trawa

Autor Wątek: Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika  (Przeczytany 46448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LOGAN

Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 12, 2003, 08:50:07 am »
Cytat: "murtaugh"
Cytat: "turucorp"
to morfy wyjda w marcu?

ja nic o tym nie wiem.
m

mortaught:
to dobrze liczysz, bo to będzie opasły tom. co prawda nie wszystkie odcinki, tylko połowe, i nie w twardej oprawie, ale zawsze tomiszcze. czy szybko wyjdzie to jak mówiłem nie wiem, bo to nie ode mnie zależy, a wydawca się waha czy wydać to na konwent czy na wsk w przyszlym roku, co podobno jest ostatecznym terminem. na dniach myślę uzyskam odp na to pytanie i się podziele ta wiadomością.

Sam sobie tego nie wymyśliłem WSK to miał byc termin ostateczny ale jak rozumiem nic z tego nie wyszło?

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 12, 2003, 09:18:47 am »
drogi loganie
akurat ten temat dotyczy alicji a nie morfów. skoncentrujmy się na niej.
jakiekolwiek inormacje dotyczące wydania albumów morfołackich które uda ci się uzyskać zachowaj narazie dla siebie, nie zapeszajmy  ;)
jakoś tak z zasady im bliżej termin wydania tym mniej o tym mówię. jasne - sam sobie tego też nie wymyśliłem, tego co cytujesz, ale sytuacja zmieniła się diametralnie, chociaż z punktu widzenia odbiorcy nie zmieniła się wcale. ale termin na warszawę wchodzi w grę.
pozdrawiam,
m

Offline Macias

Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 12, 2003, 01:02:43 pm »
jak zwykle-oj,no tak,jak mi sie nie podoba i ty murtaugh dobrze wiesz o co chodzi :)  :twisted:

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 12, 2003, 01:20:59 pm »
Cytat: "Macias"
jak zwykle-oj,no tak,jak mi sie nie podoba i ty murtaugh dobrze wiesz o co chodzi :)  :twisted:

w takim razie alicja nie jest "jak zwykle"
:)
m

Offline Maciej

Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 12, 2003, 02:03:58 pm »
Przemyślałem sprawę , przedyskutowałem z kolegami (Luke ma ciągle jakiś żal do Ciebie :giggle: -nie wiem o co mu chodzi 8) )

Kupiłbym ten album z Alicją gdyby się ukazał ;)
W rite też zainwestuję mimo iż takie pisma trochę mi nie leżą :cry:
Co do rysunków to rzeczywiście,styl widocznie ewoluujący od morfów do... ???????????
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 12, 2003, 02:21:31 pm »
Cytuj
Luke ma ciągle jakiś żal do Ciebie

yyyyyy?????
Cytuj
Kupiłbym ten album z Alicją gdyby się ukazał ;)
W rite też zainwestuję mimo iż takie pisma trochę mi nie leżą :cry:
Co do rysunków to rzeczywiście,styl widocznie ewoluujący od morfów do... ??????????

a skąd ja mam wiedziec dokąd?....
tylko że alicja to oneshot i więcej w tym stylu nie będzie.
m

Offline Spajder

Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 13, 2003, 03:17:06 pm »
Kurka byłem w empiku i za cholerę nie znalazłem tego dziwnego czasopisma? Na jakiej półce jego szukać??

A czy gdzieś w necie można znaleźć kadry z Alicji?
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 15, 2003, 07:18:30 am »
Cytat: "Spajder"
Kurka byłem w empiku i za cholerę nie znalazłem tego dziwnego czasopisma? Na jakiej półce jego szukać??
A czy gdzieś w necie można znaleźć kadry z Alicji?


odp brzmi:

Cytuj
szukać w dziale "sztuka"
i to nie sztuka mięsa, ani materiału, ani też sztuka złota,
ale sztuka wyższa.


co do kardów z alicji to zalegały dosyć długo na mojej stronie, ale aktualnie nie ma nigdzie.  :|
m

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 15, 2003, 07:20:18 am »
to sie karolkonw zaczytal w ricie.....
a może zrezygnował z dogłębniejszej analizy.....  :(
m

Offline graves

Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 15, 2003, 07:40:52 am »
Cytat: "murtaugh"

co do kardów z alicji to zalegały dosyć długo na mojej stronie, ale aktualnie nie ma nigdzie.  :|
m

Z tego co pamiętam (i mam) to były tylko 2 strony ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 15, 2003, 07:44:24 am »
zawsze coś.
:)
raz alicja była na okładce zinia, zdaje się, że 2001 albo 2002 roku.
to ciekawostka...
m

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 15, 2003, 09:34:09 am »
Cytat: "murtaugh"
to sie karolkonw zaczytal w ricie.....
a może zrezygnował z dogłębniejszej analizy.....  :(
m
'

nie na glowie mam duzo to stad...
ale pare slow sklece
rity nie mam na kolanach bo zabralem do domu wiec jak cos przekrece to popraw..
w kazdym razie  po pierwsze strasznie tania ta rita tita 8.5 za dosc grubasne pismo..o pismie zaraz
teraz  o alicji:
to wszystko fragmenty wiec na temat scenariusza wiele nie powiem ale ten fragmencik z guma do zucia podobal mi sie bardzo
rysunki- no dla mnie jest to swietna sprawa nie ukrywam ze bardzo lubie rysunki mateusza m - swietnie na mnie dziala ta kolorystyka
M jets swietnym kolorysta - ale oczywiscie to zdanie laika co sie nie zna..a wyglasza je we wlasnym imieniu  
 sam pomysl na alicje wydaje sie interesujacy i czy mozna mowic ze to "gore-mi fasola"  vel splater jest?
chyba nie..choc to tylko fragmenty
inne rzeczy - wywiad z mateuszem m i szylakiem
kurde co jest? nie moge zrozumiec niecheci wydawcow do rewolucji..
artykul szylaka o transwestytach
o jezu jak mnie poczatek zmeczyl... stanowczo malo "artykulowe" a bardziej praca naukowa - taka mini praca
no to tyle
rita powedrowala na polke z gazetami chco to nie moj klimat w WC tego czytac sie nei da za duzo sztuki kultury i filozofi.. :)

