003, 05:38:39 pm »
Ja już vol. 2 czytałem, a teraz przebieram nogami w oczekiwaniu na wersję papierową. Paganinion i Dendrogenesis rox.
 for Pookie

Offline turucorp

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2003, 07:08:23 pm »
Paganinion ci podszedl :)  no to luz, bo bardzo sie martwilem o odbior tego kawalka a tu juz kilka osob twierdzi, ze im odpowiada taka "forma komiksu" :oops:
zdaje sie, ze od jutra rusza wysylka (mozesz przestac przebierac nogami do swiat dojdzie)

Offline wilk

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2003, 07:09:49 pm »
W najblizszym KZ bedzie moja recka jedynki. Tam wyrazilem swoja opinie :)

Offline turucorp

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2003, 07:17:51 pm »
spox, jak zwykle przyjme z (nie)pokora :twisted:

Offline mykupyku

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2003, 08:08:40 pm »
podobają mi się Śpiewacze
podobają mi się rysunki (niezła jest ta mała w ostatniej historii) :)
podoba mi się zamysł miasta spinający wszystko do kupy

kolejny album chętnie nabędę
opyright by mykupyku

Offline turucorp

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2003, 08:51:38 pm »
spiewacze wystapia juz tylko jako kawalki :) , karlica przemknie po ulicach miasta jeszcze kilkukrotnie, tak na prawde to nie miasto jest najwazniejsze, ono gra tutaj tylko swoja role :twisted:
SPAM:
nabywaj album, nabywaj, bo jak widze wyniki sprzedazy w Wa-wie to mi sie chce plakac :cry: (co wy tam czytacie !? donaldy, dziedzica i dragon ball!? :x )
KONIEC SPAMU

Offline pookie

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2003, 09:02:30 pm »
Jedynkę dla mq ja nabyłem na MFK - nawet grafę maznąłeś. Chyba ciężko w tej Wawie kupić Fasta.
 for Pookie

Offline mykupyku

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2003, 09:38:00 pm »
Cytat: "pookie"
Jedynkę dla mq ja nabyłem na MFK - nawet grafę maznąłeś. Chyba ciężko w tej Wawie kupić Fasta.


poza ck i komikslandią chyba nigdzie nie ma
opyright by mykupyku

Offline turucorp

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 20, 2003, 01:02:33 am »
z Wa-wa zartuje (zeby nie bylo, ze znowu kogos atakuje :x ), jak sie zrobilo komiks, ktorego boja sie wydac wszyscy istniejacy na rynku wydawcy to trzeba niestety ostroznie sondowac rynek, dlatego czesc nakladu pierwszego Fasta poszla tylko do kilku ksiegarni specjalistycznych, zeby zobaczyc jak zareaguja wyrobieni czytelnicy.
Gdybym mial bazowac tylko na sprzedazy w CK i komikslandi to juz moglbym przestac rysowac :cry: , na szczescie sprzedaz na MFK, w sieci i w stacjonarnym Imago jest conajmniej dobra, za chwile Fast trafi do Matrasu i paru innych miejsc, czesc sklepow zbojkotowala Fasta twierdzac, ze nie beda wspomagac konkurencji :x
no coz, to ich problem
pamietajcie, ze to jest seria, nastepne pozycje, o ktorych mysli Imago to tez serie  :)
za jakies pol roku bedzie mozna powiedzic czy to jest rzeczywiscie dobre, czy tez tak sie tylko wydaje kilku "komiksowym ciotom" ;)

Anonymous

  • Gość
FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 20, 2003, 02:18:00 pm »
mi sie podobal fast numero uno
niezle jak na slaskich wrotkarzy :)  
dwojke pewnie kupie
jak sie w krakowie pojawi

Gilbaert

  • Gość
FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 20, 2003, 09:12:14 pm »
Mimo że moja wypowiedż jako śląskiego wrotkowca może być co najmniej nieobiektywna, szczerze wszystkim Fasta dwójkę polecam.
Najbardziej podobało mi się Dendrogenesis. Inne zresztą też :)
pzdr

Offline turucorp

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 20, 2003, 10:14:18 pm »
no to po premierze :twisted:  dzieki tradycyjnym reprezentacjom  Esensji, KZ i Avatarae za obecnosc :)
Karol, Fast 2 w Krakowie od stycznia (na poczatek chyba tylko w Zielonej sowie)
Warszawa wiadomo, CK i Komikslandia (tez od poczatku stycznia)
sprzedaz wysylkowa od juz na http://imago.com.pl (wiadomo :twisted: )
milej lektury

Anonymous

  • Gość
FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 21, 2003, 11:27:36 am »
Cytat: "turucorp"

Karol, Fast 2 w Krakowie od stycznia (na poczatek chyba tylko w Zielonej sowie)


fajno..
ale realizujac wlasny tzw interes czy w ksiegarni Waldi nie ma szans dostac fasta?
wiem ze jedynki nie ma
jestem urodzonym leniem i komiksy kupuje hurtem tam wlasnie jak sie zbierze to co chce ....latanie w te i wewte za jednym albumem srednio mnie kreci :)
wiec apeluje - wyposazcie waldiego 8)

Offline turucorp

FASTNACHTSPIEL, was ist das?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 21, 2003, 02:14:23 pm »
u waldiego to jakies problemy ostatnio byly czy cos?
nie chce plotkowac, nie siedze w temacie dystrybucji tak do konca, dllatego mam prosbe:
Jesli sa w waszych miastach ksiegarnie, w ktorych kupujecie komiksy i dla wlasnej wygody dalej chcecie tam kupowac to wrzuccie mi namiary na
priva a ja pchne je do wydawcy, jesli sa ksiegarnie, ktore chca wejsc w komiksy to tez dajcie znac bo mozna tam zalatwic dostawy od kilku wydawcow, wam bedzie wygodniej a i wydawcy tacy jak Kultura Gniewu czy Graficon chetnie pewnie wrzuca w takie miejsca kilka swoich pozycji (Mandra, Post czy Egmont tez pewnie skorzystaja)