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 15, 2003, 09:55:46 am »
Cytuj
strasznie tania ta rita tita 8.5 za dosc grubasne pismo..o pismie zaraz

bo pismo dofinansowywane jest
(tu se kretyn trudne słowo wybrał), takie dofinan..ritatia jest całkiem fajną sprawą jak widać.
Cytuj
teraz  o alicji:
to wszystko fragmenty wiec na temat scenariusza wiele nie powiem ale ten fragmencik z guma do zucia podobal mi sie bardzo

cieszy mnie to niezmiernie. scena oczywiście autorstwa szyłaka.
Cytuj
rysunki- no dla mnie jest to swietna sprawa nie ukrywam ze bardzo lubie rysunki mateusza m - swietnie na mnie dziala ta kolorystyka
M jets swietnym kolorysta - ale oczywiscie to zdanie laika co sie nie zna..a wyglasza je we wlasnym imieniu  

no tu mnie zdziwiłeś bardzo. akurat alicja rysunkwo obiega od innych komiksów skutnika, więc mam jeszcze obiekcje do tego, jak to zostanie przyjęte. każdą opinię o rysunkach w alicji czytam bardzo uważnie, kolory kolorami, ale sam rysunek....
 
Cytuj
sam pomysl na alicje wydaje sie interesujacy i czy mozna mowic ze to "gore-mi fasola"  vel splater jest?

skonsultowałem u źródła. można.
Cytuj
inne rzeczy - wywiad z mateuszem m i szylakiem
kurde co jest? nie moge zrozumiec niecheci wydawcow do rewolucji..

fragment będzie w nowym znakomiksie. się okazało na spotkaniu z xiędzem, wilkiem i szylakiem. :)
m

Offline wilk

Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 15, 2003, 10:31:29 am »
Cytat: "murtaugh"
Cytuj
rysunki- no dla mnie jest to swietna sprawa nie ukrywam ze bardzo lubie rysunki mateusza m - swietnie na mnie dziala ta kolorystyka
M jets swietnym kolorysta - ale oczywiscie to zdanie laika co sie nie zna..a wyglasza je we wlasnym imieniu  

no tu mnie zdziwiłeś bardzo. akurat alicja rysunkwo obiega od innych komiksów skutnika, więc mam jeszcze obiekcje do tego, jak to zostanie przyjęte. każdą opinię o rysunkach w alicji czytam bardzo uważnie, kolory kolorami, ale sam rysunek....

No wlasnie. Ja niestety o wiele bardziej wole Mateusza w Rewolucjach. Chyba zreszta najbardziej. Tam rysunki sa bardzo czytelne i wydaja sie dopracowane. W "Alicji" jakos tak z tymi elementami gorzej. Oczywiscie ciagle jest fajnie ale nie tak fajnie jak w "Rewolucjach" :) Takie moje zdanie.

Anonymous

  • Gość
Alicja według J. Szyłaka i M. Skutnika
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 15, 2003, 10:35:29 am »
Cytuj
bo pismo dofinansowywane jest
(tu se kretyn trudne słowo wybrał), takie dofinan..ritatia jest całkiem fajną sprawą jak widać.

rita ma klasycznego fuksa bo normalnie ptrzy takim nakladzie - 1300 egz- powinno to kosztowac ponad 20 zl...

Cytuj
no tu mnie zdziwiłeś bardzo. akurat alicja rysunkwo obiega od innych komiksów skutnika, więc mam jeszcze obiekcje do tego, jak to zostanie przyjęte. każdą opinię o rysunkach w alicji czytam bardzo uważnie, kolory kolorami, ale sam rysunek....


nie mam tego na kolanach wiec ci nie pewien wiele..podoba mi sie generalnie pozatym pamietam ze niekture postacie byly jak z rewolucji- tacy na dziwnych latajacych slimakach winniczkach

jasne ze to nie sa rewolucje ale ja mam przed oczami komiks do swietlickiego- to chyba sie trzyma kupy z alicja...
trudno mi sie wymadrzac na temat rysnku o ktorym nie wiem nic
moge jedynie prezentowac opinie - czyli podba sie czy nie..
nie znam sie an tym wiec to gowno warta opinia 8)

 
Cytuj
Cytuj
sam pomysl na alicje wydaje sie interesujacy i czy mozna mowic ze to "gore-mi fasola"  vel splater jest?

skonsultowałem u źródła. można.


aha no tam sie jakos strasznie strzelaja...
na herbatce..
o i widzisz tam mi sie cos nie podobalo w twoich rysunkach
jakies bylo nie tak ale nie powiem wiecej poki nie wroce do domu a to raczej nie predko a pozatym faktycznie sie nie znam wiec mnie nie pytaj :)

Cytuj
fragment będzie w nowym znakomiksie. się okazało na spotkaniu z xiędzem, wilkiem i szylakiem. :)


w kolorze?